10 dobrych historii, dzięki którym poznajemy gwiazdy z innej strony

Gwiazdy – tacy sami ludzi jak my. Są w ich życiu udane i nieudane okresy, posiadają emocje i wiele z nich, podobnie jak i wielu z nas chce zrobić ten świat odrobinę lepszym. Jest po prostu wspaniale, gdy wykorzystują każdą możliwość, aby pomóc przyjaciołom.

Nasza Redakcja wybrała 10 dobrych uczynków gwiazd. Prawdopodobnie nic o nich nie wiedzieliście.

Steve Buscemi

Steve Buscemi

Zanim zrobił karierę aktorską w Hollywood, pracował jako strażak w Nowym Jorku. Po zamachach terrorystycznych 11 września Buscemi powrócił do Departamentu Straży Pożarnej i pracował 12 godzin na dobę w ciągu tygodnia wraz z innymi strażakami Nowego Jorku. Odmówił udzielać wywiadu, ponieważ powiedział, że robił to nie dla reklamy.

Colin Farrell

Colin Farrell

W czasie nakręcania filmu "Rekrut" w Toronto jeden z prowadzących audycji radiowej ogłosił konkurs, powiedziawszy, że da 1000 dolarów temu, komu się uda przeprowadzić Colina do stacji radiowej. To oburzyło Colina, ponieważ uważał, że to jest wtrącaniem się w jego życie prywatne. Jednak postanowił zawrzeć umowę z bezdomnym człowiekiem, który się nazywał Dave. On przeprowadził Colina do stacji radiowej i otrzymał 1000 dolarów. Po kilku latach Colin wrócił do Toronto i znalazł Dave. To pomogło mu kardynalnie zmienić swoje życie i rozpocząć wszystko od nowa.

Zach Galifianakis

Zach Galifianakis

Zanim zrobił karierę aktorską w Hollywood, Zach dosyć często odwiedzał pralnię Fox w Santa Monica, w której poznał 87-letnią Elisabeth "Mimi" Heights, która żyła z pieniędzy, które otrzymywała od ludzi, którym pomagała w praniu. Zach przestał chodzić do pralni, gdy zagrał w filmie "Kac Vegas", jednak gdy się dowiedział, że Mimi jest bezdomną, postanowił jej pomóc. Zach wynajął jej mieszkanie i uiszcza opłaty. Zabierał ją ze sobą na premierę filmu "Kac Vegas w Bangkoku", "Wyborcze jaja", "Kac Vegas III".

Tom Cruise

Tom Cruise

W roku 1996 Tom był świadkiem wypadku samochodowego, w którym kierowca potrącił dziewczynę i odjechał. On się zatrzymał, wezwał pogotowie i pozostał z dziewczyną, dopóki nie przyjechała karetka. Następnie Tom Cruise pojechał do szpitala, aby się przekonać, że z dziewczyną jest w porządku. Gdy się dowiedział, że nie ma ubezpieczenia, uiścił opłaty w wysokości 700 dolarów.

Keanu Reeves

Keanu Reeves

Gdy Keanu Reeves prowadził pertraktacje w sprawie podziału dochodów z filmów "Matrix", postanowił oddać swoje dochody tym, kto tworzył efekty specjalne i stroje, ponieważ uważał, że zasługują na to. W wyniku tego Keanu oddał swoim współpracownikom około 75 milionów dolarów.

Marilyn Manson

Marilyn Manson

Marilyn Manson jest nazywany "Dark Prince", jednak muzyk ma złote serce. W 2000 roku Marilyn odwiedził chłopaka, który miał raka w jego domu. Przyniósł mu mnóstwo upominków i spędził z nim kilka godzin. Rozmawiali, grali na gitarze, grali w gry komputerowe. Chłopak zmarł po trzech tygodniach, gdy umierał miał na sobie koszulkę Marilyna Mansona.

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Podczas nakręcania filmu "Poradnik pozytywnego myślenia" w Filadelfii, Bradley Cooper kupił ciepłe płaszcze dla bezdomnych i osobiście rozdał je. Gdy jeden z bezdomnych powiedział, że Cooper ma ładny płaszcz, zdjął go i oddał mężczyźnie.

Zespół Metallica

Metallica

Margarett, 85-letnia kobieta, zwróciła na siebie uwagę zespołu Metallica w roku 2009, gdy powiedziała, że muzyka zespołu pomogła jej pokonać raka. Muzycy zaprosili kobietę na swój koncert i odprowadzili za kulisy. Każdy z muzyków poświęcił jej uwagę, a podczas koncertu solista James Hetfield poświęcił jej piosenkę "Nothing Else Matters".

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

W roku 2014 pewna rodzina napisała list do Ronaldo, w którym poprosiła go o kilka koszulek i butów z autografem. Potrzebowali tych rzeczy, aby sprzedać je na aukcji. Pieniądze miały być przeznaczone na operację dla ich 10-miesięczego dzieciaka. Wartość operacji 66 tys. euro. Ronaldo przekazał im koszulkę i buty, a również czek na 83 tys. euro.

J.K. Rowling

Rowling

Bohaterka książki o Harry Potterze Natalie McDonald została nazwana na cześć realnej dziewczynki, która napisała list do Rowling. Miała raka i obawiała się, że nie zdąży przeczytać książkę "Harry Potter i Czara Ognia". Bardzo chciała się dowiedzieć, co się stanie z Harry w nowej książce i prosiła pisarkę, aby opowiedziała jej o tym. Joan – jest bardzo dobrą kobietą, więc odpowiedziała dziewczynce, jednak ona zmarła dzień przed tym, nie dowiedziawszy się, co się stanie z Harry. Pisarka nazwała jedną z bohaterek na cześć zmarłej dziewczynki, odwiedziła jej rodziców i dała im w prezencie książkę z autografem.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty