10 gwiazd, które zdecydowały się na drastyczną zmianę koloru włosów

Każda nowa rola, impreza lub defilowanie czerwonym dywanem wymaga od celebrytek zmian w wyglądzie zewnętrznym.

W takim wypadku nie wystarczy zrobić ładny makijaż lub nową fryzurę. Aby sprawić niesamowite wrażenie na swoich fanach, gwiazdy decydują na zmianę koloru włosów!

Blond gwiazdy farbują się na ciemno, a ciemnowłose zmieniają kolor włosów na jasny. Nie w każdym przypadku wychodzi im to na dobre.

1. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Gdy mówimy o jednej z najseksowniejszych kobiet naszej planety, zawsze wyobrażamy ją sobie w jasnych włosach. Niestety Scarlett nic o tym nie wiedziała i postanowiła pofarbować się na czarno. Wyglądała nie najlepiej. Na szczęście ona szybko to zrozumiała i znowu jest piękną seksowną blondynką.

2. Julia Roberts

Julia Roberts

"Pretty Woman" natomiast postanowiła zmienić kolor włosów na jasny. Julii Roberts pasują wszystkie odcienie rudego, kasztanowy, ale tylko nie blond!

3. Victoria Beckham

Victoria Beckham

Znając dzisiejszą Victorię Beckham, która jest ikoną stylu i urody, trudno jest uwierzyć w to, że w młodości uwielbiała eksperymentować, ale nie zawsze wychodziło to jej na dobre. Jeśli nowe fryzury fani jeszcze mogą zaakceptować, to rozjaśnienie czarnych naturalnych włosów nigdy!

4. Britney Spears

Britney Spears

Bez komentarzy!

5. Drew Barrymore

Drew Barrymore

Drew Barrymore śmiało można nazwać niegrzeczną dziewczynką jeśli chodzi o zmianę fryzur i koloru włosów. Miała na swojej głowie różne kolory, jednak czarno-biały balejaż – to już przesada.

6. Anne Hathaway

Anne Hathaway

Rzadko naturalne brunetki ładnie wyglądają w jasnych włosach. Annel Hathaway jest dowodem na to, że ciemnowłosym dziewczynom lepiej nie zmieniać koloru włosów na jasny!

7. Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Też nie poznajesz tej dziewczyny bez ładnej jasnej czupryny? Ashlee Simpson w nowych rudych włosach na pewno dosyć często musiała udowodniać, że ona to ona, wiec już miała tego dość i postanowiła przywrócić sobie swój jasny kolor włosów.

8. Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Każda blondynka uważa na to, aby jej jasny blond nie przemienił się w żółty kolor na włosach. Dlatego warto rozjaśniać włosy tylko u profesjonalnych fryzjerów. Fani Lindsay Lohan patrząc na nią, zastanawiają się – ona samodzielnie rozjaśniała włosy czy poszła do taniego fryzjera? Jej żółty kolor – to jakaś masakra.

9. Kim Kardashian

Kim Kardashian

Raz w roku Kim Kardashian zmienia kolor włosów na jasny. Takie przeobrażenie trwa około miesiąca, w ciągu którego jest aktywnie krytykowana.

10. Cameron Diaz

Cameron Diaz

W życiu każdej kobiety następuje taki okres, gdy się wydaje, że kolor włosów może wszystko zmienić. Jesteśmy ciekawe, czy taka niezwykła terapia pomogła w 2006 roku aktorce Cameron Diaz? Na szczęście dziś na twarzy aktorki widzimy jej niepowtarzalny uśmiech, obrączkę na palcu serdecznym i jej cudowne blond włosy, które nie ma zamiaru więcej farbować.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty