10 gwiazd, które ciągle opowiadają o swoich byłych partnerach

Gwiazdy to tacy sami zwyczajni ludzie jak my: po rozstaniu się z partnerem\partnerką czasami chcą do niego\niej wrócić, uprzykrzają mu\jej życie, udzielając obraźliwych i obelżywych wywiadów. Niektórzy chętnie opowiadają dziennikarzom i fanom intymne szczegóły z życia prywatnego.

Rozstanie się z ukochaną osobą to zawsze stres. Niektóre gwiazdy w bardzo dziwny sposób radzą sobie ze stresem: ciągle mówią o swoich byłych partnerach\partnerkach i robią to tak często, że nawet ich fani mają już tego dość.

1. Taylor Swift

Taylor Swift

Tom Hiddleston, Harry Styles, Calvin Harris, Joe Jonas – każdemu z nich poświęciła piosenkę. W każdej z nich opowiada historię miłości albo rozstania się. W piosence Getaway Car opowiada o tym, jak poznała aktora Toma Hiddlestona na Met Gala, po tym, jak rozstała się z Calvinem Harrisem. Spotykając się z Tomem, chciała zapomnieć o Calvinie, niestety nic z tego nie wyszło. Hejterzy często krytykują Taylor za to, ale ona mówi, że jej byli partnerzy również mogą poświęcić ich związkowi jakąś piosenkę.

2. Pink

Pink

Być może Pink odwiedza tego samego psychologa, co Taylor Swift? Przecież ona też wykorzystuje swoją twórczość do odreagowania skomplikowanych relacji z mężem. Carey Hart i Pink są małżeństwem już od 12 lat, jednak od czasu do czasu para ogłasza separację. Dziennikarze często mówią o tym, że Pink decyduje się na separację dlatego, że Carey Hart nie chce zarabiać pieniędzy, a woli żyć z pieniędzy żony. Jedno jest zaskakujące: Pink zawsze w swoich utworach w pozytywny sposób eksponuje swoje relacje z mężem i mówi o tym, że nigdy się nie warto załamywać i poddawać.

3. Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Nie zważając na to, że dziś Jennifer Lopez jest w związku z Alexem Rodriguezem, jednak nadal nie może zapomnieć o tym, że Ben Affleck z nią zerwał. W swojej książce "Prawdziwa miłość" i licznych wywiadach ciągle powtarza, że aktor był jedynym facetem, przez którego serce jej długo krwawiło. W ciągu kilku lat po rozstaniu się piosenkarka powtarzała, że wciąż nie może o nim zapomnieć. Najgorsze dla niej było to, że to brat Aktora namówił go do zerwania z nią. Casey Affleck przekonał brata, że Jennifer jest za głupia dla niego.

4. Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Aktorka jest bezpłodna, ponieważ niegdyś borykała się z anoreksją, natomiast Brad Pitt zawsze marzył o dużej rodzinie. Związek się zakończył po tym, jak Brad Pitt poznał na planie filmowym "Pan i Pani Smith" Angelinę Jolie. Symbol seksu bez trudu zdobyła serce przystojnego partnera i niebawem zaszła w ciąży. Aniston opowiada:

"Często zadawałam mu pytanie, czy on mnie zdradza podczas zdjęć do filmu. On wszystkiemu zaprzeczał, ale później ona oświadczyła, że jest z nim w ciąży".

Jennifer Aniston była inicjatorką rozwodu, ale dotychczas przy każdej nadarzającej się okazji opowiada o zdradzie byłego męża.

5. Russell Brand

Russell Brand

W mediach krążą pogłoski o tym, że angielski komik, aktor i felietonista ożenił się z Katy Perry tylko po to, aby zdobyć rozgłos w USA, przecież Katy jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych i popularnych celebrytek w Stanach Zjednoczonych. Ich małżeństwo trwało tylko 14 miesięcy, ale Brand nadal używa go do reklamy. Jak tylko jego kariera zaczyna podupadać, natychmiast nakręca jakiś film dokumentalny o relacjach ze swoją byłą małżonką lub staje się uczestnikiem jakiegoś show telewizyjnego, na którym opowiada o tym, że jego była żona jest bogatą kobietą, która marnuje swoje życie.

6. John Mayer

John Mayer

Katy Perry spotykała się niegdyś z Johnem Mayerem, który również uwielbia nieco sobie powspominać. Amerykański kompozytor, wokalista i gitarzysta tak często i szczegółowo opowiadał o swoim romansie z celebrytką, że dziś nikt nie chce się z nim spotykać, obawiając się tego, że po rozstaniu z nim również staną się głównymi bohaterkami brukowców.

W lutym 2010 roku Mayer oświadczył, że zapłaciłby 10 tys. dolarów za możliwość uprawiania seksu z Jessica Simpson. Później oświadczył, że Jennifer Aniston jest dobra w łóżku, ale on jest stanowczo za młody na to, aby poświęcać się jedynie obowiązkom domowym i psom. Jeśli chodzi o Katy, to miała najwięcej szczęścia: poświęcił jej jedną ze swoich płyt.

7. Gavin Rossdale

Gavin Rossdale

W 2016 roku Gwen Stefani rozwiodła się z mężem, po tym, jak się dowiedziała, że zdradza ją z nianią ich dziecka. Jednak Gavin Rossdale nie chce się pogodzić z utratą żony i chce za wszelką cenę, aby do niego wróciła. Od czasu do czasu w mediach publikuje dowody swojej bezgranicznej miłości. Przy każdej nadarzającej się okazji podkreśla:

"Dotychczas nie mogę dojść do siebie. Jest to najtrudniejszy okres w moim życiu. Gwyneth jest najlepszą kobietą na świecie i matką moich dzieci".

8. Chris Brown

Chris Brown

Były partner Rihanny Brown jest znanym skandalistą, który lubi bić kobiety. Jednak reakcja piosenkarki na to, że ją pobił, była tak nieoczekiwana, że Chris zapamięta to na całe życie. W filmie dokumentalnym "Chris Brown: Welcome to My Life" szczerze przyznał:

"Przeczytała w moim telefonie esemesa od innej kobiety, za co ją uderzyłem. Ona natomiast, plując krwią w twarz, powiedziała, że gardzi mną. Znienawidziłem ten dzień i wspomnienia z niego".

9. Jenny Slate

Jenny Slate
Aktorka Jenny Slate głównie znana jest z ról w różnych serialach, natomiast jest były kochanek Chris Evans, który zagrała Kapitana Amerykę, jest znany

na całym świecie. Jenny często wspomina jego imię podczas różnych wywiadów. Para kilka razy się rozstawała, później znowu zaczynali się spotykać. Jednak w 2018 roku ostatecznie ze sobą zerwali, chociaż Jenny nadal mówi o tym, że Chris jest idealnym facetem.

10. Kanye West

Kanye West

Fani Kim Kardashian, żartując, mówią, że celebrytka nie rozwodzi się ze swoim mężem, tylko dlatego, że nie chce, aby po rozwodzie ujawnił szczegóły ich życia prywatnego. W 2011 roku Kanye West rozstał się z Amber Rose, jednak nadal pisze różne obraźliwe komentarze o swojej byłej partnerce. Pewnego razu na swoim Twitterze napisał:

"Jeśli by Kim od razu zgodziła się zostać moją żoną, to nie byłoby żadnych Amber w moim życiu. Żadna kobieta nie chciałaby się spotykać z facetem, który kiedyś był w związku z Amber. Musiałem 30 razy wziąć prysznic, zanim zacząłem się spotykać z Kim".

Niestety większość gwiazd nie potrafi trzymać usta na kłódkę, jeśli chodzi o ich byłych. Ktoś wykorzystuje imiona byłych kochanków do reklamy własnego wizerunku, inni natomiast po prostu chcą wrócić do byłych partnerów\partnerek po kłótni lub zdradzie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty