10 gwiazdorek, które publicznie pokazały piersi

Sceny miłosne w filmach, nakręcanie teledysków dosyć często wymagają od gwiazdorek tego, aby zademonstrowały swoje nagie ciało. Jednak czasami gwiazdy zapominają o tym, że już są na scenie i "uwalniają" piersi.

Zobaczymy, kto z celebrytek uważa, że "goła sukienka" – to już przeszłość i bez żadnych wątpliwości "uwalniają" piersi.

1. Madonna

Madonna

Madonnie było za mało tego, że w latach 90. ona pojawiała się w wyzywających strojach i bez nich na okładach modnych magazynów, w teledyskach i piosenkarka postanowiła, że pokaz Jean-Paula Gaultiera– to wspaniała okazja, aby po raz kolejny zademonstrować zalety swego ciała.

2. Lil’ Kim

Lil Kim

O tym "wyczynie " Madonny gadano jeszcze w ciągu 7 długich lat, aż do tej pory, gdy w roku 1999 Lil’ Kim demonstrowała lewą pierś w asymetrycznym kombinezonie w ciągu całego wieczora na czerwonym dywanie na MTV Video Music Awards.

3. Jennifer Walcott

Jennifer Walcott

Czegoś takiego można było się spodziewać po aktorce, modelce, gwieździe PlayBoy. Jednak jej strój syrenki na imprezie z okazji Halloween wydał się gościom "too much".

4. Bai Ling

Bai Ling

Amerykańska aktorka pochodzenia chińskiego Bai Ling dosyć często szokuje publiczność swoimi wyzywającymi strojami i zachowaniem. Zważając na to, że gwiazda "Taxi" już skończyła 50 lat, goście różnych imprez woleliby, aby wkładała więcej odzieży zamiast siateczki, kwiatuszków, pajetek na piersiach.

5. Miley Cyrus

Miley Cyrus

Na początku Miley jedynie podejmowała próby szokującego zachowania. Piosenkarka robiła wyzywające selfie, zdjęcia dla magazynów, jednak później jej się to spodobało. Dziś piosenkarka nic nie ukrywa od swoich fanów. Właśnie w takim wyglądzie ona pojawiła się na imprezie po pokazie Alexander Wang.

6. Rihanna

Rihanna

Piękność z Barbadosu jest znaną prowokatorką. Na rozdaniu nagród CFDA Fashion Awards 2014 ona włożyła przeźroczystą suknię w stylu retro, ozdobioną 23 000 kryształami Svarowskiego autorstwa Adama Selmana.

7. Tara Reid

Tara Reid

W odróżnieniu do Rihanny, Tara Reid nie miała zamiaru demonstrować swoje piersi, jednak w czasie jednego z przyjęć zgubiła jedną ramiączko. W wyniku tego Tara jeszcze długo pokazywała swoją pierś fotografom i otaczającym, dopóki nie zauważyła, co się jej przydarzyło.

8. Sophie Marceau

Sophie Marceau

Legenda francuskiego kina Sophie Marceau osobiście doświadczyła to, co odczuła Tara Reid. Na festiwalu w Cannes pokazała widzom nieco więcej, niż się należy...

9. Janet Jackson

Janet Jackson

Dotychczas nie wiemy, czy naga pierś w czasie występu z Justinem Timberlakiem była przypadkiem, czy piosenkarka to zaplanowała. Wtedy na scenie spadł jeden z elementów stroju, który przykrywał prawą pierś. To się wydarzyło w czasie transmisji na żywo Super Bowl.

10. Nicki Minaj

Nicki Minaj

Niestety na naszej liście nie ma Kim Kardashain, które uwielbia "gołe" silikonowe sukienki. Na ostatnim miejscu w niniejszym rankingu Nicki Minaj, która została głównym newsmakerem pokazu Haider Ackermann na tygodniu mody w Paryżu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty