10 aktorów, którzy zdobyli popularność już po 40

Sukcesu się nie zdobywa w jednym momencie. Osiągają sukces tylko ludzie odważni i natarczywi. Dopóki ktoś ma wątpliwości, inny działa w każdej chwili i osiąga wyniki, chociaż nie zawsze w tym wieku, w jakim to jest ogólnie przyjęte.
10

Nasza Redakcja podziwia utalentowanych ludzi, którzy stawiają czoło trudnościom. Dlatego proponujemy swoim Czytelnikom zapoznać się z listą aktorów, którzy nie od razu osiągnęli sukces, jednak udało im się to zrobić nie zważając na żadne trudności.

Morgan Freeman (50 lat)

Morgan Freeman

Jego droga ku sukcesowi rzeczywiście była bardzo powikłana. Po raz pierwszy aktor zagrał w wieku 34 lat, jednak od razu po tym zniknął na wiele lat. I tylko dzięki roli w filmie "Cwaniak" , którą Freeman grał mając 50 lat, został po raz pierwszy nominowany do Oscara i zdobył powszechne uznanie.

Tommy Lee Jones (47 lat)

Tommy Lee Jones

Nie zważając na sukcesy sportowe, w tym też w piłce nożnej, Tommy Lee Jones całe swoje życie poświęcił kino i teatrowi. Jednak dopiero w wieku 47 lat, wykonawszy rolę w filmie "Ścigany" i dostając Oscara, aktor zdobył popularność i jest uważany jednym z najlepszych aktorów Hollywood.

Melissa McCarthy (41 rok)

Melissa McCarthy

Melissa MacCarthy zawdzięcza swoją popularność filmowi "Druhny" w roku 2011. Aktorka była nominowana do Oscara, a również udowodniła wszystkim, że 40 – to tylko rozkwit kariery, a nie jej koniec.

Samuel L. Jackson (44 lata)

Jackson

Przed rokiem 1994 Samuel L. Jackson uczestniczył w różnych sztukach teatralnych i filmach. Jednak nikt tego nie doceniał i nie zauważał. Długooczekiwany rozgłos zdobył dzięki roli w filmie Quentina Tarantino "Pulp fiction". Nie zważając na to, że to była rola epizodyczna, został nominowany do Oscara.

Leslie Nielsen (54 lata)

Leslie Nielsen

Ten aktor zdobył popularność w wieku 54 lat. W tym wieku odkrył w sobie talent komika, grając w filmie "Czy leci z nami pilot? ", który był jednym z najpopularniejszych filmów tamtych czasów.

Kathy Bates (42 lata)

Kathy Bates

Ta aktorka w ciągu długiego czasu nie mogła osiągnąć sukcesu. Grała w filmach, które otrzymywały różne nagrody. I tylko w wieku 42 lat dzięki głównej roli w filmie "Misery" Bates zdobyła światową popularność i otrzymała Oscara.

Pierre Richard (42 lata)

Pierre Richard

Nie zważając na kursy i warsztaty u znanych aktorów, Pierre Richard długo nie mógł znaleźć swego miejsca w kinie. Dopiero w wieku 42 lat, po roli "małego człowieka" aktor zdobył światową popularność.

Steve Carrell (42 lata)

Steve Carrell

Carell w ciągu wielu lat występował w wędrownych trupach, różnych show telewizyjnych, jednak prawdziwą popularność zdobył, gdy zagrał w filmie "40-letni prawiczek". Skończył wtedy 43 lata.

Kim Cattrall (41 rok)

Kim Cattrall

Ta aktorka zdobyła popularność dzięki roli w serialu "Seks w wielkim mieście". Pamiętacie ją? Wtedy otrzymała mnóstwo różnorodnych nagród, chociaż mało kto wie, że przed tym wiele lat bezskutecznie chciała się zatrudnić w różnych agencjach castingowych.

Jean Reno (46 lat)

Jean Reno

Jeśli by ktoś inny był na jego miejscu, to już by dawno porzucił próby zdobyć sukces w kinie, ponieważ kariera Reno przez długi czas nie układała się. Dopiero w wieku 46 lat spotkanie z reżyserem Lucem Bessonem zmieniło jego życie, a rola w filmie "Metro" przyniosła mu światowe uznanie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty