10 klasycznych kombinacji ubrań dla stworzenia idealnego obrazu

W każdą porę roku chce się wyglądać pięknie, jaskrawo i stylowo, ale czasami nie jest łatwe dobrać idealne kolorowe kombinacje ubrań. Przecież wygląd zewnętrzny – to gwarancja sukcesu.
10 klasycznych kombinacji ubrań

Nasza redakcja przygotowała dla was mini-wskazówki, które pomogą znaleźć odpowiedni obraz i zorientują, jak poprawnie podbierać kolory w odzieży.

Czerwony

10 klasycznych kombinacji ubrań 1

Jeśli ubieracie czerwoną odzież, bądźcie przygotowane do zwiększonego zainteresowania: to kolor dla pewnych siebie ludzi. Prawdziwą klasyką jest połączenie czarnego i czerwonego. Wybierajcie takie rzeczy, żeby kolory były prezentowane przez duże barwne bloki. Na przykład kombinujcie czarno-białą suknię z czarnymi rajstopami i czerwonym płaszczem.

Pastel

10 klasycznych kombinacji ubrań 2

Śmiało połączcie pastelowe odcienie: tego roku zapada ich czas. Instytut światowej sławy Pantone nazwał dwa kolory 2016 roku: różowy kwarc i blado-lawendowy. Nadchodząca wiosna będzie delikatna i sentymentalna!

Biały

10 klasycznych kombinacji ubrań 3

Biały dobrze kombinuje się ze wszystkimi innymi kolorami. Zwłaszcza wygranie on wygląda z niebieskim, czerwonym i czarnym. Dla stworzenia powszedniego obrazu zwrócicie uwagę na piękne połączenie białego z piaskowym, czy brązowym. Takie powściągliwe kolory będą pięknie wyglądać i w biznesowym stylu.

Denim

10 klasycznych kombinacji ubrań 4

Długi czas połączenie denima różnych kolorów było pod zakazem, zaraz ono regularnie spotyka się na ulicznych zdjęciach ze wszystkich tygodni mody. Nie bójcie się łączyć dżinsowe rzeczy. Główna zasada: odcienie nie muszą być jednakowe. Na przykład ubierajcie światłą koszulę i granatowe dżinsy.

Morski temat

10 klasycznych kombinacji ubrań 5

Pierwszą bluzę marynarską zaczęła ubierać Coco Chanel w 30 latach ubiegłego wieku. Granatowe paski dotychczas są uważane za jedne z najbardziej stylowych nadruków. Barwna gamma morskiego tematu włącza niebieski, biały, czarny i czerwony kolor. Dla stworzenia wytwornego obrazu designerzy radzą dodawać złote akcesoria.

Musztardowy

10 klasycznych kombinacji ubrań 6

Musztardowy idealnie łączy się z brązowym, czekoladowym, drzewnym, beżowym, żółtym. Również dla stworzenia klasycznego obrazu można go kombinować z podstawowymi kolorami: białym i czarnym.

Marsala

10 klasycznych kombinacji ubrań 7

Nieprawdopodobnie piękny kolor marsala jest nazwany dla uczczenia sycylijskiego wina. Ten winny odcień łatwo kombinuje się z mnóstwem innych kolorów. Najlepiej on łączy się z klasycznymi: czarnym, białym, szarym. Również marsalę można mieszać z beżowym, mlecznym, kawowym.

Różowy

10 klasycznych kombinacji ubrań 8

Żeby stworzyć delikatny i kobiecy wygląd ubierajcie róż. On łączy się z białym, beżowym, błękitnym, brązowym, niebieskim. Najbardziej udane połączenie róż stwarza z białym: w takim wyglądzie można pójść nawet do pracy, czy na biznesowe spotkanie.

Szary

10 klasycznych kombinacji ubrań 9

Szary kolor – nie oznacza nudny. On jest idealną podstawą do stylu biurowego, ale nie radzimy nosić go od stóp do głów. Lepiej oddajcie przewagę kombinacji szarego i zielonego. Szary kolor łączy się z dowolnym odcieniem zielonego: od miętowego do oliwnego.

Niebieski

10 klasycznych kombinacji ubrań 10

Niebieski kolor jest jednym z najbardziej arystokratycznych w palecie kolorów. On umiejętnie łączy się z białym, beżowym i kolorem słoniowej kości. Również można go kombinować z brązowym, czerwonym i żółtym.

źródło:LadyMail.ru
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty