10 aktorów, którzy mieli operacje plastyczne

Gwiazdy dokładnie dbają o swoją urodę i wygląd zewnętrzny, ponieważ twarz jest ich podstawowym narzędziem pracy. Aktorzy gotowi są na wszystko dla dobrej roli, nawet na powiększenie pośladków i resekcję gruczołu piersiowego.

Najczęściej to kobiety posądza się o przesadne zamiłowanie do operacji plastycznych. Jednak dziś coraz więcej mężczyzn staje się stałymi klientami chirurgów plastycznych. Czasami niektórzy aktorzy zapędzają się w operacjach plastycznych i wszelkich poprawkach własnej urody, że nie znają umiaru i przestają przypominać same siebie sprzed lat.

1. Mickey Rourke

mikki rurk

W końcu lat 80. XX wieku Mickey Rourke był niekwestionowanym ideałem piękna i symbolem seksu. Wszystko jednak się zmieniło, kiedy postanowił spróbować swoich sił na ringu bokserskim. Wziął udział w ośmiu walkach bokserskich – w sześciu z których zwyciężył. Aktor miał kilka razy złamany nos i kości policzkowe, więc zdecydował się na to, aby poddać się operacji plastycznej. Niestety pierwsza operacja była nieudana, więc Mickey był zmuszony poddać się jeszcze jednemu zabiegowi poprawy urody, który również był nieudany. W końcu aktor uzależnił się od operacji plastycznych i dziś już nie przypomina samego siebie sprzed lat.

2. Cristiano Ronaldo

krishtianu ronaldu

Znany piłkarz często występuje w różnych kampaniach reklamowych popularnych marek. Reklamuje bieliznę, perfumy, męskie kosmetyki, więc nie ma nic dziwnego w tym, że dba o swój wygląd zewnętrzny. Nad jego wyglądem pracuje cały sztab stylistów i wizażystów. Cristiano wstrzykuje sobie botoks. Również poddał się korekcji nosa i podbródka. Jego fanki przekonane są, że po operacjach plastycznych zrobił się jeszcze przystojniejszy.

3. Zac Efron

zak efron

Aktor Zac Efron, jeszcze będąc nastolatkiem, zaczął występować w rolach epizodycznych w serialach telewizyjnych, jednak producenci nie ustawiali się w kolejce, by podpisać z nim kontrakt. Agent aktora poradził mu poddać się korekcji nosa, na co Zac chętnie się zgodził, bo uważał, że jego perkaty nos przeszkadza mu w karierze. Jak tylko chłopak poddał się operacji i pozbył się diastemy, jego kariera aktorska nabrała oszałamiającego tempa.

4. Jake Gyllenhaal

dzheyk dzhillenhol

Jake podczas wywiadów unika pytań, dotyczących operacji plastycznych. Jednak wystarczy spojrzeć na jego zdjęcia sprzed lat i porównać je z niniejszymi, aby zrozumieć, że przeszedł operację plastyczną. Chirurdzy plastyczni przekonują, że aktor poddał się korekcji nosa. Natomiast jego siostra, Maggie, twierdzi, że brat nigdy nie poddawał się żadnemu zabiegowi poprawy urody, ponieważ w domu rodzinnym przekazywano im całkiem inne wartości, niż dbanie wyłącznie o wygląd zewnętrzny.

5. Michael Douglas

maykl duglas

Aktor pytania, dotyczące operacji plastycznych, traktuje z przymrużeniem oka. Odpowiadając na tego typu pytania, zawsze mówi, że jeśli się ma żonę młodszą o 25 lat, wcześniej czy później, znajdzie się na stole operacyjnym. Jednak Michael Douglas zawsze pamięta o umiarze, więc tylko od czasu do czasu poddaje się liftingowi twarzy i szyi.

6. Ray Liotta

rey liotta

Ray Liotta jest uzależniony od zastrzyków z botoksu, które niestety niszczą jego karierę. Reżyserzy coraz rzadziej zapraszają go do grania w filmach, ponieważ jego twarz, unieruchomiona zastrzykami z botoksu, nie potrafi przekazywać całego wachlarzu potrzebnych emocji. Ray jednak na to nie zważa i nie może się oprzeć pokusie, by zrobić jeszcze jeden zastrzyk.

7. Sylvester Stallone

silvestr stallone

Niestety aktorowi trudno było się pogodzić ze zmianami, które zachodziły w jego wyglądzie, więc postanowił poddać się odmładzającej operacji plastycznej, która niestety tylko pogorszyła sytuację. Podobnie, jak Mickey Rourke, uzależnił się od operacji, które zmieniły go nie do poznania. Lifting, plastyka powiek (blepharoplastyka), zastrzyki z botoksu zmieniły jego twarz w maskę.

8. Dwayne Johnson

dueyn dzhonson

Zawodowy wrestler, który postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie, czuł się niepewnie na planie filmowym, ponieważ cierpiał z powodu ginekomastii (przerost sutka u mężczyzn). Dla kariery aktorskiej zdecydował się na resekcję gruczołu piersiowego. I miał rację. Po zabiegu jego kariera nabrała tempa.

9. Tom Cruise

tom kruz

Media amerykańskie od wielu lat żartują sobie z przesadnego zamiłowania aktora do operacji plastycznych i nadmiernego dbania o swój wygląd. Jako jeden z pierwszych w Hollywood zaczął stosować maseczki z ptasich odchodów, później oskarżono go o powiększenie pośladków. Z wiekiem na twarzy aktora pojawiły się zmarszczki, więc poddał się blepharoplastyce, aby nie ryzykować swoją karierą i miłością fanek. Dziś wszyscy dookoła prawią mu komplementy na temat młodego wyglądu.

10. Brad Pitt

bred pitt

O tym przystojnym aktorze wspomina się praktycznie w każdym artykule, w którym mowa o męskiej urodzie. Niestety jego uroda nie jest wyłącznie darem natury. Jeszcze będąc nastolatkiem, Brad Pitt poddał się otoplastyce – korekcji uszu. Po czterdziestce przeszedł blepharoplastykę, regularnie wstrzykuje sobie botoks i poddaje się laserowemu peelingowi. Dziennikarze przekonują, że to właśnie Angelina Jolie wpoiła mu zamiłowanie do zabiegów pielęgnacyjnych.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty