10 filmów, w których miłość na ekranie jest prawdziwą

Wiedząc o tym, ile zarabiają aktorzy Hollywood, oczekujemy od nich tego, że będą grać na całego. Jeśli chodzi o przerażenie, nienawiść lub namiętność – natychmiast decydujemy, czy aktor nas przekonał w swoich uczuciach.

Jednak czasami aktorzy mają szczęście i na ekranie wcale nie muszą udawać, ponieważ emocje, które oni muszą odczuwać zgodnie ze scenariuszem, przeżywają w życiu realnym. Na pewno się domyśliliście, że chodzi o miłość!

1. "Vicky Cristina Barcelona", 2008 rok

Vicky Cristina Barcelona

Pierwszy film Woody Allena nakręcony w Hiszpanii z dwoma namiętnymi aktorami pochodzenia hiszpańskiego w rolach głównych. Cruz i Bardem właśnie na planie zaczęli rzeczywiście coś do siebie czuć i zakręcili płomienny romans. Między innymi oni do tej pory są szczęśliwym małżeństwem.

2. "Pan i Pani Smith", 2005 rok

Pan i Pani Smith

Pamiętacie po ukazaniu się jakiego filmu cały świat dowiedział się o romansie Angeliny Jolie i Brada Pitta? Nie zważając na to, że rozstali się po filmie "By the Sea" w "Pan i Pani Smith" miłość była prawdziwą.

3. "Szkoła uwodzenia", 1999 rok

Szkoła uwodzenia

Niezwykłe połączenie miłości na ekranie i w życiu realnym Reese Witherspoon i Ryan Phillippe przyciąga uwagę widzów w ciągu 94 minut. Na planie nawet uderzenia w policzek były realnymi i namiętnymi, a po nakręceniu para się pobrała, jednak nie na długo.

4. "Gigli", 2003 rok

Gigli

Sześć nominacji Złota Malina, tytuł najgorszego filmu roku, nominacja "Najgorszy aktor" i "Najgorsza aktorka". Jednak to wszystko nie ma żadnego znaczenia, ponieważ na planie filmowym Jennifer Lopez i Ben Aflleck zakochali się w sobie.

5. "Dziennik zakrapiany rumem", 2010 rok

Dziennik zakrapiany rumem

Po tym filmie Johnny Depp oświadczył się swojej filmowej partnerce, Amber Heard. Porzucił Vanesse Paradis i dwójkę dzieci po 14 lat wspólnego życia.

6. "Step Up", 2006 rok

Step Up

Idąc na casting do filmu "Step Up" Channing Tatum i Jenna Dewan nawet nie podejrzewali, że niebawem obudzą się szczęśliwymi i znanymi. Między innymi ta para dotychczas demonstruje namiętne uczucia, a to oznacza, że na ekranie – uczucia były prawdziwymi.

7. "Alfie", 2004 rok

Alfie

O licznych romansach Jude Law można nakręcać setki melodramatów i ironiczny cytat z filmu "Alfie" jest bardzo trafny: "Poznaj faceta, który szczerze kochał wszystkie swoje kobiety". Jednak na planie tego filmu możemy podziwiać szczere, namiętne uczucia między Jude Law i Sienną Miller.

8. "Niesamowity Spiderman", 2012

Niesamowity Spiderman

Podczas kręcenia tego filmu fantasy Andrew Garfield i Emma Stone nawiązali gorący romans, który trwał 5 lat. Między innymi całkiem niedawno aktorka przyznała się do tego, że nadal kocha swego Spidermana.

9. "Apartment", 1996 rok

Apartment

Nie wiedzieliście, że Monica Belucci i Vincent Cassel poznali się podczas kręcenia filmu"Apartment" ? Cassel był bardzo wściekły, gdy się dowiedział, że jego partnerką będzie mało wówczas znana aktorka z dużym biustem. W ciągu następnych 14 lat ta niesamowita brunetka była główną kobietą w jego życiu!

10. "Szybki jak błyskawica", 1990 rok

Szybki jak błyskawica

Na planie filmu "Szybki jak błyskawica" poznała się i pokochała kultowa wówczas para Hollywood Tom Cruise i Nicole Kidman. Nawiązali gorący i namiętny romans, a na Wigilię powędrowali przed ołtarz. Zaraz wcale nie ma znaczenia to, jak wszystko się skończyło.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty