10 miejsc, które koniecznie musisz odwiedzić, jeśli lubisz wakacje na plaży

Nawet jeśli jesteś zwolennikiem aktywnych wakacji, to czasami jednak musisz się zatrzymać, zrelaksować i spędzić kilka dni na malowniczej plaży z egzotycznym drinkiem w ręku, z kremem przeciwsłonecznym na swoim ciele i mózgiem wolnym od wszelkich myśli.

1. Bali, Indonezja

bali

Bali posiada wspaniałe, różnorodne plaże, które zaliczane są do jednych z najpiękniejszych plaż świata. Możesz zacząć zwiedzanie od Kuta Beach. Jest to plaża, która znajduje się niedaleko lotniska. Jeśli natomiast poszukujesz spokojnego zakątka, aby się wyciszyć i zrelaksować, to warto zwrócić uwagę na Nungalan Beach.

2. Grenada, Grenadyny

grenada

Jeśli się zdecydujesz na wakacje na Grenadzie, to możesz nie tylko się zrelaksować na plaży, ale również skosztować egzotyki pod każdą postacią.

3. Plaża Clearwater, Floryda

floryda

Clearwater – jedna z najlepszych plaży na Florydzie, na której możesz nie tylko się opalać, ale również organizować niezapomniane imprezy. Na Clearwater na pewno zrobisz fantastyczne zdjęcia na Instagrama.

4. Laguna Beach, Kalifornia

kalifornia

Laguna Beach to bardzo malownicze miasteczko w Kalifornii, które może się pochwalić fantastycznymi plażami, które jednak są bardzo odizolowane od cywilizacji.

5. Ocean Cay, Bahamy

bahamy

Bahamy śmiało można nazwać rajskimi wyspami. Słyną z fantastycznych plaż, które od czasu do czasu odwiedzają dzikie świnie.

6. Baia do Sancho, Brazylia

brazylia

Turyści nazwali Baia do Sancho najpiękniejszą i najlepszą plażą w Brazylii z niesamowicie białym piaskiem i przeźroczystą wodą.

7. Kapalua Beach, Hawaje

hawaje

Kapalua Beach to miejsce, w którym nie sposób się nudzić. Tutaj możesz się nie tylko opalać, ale również surfować albo pływać na sup board. Wieczorem natomiast masz możliwość podziwiać niezapomniane zachody słońca.

8. South Beach, Floryda

south beach

Fantastyczne plaże, odjazdowe kluby, restauracje, dyskoteki i inne lokale – czego jeszcze potrzebuje człowiek, aby fajnie odpocząć?

9. Saint Croix, Wyspy Dziewicze

saint croix

Saint Croix – wyspa na Morzu Karaibskim, która posiada wspaniałe, malownicze plaże. W dodatku znajduje się tutaj pole do gry w golfa, kasyno, restauracje i dyskoteki. Nieźle jak na wysepkę w środku lasu?

10. Aruba, Karaiby

karaiby

Wyspa Aruba to prawdziwa perła Karaibów, leżąca w pobliżu wybrzeża Wenezueli. Oprócz fantastycznych atrakcji, na wyspie panuje niezapomniana atmosfera, stworzona przez zawsze uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych mieszkańców Aruby.

źródło:List25
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty