10 gwiazd, które mają problemy z włosami

W niniejszym zestawieniu celebrytki, które mają problemy z włosami.

1. Keira Knightley

Keira Knightley

Gwiazda filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" uważa, że ma problemy z włosami, ponieważ dosyć często je farbowała dla różnych ról. Keira w ciągu pięciu lat nosiła peruki. W roku 2015 aktorka zaszła w ciąży i pod wpływem hormonów u niej zaczęły bardziej intensywnie rosnąć włosy. Dziś Keira odbywa specjalną kurację regenerującą włosy i spodziewa się, że w najbliższym czasie znowu będzie się cieszyć z długich gęstych włosów.

2. Tyra Banks

Tyr Banks

W 2011 roku super modelka zabrała się do napisania książki, w której miała zamiar odsłonić wszystkie tajemnice modelingu. Niektórzy koledzy z branży byli przeciwko temu, więc zaczęli wywierać na jej presję. Modelka obawiała się o swoje życie, pod wpływem stresu wpadła w depresję, z którą się borykała w ciągu dwóch lat. W jednym z wywiadów przyznała się:

"Nie mogłam jeść, nie potrafiłam cieszyć się z życia, a wypadające włosy wywoływały przerażenie".

3. Kristin Davis

Kristin Davis

Aktorka, która zagrała Charlotte York Goldenblatt w serialu telewizyjnym "Seks w wielkim mieście " miała problemy z włosami po tym, jak zakończyły się zdjęcia do ostatniego sezonu serialu. Kristin opowiada:

"Zawsze miałam problem z włosami i kiedy one zaczęły wypadać, myślałam, że niepoprawnie je pielęgnowałam. Dziś przed nakręcaniem kolejnego odcinku styliści muszą kilka godzin poświęcać moim włosom, aby one wyglądały normalnie w kadrze".

4. Viola Davis

Viola Davis

Ciemnoskóre kobiety rzadko miewają problemy z włosami – właśnie tak myślała Viola Davis, dopóki w wieku 28 lat nie została ofiarą totalnego wypadania włosów. Nie od razu zrozumiała, że stres jest przyczyną wypadania włosów, więc zdążyła stracić sporo włosów, zanim zatrzymała ten proces. Aktorka już się pogodziła z tym, że do końca życia będzie zmuszona nosić peruki. Aktorka przekonuje dziennikarzy:

"Moje ulubione powiedzenie – to, kim jesteś, jest twoim znakiem rozpoznawczym. Wydałam kupę czasu na to, aby zaakceptować swój wygląd zewnętrzny".

5. Selma Blair

Selma Blair

Po urodzeniu syna w 2011 roku Selma miała depresję poporodową. Pewnego razu aktorka, będąc w prysznicu, zauważyła, że włosy wypadają jej garściami. Ona była przerażona. Dziś aktorka mówi:

"To nie wygląda zbyt szykownie, gdy po wzięciu kąpieli musisz zbierać włosy w prysznicu. Dlaczego aktorki nie opowiadają o tym? Jestem pewna, że wiele z nas ma do czynienia z takim problemem".

6. Naomi Campbell

Naomi Campbell

Przyjaciele modelki opowiadali, że ona łysieje, jednak dziennikarze im nie wierzyli, dopóki pewnego razu nie zobaczyli, jak jej sztuczne włosy się przesunęły, demonstrując zakola i prześwity. W wywiadach modelka stara się unikać tego tematu.

7. Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Ojciec Kim Kardashian, który zdecydował się na operację zmiany płci, po kuracji hormonalnej zaczął tracić włosy. Caitlyn udała się do specjalnej kliniki w Los Angeles, w której przechodzi kurację regenerującą. Uważa, że nie ma prawa na życie prywatne, dopóki nie poradzi sobie z tym problemem.

8. Katy Perry

Katy Perry

Częste rozświetlanie włosów sprawiło, że czupryna piosenkarki wyglądało jak siano. Aby w jakiś sposób ukryć pojawiające się zakola, Katy poprosiła swego stylista zrobić jej ultra krótką fryzurę przed nową trasą koncertową.

9. Christina Aguilera

Christina Aguilera

W 2015 roku na koncercie w Kijowie piosenkarka zaliczyła potężną wpadkę. Podczas występu zaczęły spadać doczepiane pasma, demonstrując zakola i prześwity na jej głowie. Aguilera przerwała występ, a po 20 minutach znowu pojawiła się na scenie, tłumacząc swoim fanom, że ma problemy z włosami.

10. Rihanna

Rihanna

Piosenkarce zaczęły intensywnie wypadać włosy, po czym ona udała się do tego samego lekarza, który leczy Caitlyn Jennet. Zakazał jej farbowania i strzyżenia włosów w ciągu dwóch lat. Jego metoda okazała się skuteczna.

Naukowcy twierdzą, że po 25 latach 40% kobiet cierpi z powodu wypadania włosów. Piękne panie rzadko z tym problemem udają się do lekarzy. Jednak wśród gwiazd jest coraz więcej odważnych przedstawicielek płci pięknej, które publicznie przyznają się do tego problemu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty