10 dzieci gwiazd, które przyznały się do innej orientacji seksualnej

W niniejszym zestawieniu dzieci gwiazd, które przyznały się do innej orientacji seksualnej. Niektórzy rodzice zaakceptowali wybór swoich dzieci, a niektórzy dotychczas nie mogą się otrząsnąć z szoku...

Etta Ng Chok Lam – córka Jackie Chan, 18 lat

Jackie Chan

17-letnia córka Jackie Chana, Etta Ng w 2017 roku ogłosiła, że jest lesbijką. Etta zapozowała na Instagramie na tle tęczowej flagi i dodała hashtagi związane ze społecznością lgbt. Partnerką Etty Ng jest 30-letnia gwiazda social media, Andi Autumn. Dziewczyny opowiadały, że wszystko było przeciwko nim. Były odpychane, ale warto było wiedzieć, że przejdą przez to razem, bok przy boku. Jackie Chan i Etta Ng nie utrzymują kontaktu. W 2015 roku dziewczyna ogłosiła, że nie darzy go żadnymi uczuciami. Matką Etty Ng jest była Miss Azji Elaine Ng Yi-Lei, z którą Jackie Chan miał krótki romans pod koniec lat 90.

Eliot Sumner – córka Stinga, 27 lat

sting

W 2015 roku młodsza córka Stinga przyznała się do tego, że jest lesbijką.

"Na początku myślałam, że pociągają mnie i kobiety, i mężczyźni. Jednak z czasem zrozumiałam, że pociągają mnie jedynie kobiety."

Dziewczyna mówi, że rodzice i jej znajomi wiedzą, że jest lesbijką i akceptują to.

Roxanne Depardieu – córka Gérarda Depardieu, 24 lata

Depardieu

W marcu 2016 roku córka Gérarda Depardieu i Karine Silly, Roxanne, ogłosiła, że spotyka się z kobietą.

"Uprawiam boks i spotykam się z kobietą. Nikt mi nie może mówić, co mam robić. Jestem wolnym człowiekiem".

Samuel Greisman – syn Sally Field, 29 lat

fild

Młodszy syn dwukrotnej laureatki Oscara przyznał się do tego, że jest gejem. Aktorka mówi, że w dzieciństwie jej młodszy syn bardzo chciał być podobny do swoich starszych braci: uprawiał sport, był bardzo aktywny. Jednak on był inny i był zmuszony pokonać trudny szlak, aby to zrozumieć i zaakceptować. Sally Field wspiera swego syna i nawołuje wszystkich rodziców do tego, aby tolerancyjnie traktowali inną orientację swoich dzieci.

Cheryl Crane – córka Lany Turner, 74 lata

terner

Lana Turner – amerykańska aktorka, symbol seksu lat 40. i 50. Jest znana nie tylko ze swoich filmów, ale również licznych romansów. Gdy Cheryl miała 13 lat, piąty mąż matki Lex Barker molestował ją. Jak tylko aktorka o tym się dowiedziała, rozwiodła się z nim i zakręciła romans z gangsterem Johnny Stompanato. Johnny był bardzo zazdrosny, więc pewnego razu doszło do okropnej awantury między aktorką a gangsterem, podczas której Cheryl zabiła Stompanato. Po tym wypadku dziewczyna już nigdy więcej nie mogła zaufać mężczyznom. Już od wielu lat Cheryl jest w związku z kobietą i nie ukrywa tego.

Rosalinda Celentano – córka Adriano Celentano, 49 lat

Celentano

Rosalinda Celentano już dawno nie ukrywa tego, że jest biseksualną. Miała romanse jak z kobietami, tak i mężczyznami. Opowiadała, że miała związek z Monicą Bellucci, jednak ta informacja nie jest potwierdzona. Później miała romans z aktorką Simoną Borini. Para nawet chciała się pobrać, jednak we Włoszech są zakazane małżeństwa osób tej samej płci.

Na początku Adriano Celentano bardzo się przejmował tym, że jego córka jest lesbijką. Jednak później wziął się w garść, szczerze porozmawiał z Rosalindą, po czym relacje między nimi zmieniły się na lepsze.

Jason Gould – syn Barbry Streisand, 50 lat

Streisand

Barbra Streisand aktywnie walczy o prawa mniejszości seksualnych. Być może dlatego, że jej syn Jason jest gejem. Znana aktorka mówi, że ona już dawno to zaakceptowała:

"Nie chciałabym mieć innego syna. Jest mądry, dobry, utalentowany aktor i reżyser. Czego więcej może życzyć sobie matka? "

Naomi King – córka Stephena Kinga, 47 lat

king

Gdy Stephen King dowiedział się, że jego córka jest lesbijką, był zszokowany, ale później zaakceptował ten fakt. W 2000 roku 30-letnia Naomi pobrała się z 54-letnią nauczycielką teologii. King wraz z żoną byli obecni na ślubie, jednak czuli się nieswojo.

Clementine Ford (38 lat) i Molly Ariel Shepherd (30 lat) – córki Cybill Shepherd

Shepherd

Gwiazda serialu "Na wariackich papierach" – matka dwóch córek, które przyznały się do tego, że są lesbijkami. W 2009 roku to zrobiła Clementine, a w 2010 roku – Ariel. Co prawda w 2013 roku Clementine poślubiła aktora Cyrusa Wilcoxa, z którym ma dwójkę dzieci.

Jeśli chodzi o Cybill Sheperd, to spokojnie zareagowała na to, że jej córki są lesbijkami, ponieważ już od wielu lat aktywnie walczy o prawa mniejszości seksualnych.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty