10 gwiazd, które pracowały w McDonaldzie

Gwiazdy, celebryci, właściciele wielomilionowych fortun to tacy sami ludzie, jak my. Przecież nikt nie jest gwiazdą od urodzenia, a zostaje nią na pewnym etapie swego życia – ktoś już w dzieciństwie, ktoś w wieku nastolatkowym, a ktoś już po 40.

Niektóre gwiazdy, zanim zdobyły światową popularność i dorobiły się majątku, podejmowały się różnych zawodów, w tym też pracowały w McDonaldzie.

1. Jeff Bezos

dzheff bezos

Jeff Bezos, zanim został prezesem, dyrektorem generalnym i przewodniczącym zarządu Amazon.com, pracował jako kucharz w McDonaldzie. Jeff przyznaje, że po takim doświadczeniu mistrzowsko rozbija jajko jedną ręką. Trudno powiedzieć, czy to mu pomaga w zarządzaniu Amazon, ale na pewno na obiadach rodzinnych nikt nie może mu dorównać.

2. Jay Leno

dzhey leno

Zanim został popularnym komikiem, zarabiał na życie w McDonaldzie, obierając ziemniaki i smażąc frytki. Jay Leno opowiada, że jego szef był prawdziwym fanatykiem pracy, który nauczył go kilku podstawowych zasad. Przede wszystkim mówił, że zawód, który się uprawia, trzeba doceniać i ciągle się doskonalić i rozwijać.

3. Shania Twain

shanayya tveyn

Shania Twain jako nastolatka pracowała w McDonald's w Ontario.

4. Lin-Manuel Miranda

manuel miranda

Amerykański aktor, który występuje w broadwayowskich musicalach, na swoim Twitterze napisał, że kiedyś pracował jako kasjer w McDonaldzie.

5. Rachel McAdams

reychel makadams

Rachel McAdams rozpoczynała swoją karierę zawodową w restauracji McDonald’s jako hostessa. Aktorka przyznaje, że to była bardzo trudna praca, ponieważ każdego dnia musiała witać setki gości, oprócz tego ciągle doskonalić swoje umiejętności, ponieważ zasady obsługi w McDonaldzie ciągle się zmieniały – jednak nie zważając na trudności, pracowała tam przez dobre trzy lata.

6. Pink

pink

Rodzicom Pink zależało na tym, aby ona już w dzieciństwie zrozumiała, jak się zarabia pieniądze i nauczyła rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, dlatego była zmuszona pracować w barze McDrive.

7. Keenen Ivory Wayans

kinen ayvori ueyans

Kennen, zanim został aktorem, zarabiał na życie w barze szybkiej obsługi jako menadżer.

8. Pharrell Williams

farrell uilyams

Amerykański raper jako nastolatek pracował w McDonaldzie. Jednak przyznał, że nie za bardzo mu zależało na tej pracy. Zwalniano go trzykrotnie za lenistwo, a jedyne, czego on się nauczył w McDonaldzie – szybkie zjadanie nuggetsów. Kilka lat później to właśnie Pharrell Williams i Justin Timberlake napisali utwór I’m lovin’ it, który jest hasłem reklamowym McDonald’s.

9. Sharon Stone

sheron stoun

Sharon Stone to kolejna gwiazda, która pracowała w barze szybkiej obsługi, zanim została modelką w wieku 19 lat.

10. James Franco

dzheyms franko

James Franco pracował w McDonaldzie po tym, jak porzucił szkołę w 1996 roku. Przyszły aktor uwielbiał mówić do klientów baru szybkiej obsługi z różnym akcentem, w taki sposób doskonaląc swój talent aktorski.

Życia nie da się przewidzieć – okazuje się, że zwykły pracownik McDonald’s może w przyszłości zostać znaną gwiazdą. Ciekawe, czy któryś z klientów McDonald’s pamięta, że kiedyś obsługiwała go mega popularna gwiazda?

źródło:RD
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty