10 dowodów na to, że dzieci milionerów też potrafią zarabiać pieniądze

Wszyscy uważamy, że urodzenie się w bogatej rodzinie oznacza „pieskie życie” pełne samych przyjemności. Jesteśmy przekonani, że dzieci bogatych rodziców są darmozjadami, które jedyne co potrafią to szastać forsą swoich rodziców. Jednak prawda jest całkiem inna.

Są wśród nich tacy, którzy angażują się w działalność charytatywną, zakładają kompanie, robią karierę w branży modelingu.

Bananowa młodzież często bywa posądzana o próżnowanie i budowanie pozycji wśród kolegów za pomocą rodzicielskich portfeli. Jednak nie wszyscy dzieci bogatych przedsiębiorców marnują swoje życie na imprezy – również są tacy, którzy pomnażają majątek swoich rodziców.

1. Ben Ford

ben ford

Syn znanego aktora Harrisona Forda nigdy nie marzył o planie filmowym i czerwonym dywanie. Od samego dzieciństwa marzył o tym, aby zostać szefem kuchni i zgłębić tajniki kuchni francuskiej. W 1999 roku Ben Ford otworzył w Los Angeles swoją pierwszą restaurację, w której gotowano mięso na rożnie. Dziś Ben jest właścicielem całej sieci takich lokali w Kalifornii. Oprócz tego jest autorem kilku książek kucharskich.

2. Kendall Jenner

kendall dzhenner

Córka sportowca olimpijskiego Bruce’a Jennera, siostra Kim Kardashian jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Chodzi w pokazach topowych projektantów, bierze udział w najważniejszych przedsięwzięciach, pozuje na czołówkach najważniejszych magazynów, pomaga kobietom zwiększyć pewność siebie. Kendall Jenner od wielu lat ma problemy z cerą, jednak postanowiła udowodnić całemu światu, że wcale tego się nie wstydzi. W jednym z wywiadów powiedziała:

"Nigdy nie pozwólcie, żeby trądzik Was w czymś powstrzymywał".

3. Petra Ecclestone

petra ekklstoun

Córka przedsiębiorcy i byłego prezesa w Formule 1 Bernie’a Ecclestone uwielbia imprezy, luksusowe życie i podróże, więc postanowiła zrobić biznes na swoim stylu życia. Założyła markę dodatków, wykonanych ze skóry pytona Stark. Również podjęła studia w londyńskim college’u mody. Jednak ojciec nadal rozpieszcza swoją ulubioną córeczkę: całkiem niedawno kupił dla niej dom, który kosztował 85 mln dolarów.

4. Isabella Jane Cruise

izabella kruz

Przybrana córka Nicole Kidman i Toma Cruise skończyła już 26 lat. Od wielu lat nie utrzymuje kontaktu z matką. W 2001 roku Nicole Kidman i Tom Cruise się rozwiedli, a pełną opiekę nad ich wspólnymi, adoptowanymi dziećmi otrzymał Tom Cruise. Jemu niestety też się nie udało zbudować dobrych relacji z córką. Kilka lat temu Isabella poślubiła programistę, ale rodzice nawet nie byli obecni na jej ślubie. Dziś pracuje jako fryzjerka. Całkiem niedawno założyła własną markę odzieżową.

5. Chaz Bono

chez bono

Chastity Bono – córka znanej piosenkarki Cher i producenta muzycznego Sonny’ego Bono. W 2008 roku Chastity zdecydowała się na zmianę płci na męską.Przyjęła imię Chez. Bono próbował zbudować karierę muzyczną, później pracował jako prawnik. Dziś jest obrońcą praw gejów, lesbijek i osób transgender. W 2017 roku zagrał epizodyczną rolę w serialu "American Horror Story".

6. Hamdan ibn Muhammad Al Maktum

sheyh hamdan

35-letni książę dubajski, następca tronu emira Dubaju Muhammada ibn Raszida Al Maktum należy do grona najzamożniejszych ludzi na świecie. Jego majątek szacowany jest na 18 mld dolarów, dlatego książę wiedze życie jak ze snu. Podróżuje, ma własną stadninę wielbłądów i koni. Jedną z jego największych pasji jest jeździectwo konne. Uwielbia polowanie z udziałem sokoła i Formułę 1. Posiadane przez Hamdana bogactwo nie rozleniwia księcia: angażuje się w działalność charytatywną, jest dawcą krwi i obrońcą osób niepełnosprawnych.

7. Jaden Smith

dzheyden smit

Jaden Smith jest synem pary aktorskiej Willa i Jady Pinkett Smithów, który postanowił pójść w ślady swoich znanych rodziców. Zagrał w wielu filmach, między innymi w filmie "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia", "W pogoni za szczęściem". Majątek 20-latka jest szacowany na 10 mln dolarów. Część zarobionych pieniędzy przeznacza na cele charytatywne, na przykład na walkę z chorobami wenerycznymi w Afryce.

8. Marta Ortega

marta ortega perez

Marta Ortega jest młodszą córką założyciela Zary Amancio Ortega. Jeszcze jako studentka pracowała jako sprzedawczyni w jednym z salonów marki. Obecnie natomiast zajmuje stanowisko Senior Creative Consultant (starszy konsultant w dziale kreatywnym). Tak bardzo kocha swego ojca, że kilka lat temu poślubiła faceta, którego on dla niej wybrał.

9. Chloe Green

hloya grin

Chloe Green jest córką miliardera Philipa Greena, który jest właścicielem marki odzieżowej Topshop. Dziewczyna uwielbia imprezy, zakupy i Instagram. Rok temu poznała najprzystojniejszego więźnia świata Jeremy Meeksa, który spędził kilka lat za kratkami. Jeremy zostawił żonę oraz dwóch synów dla miliarderki, która urodziła mu syneczka Jadena. Dziś najprzystojniejszy więzień świata chodzi w pokazach topowych projektantów i pozuje na czołówkach najważniejszych magazynów.

10. Rafferty Law

rafferti lou

Syn aktora Jude’a Law w 2014 roku zadebiutował na wybiegach i czołówkach modnych magazynów. Jest częstym gościem różnych imprez i gal. Rafferty całkiem niedawno założył zespół muzyczny, w którym gra na gitarze elektrycznej.

Oczywiście życie w blasku fleszy negatywnie wpływa na dzieci tych najbogatszych. Jednak większości z nich jednak udaje się zbudować karierę, założyć rodzinę, nie zważając na plotki i różne oskarżenia.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty