10 aktorek-seniorek, które w młodości były namiętnymi kusicielkami

Bohaterki niniejszego zestawienia to aktorki, które swój największy sukces odniosły w późnym wieku. W przeciwieństwie do Brigitte Bardot czy Sophii Loren mało, kto z nas wie, jak one wyglądały w młodości. Szkoda, bo wyglądały bosko i zjawiskowo. I zaraz się w tym przekonasz.

W niniejszym zestawieniu 10 znanych aktorek, które późno odniosły sukces. Szkoda, bo w młodości były z nich niezłe kusicielki i uwodzicielki.

1. Maggie Smith

meggi smit

Aktorka skończyła 84 lata. W swojej karierze otrzymała wiele nagród: dwa Oscara, 7 nagród BAFTA, cztery nagrody Emmy, Order Imperium Brytyjskiego. Na początku XXI wieku znana była z roli prof. McGonagall w serii filmów o Harrym Potterze. Trudno też sobie wyobrazić "Downton Abbey" bez charyzmatycznej Violet Crawley, w którą się wcieliła Maggie Smith. Szkoda, że dziś już nikt nie będzie mógł zobaczyć na własne oczy, jak wyglądała aktorka w młodości.

2. Angela Lansbury

andzhela lensberi

Największą popularność przyniósł jej telewizyjny serial "Napisała: Morderstwo", w którym wciela się w rolę starszej pani Jessiki Beatrice 'J.B' McGill Fletcher. Laureatka Oscara skończyła 94 lata, gra w filmach i teatrze. Angela Lansbury nawet nie zważając na swój sędziwy wiek, nigdy nie gra staruszek, cierpiących z powodu Alzheimera. Patrząc na jej zdjęcie z lat młodości, można z pewnością, powiedzieć, że faceci szaleli za nią.

3. Shirley MacLaine

szirli maklein

84-letnia Shirley MacLaine zrobiła oszałamiająca karierę aktorską. Ma na swoim koncie wiele różnych nagród, m.in. Oscar, Złoty Glob i niesamowitych ról. Czyż na zdjęciu rzeczywiście jedna i ta sama osoba?

4. Martha Stewart

marta stuart

Aż trudno uwierzyć, że amerykańska bizneswoman polskiego pochodzenia, osobowość telewizyjna, pisarka, wydawca skończyła 77 lat. Ma się wrażenie, że zna przepis na eliksir młodości albo ma w domu wehikuł czasu. Spójrzcie, jak wyglądała kilkadziesiąt lat temu. Boska!

5. Diana Rigg

dajana rigg

Aktorka ma na swoim koncie wiele nagród i różnych ról, które nie sposób wymienić w kilku zdaniach. Chcielibyśmy natomiast wyobrazić, kogo by zagrała Diana Rigg w "Grze o tron", jeśli by serial kręcono jakichś 60 lat temu?

6. Diane Keaton

dajan kiton

Co roku pojawia się jakiś nowy film, w którym możemy podziwiać niebywały talent, urok, piękno i charyzmę Diane Kanton. Patrząc na nią, trudno uwierzyć w to, że kobieta skończyła już 73 lata. Wygląda na niecałe 50. Dlaczego mało, kto z nas wie, jak ona wyglądała na przykład w 35?

7. Charlotte Rampling

szarlotta rempling

Aktorka skończyła 74 lata. Ma na swoim koncie wiele niesamowitych ról, które zagrała głównie w ciągu ostatniej dekady. Patrząc na zdjęcie aktorki z młodości, ma się wrażenie, że mamy przed sobą jakąś super modelkę, która zdobywa światowe wybiegi.

8. Faye Dunaway

fey danauey

To dzięki swojej bujnej, blond czuprynie aktorka zdobyła jedną z głównych ról w filmie "Bonnie i Clyde", "Chinatown" oraz zagrała w serialu "Columbo". Nawet w wieku 78 lat aktorka jest nadzwyczaj charyzmatyczna i urocza.

9. Judi Dench

dzhudi dench

Jeśli myślisz, że 84-letnia aktorka gra wyłącznie staruszki, to grubo się mylisz. W ciągu kilku ostatnich lat wcieliła się w królową, księżną oraz arystokratkę. Patrząc na jej zdjęcie z młodości, wcale nas to nie dziwi.

10. Helen Mirren

helen mirren

Patrząc na zdjęcie młodej Helen Mirren, można z pewnością powiedzieć, ze 73-letnia aktorka kiedyś była namiętną kusicielką. Dziś Helen gra głównie królowe (Elżbieta I, Elżbieta II), a kiedyś wolała grać w filmach erotycznych, nago pokazując się na szklanym ekranie. Jeśli by nie to zdjęcie, to na pewno nikt w to by nie uwierzył.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty