10 gwiazd, które nadal się borykają z trądzikiem

Gwiazdy też mają trądzik, wytryski i przebarwienia. Za pomocą zastrzyków z botoksu mogą się pozbyć zmarszczek, jednak czasami nawet photoshop nie może poradzić sobie z bliznami po trądziku i wytryskami na ich twarzy.

Wielu z nas uważa, że gwiazdy, to bóstwa, które spoglądają na nas z okładek modnych magazynów. Mają nieskazitelną cerę, idealną figurę i wykwintne kreacje. Jednak niektóre gwiazdy nadal borykają się z trądzikiem. Ale nie każda celebrytka odważy się o tym powiedzieć.

1. Katy Perry

Katy Perry

Piosenkarka ma podpisany kontrakt z jedną z marek kosmetycznych, w reklamie której jej cera wygląda nieskazitelnie. Pod grubą warstwą podkładu ukrywa blizny po trądziku. Katy ma kompleksy z powodu trądzika:

"Jedną z przyczyn tego, że jestem niepewna siebie, są blizny po trądziku. Przed pojawieniem się na czerwonym dywanie zawsze proszę, aby dokładnie je zatuszowano ".

2. Cameron Diaz

Cameron Diaz

Cameron Diaz w swojej książce The Body-Book szczerze opowiedziała o tym, że już od wielu lat boryka się z trądzikiem. Nie pomogły ani wizyty do znanych kosmetologów, ani domowe sposoby na trądzik. Cameron Diaz mówi:

"Miałam okropną cerę. Wstydziłam się pokazywać swojej twarzy, nie mogłam na siebie patrzeć".

Od czasu do czasu ma nawroty zmian trądzikowych. Wtedy nad jej wyglądem pracują kosmetolodzy i wizażyści.

3. Rihanna

Rihanna

Piosenkarka, która buntuje się przeciwko panującym kanonom piękna, szczerze przyznaje, że sama przyczynia się do nawrotu zmian trądzikowych.

"Jak tylko zaczynam nadużywać alkoholu albo piję za dużo wody, natychmiast na twarzy pojawiają się duże, czerwone pryszczy".

Piosenkarka za pomocą jaskrawej szminki odwraca uwagę od swojej cery trądzikowej.

4. Lorde

Lorde

Piosenkarka, która wykonała przebój Royals, na Instagram Stories opowiedziała o tym, że ma już dość rad ludzi na temat tego, jak wyleczyć trądzik. Piosenkarka jest oburzona:

"Mam już dość sprawdzonych sposobów na trądzik! Czasami podchodzicie do mnie i mówicie mi, że rzadko się myję i mam brudną twarz. To największy absurd, jaki dotąd słyszałam – o czym myślicie, kiedy coś takiego mówicie?"

5. Keira Knightley

Keira Knightley

Okazuje się, że aktorka, którą się porównuje do świeżej angielskiej róży, boryka się z przebarwieniami i zaczerwienieniami. Keira ma bardzo wrażliwą cerę, która reaguje na nagłe zmiany temperatur, nowe kosmetyki i wodę. Jak tylko aktorka znajdzie się w obcym kraju lub użyje jakiejś nowej maseczki do twarzy, jej twarz natychmiast pokrywa się plamami:

"Jeśli twoja twarz jest twoim narzędziem pracy, to możesz być pewna, że znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która powie ci o tym, że masz pryszcz na twarzy".

6. Bella Thorne

Bella Thorne

Bella unika czerwonych dywanów. Ona mówi, że zaczyna się denerwować, kiedy ktoś na nią patrzy z bliska, ponieważ wtedy wszyscy widzą, że ma trądzik. Bella Thorne przyznaje:

"Nigdy nie oglądam zdjęć z imprez, więc nie od razu się dowiedziałam, że na wielu zdjęciach da się zauważyć, że mam cerę trądzikową. Właśnie dlatego rzadko pokazuje się na imprezach i przyjęciach, na których są tłumy paparazzi".

7. Kendall Jenner

Kendall Jenner

O tym, że siostra Kim Kardashian boryka się z trądzikiem, zna cały Hollywood. Kendall znajdowała się pod stałą opieką kosmetologów, ale nie udało jej się do końca uporać z tym defektem. W 2016 roku klinika kosmetyczna Cutera wykorzystała zdjęcie Kendall Jenner w reklamie leku na trądzik, bez jej wiedzy i zgody. Modelka pozwała klinikę do sądu, domagając się rekompensaty w wysokości 10 mln dolarów.

8. Bella Lucia

Bella Lucia

Modelka z Australii Bella Lucia, która ma na swoim Instagramie 1,3 mln obserwujących, postanowiła podjąć się studiów pielęgniarskich, aby poznać przyczyny pojawienia się trądzik i metody leczenia. Pewnego razu Bella wrzuciła do sieci zdjęcia "przed" i "po" leczeniu trądzika:

"Miałam trądzik nie tylko na twarzy, ale również na plecach i klatce piersiowej, co sprawiało mi mnóstwo kłopotu w trakcie kręcenia reklamy i pokazów. Musiałam nawet na jakiś czas zrezygnować z modelingu. Wróciłam na wybiegi po tym, jak wyleczyłam trądzik".

9. Kaley Cuoco

Kaley Cuoco

Aktorka znana z ról w filmie "Teoria Wielkiego Podrywu" i "Czarodziejki" uwielbia różne eksperymenty urodowe. Kaley od wielu lat boryka się z trądzikiem, więc aby w jakiś sposób uniknąć drwin rówieśników, farbowała włosy i brwi na różowo i nakładała jaskrawy makijaż.

"Z czasem zmieniło się to w przyzwyczajenie".

10. Emma Stone

Emma Stone

W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że kiedy grała w filmie "Łatwa dziewczyna" cierpiała z powodu trądzika, którego nie dało się wyleczyć. Wiele scen z filmu z udziałem Emmy Stone zostało usuniętych. Po zakończeniu zdjęć do filmu lekarze doszli do wniosku, że przyczyną trądzika jest stres, związany z pracą.

Gwiazdy, które borykają się z trądzikiem, muszą pokonać wiele trudności: uszczypliwe uwagi kolegów i fanów, usuwanie scen z filmów. Jednak wiele z nich, podobnie jak Kendall Jenner, nie przejmują się zbytnio trądzikiem. Zakochują się, pojawiają się na okładkach modnych magazynów i cieszą się życiem, spodziewając się, że pewnego dnia będą miały nieskazitelną cerę.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty