10 najbardziej niestandardowych modelek branży fotografii

Wydaje się, że czas modelek z wyglądem Cindy Crawford już minął. Dziś dziewczyny z niestandardowym wyglądem zewnętrznym przejęły sztafetę od modelek z twarzyczkami lalek.

Te dziewczyny nigdy nawet nie mogły wyobrazić sobie, że zostaną znanymi modelkami. W dzieciństwie były poddane okrutnemu wyśmiewaniu przez rówieśników i nienawidziły swojego odbicia w lustrze. Jednak los sprawił im niesamowity prezent.

1. Caitin Stickels

Caitin Stickels

29-letnia Caitin Stickels cierpi na rzadką chorobę genetyczną: zespół kociego oka. Ta choroba jest wadą wrodzoną. Zespół charakteryzuje skośne ustawienie szpar powiekowych, wyrośla lub dołki przeduszne, wady serca, wady układu moczowego.

Caitin Stickels 2
Caitin Stickels 3
Caitin Stickels 4

Nie zważając na niestandardową urodę Caitin udało się zostać znaną modelką. Uczestniczyła w sesji zdjęciowej dla magazynu V Magazine. Zdjęcia dla dziewczyny robił Nick Knight, który niegdyś fotografował Kanye West, Lady Gaga, Kate Moss. To swoisty protest przeciw istniejącym stereotypom.

2. Salem Mitchell

Salem Mitchell

18-letnia mieszkanka Los Angeles zdobyła ogromną popularność w internecie dzięki swoim piegom.

Salem Mitchell 2

"Zdobyłam popularność dzięki ludziom, którzy wyśmiewali mnie. Mam wiele piegów, które nie stanowią dla mnie żadnego problemu, jednak wiele ludzi prawdopodobnie nigdy dotąd w życiu nie widziało piegów. Mówią, że jestem podobna do banana lub geparda".

Salem Mitchell 3

Jednak dziewczyna się nie załamała. Opublikowała w internecie zdjęcia z bananem z napisem "podobne są do mnie".

Niebawem dziewczyną się zainteresowały fotograficy, a dnia 2 lutego ona podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek Ford Models LA. Teraz jej wrogowie nie mają nic do powiedzenia!

3. Natalia Castellar

Natalia Castellar

17-letnia Natalia Castellar z Portoryko była wyśmiewana z powodu jej gęstych brwi. Dziewczyna nawet chciała je zgolić. Jednak po tym, gdy znana agencja Next Model Management podpisała z nią kontrakt, wszystko się odmieniło. Teraz Natalia mówi:

"Podobają mi się moje brwi, dzięki nim wyróżniam się wśród innych modelek. Są moi znakiem towarowym".

4. Khoodia Diop

Khoodia Diop
Khoodia Diop 2

Khoodie Diop, dziewczynę z Senegalu nazywają kobietą z najciemniejszą skórą na świecie. Khoodie była wyśmiewana w dzieciństwie z powodu jej ciemnej skóry, nazywaną ją "bogini nocy". Krewni proponowali jej, aby używała kremów wybielających, jak to robi większość Senegalczyków, ale ona nie chciała zmieniać swego naturalnego wyglądu zewnętrznego. Jej wygląd zewnętrzny spodobał się wielu fotografom i teraz z Khoddie chce współpracować mnóstwo znanych agencji w Nowym Jorku i Paryżu.

5. Diandra Forrest

Diandra Forrest
Diandra Forrest 2
Diandra Forrest 3

Diandra Forrest – jest znaną modelką albinosem. Reklamuje znane marki, uczestniczy w różnych projektach telewizyjnych, reklamach. W dzieciństwie była wyśmiewana przez swoich rówieśników, rodzice zabrali ją ze zwykłej szkoły i oddali do specjalnej.

6. Molly Bair

Molly Bair

W dzieciństwie dziewczynka była ciągle wyśmiewana z powodu tego, że była bardzo szczupła i wysoka. Miała dziwną twarz z wysokim czołem, maleńkimi ustami, monobrew i odstające uszy. Nigdy nie marzyła o karierze modelki i gdy na pchlim rynku do niej podszedł scout znanej agencji i zaprosił do udziału w pokazie, pomyślała, że to jakiś żart. Tydzień później ona już wzięła udział w pokazie. Kosmitka (tak nazywają modelkę) była prawdziwą sensacją w świecie mody.

Molly Bair 2

Dziś Molly jest jedną z najbardziej rozchwytywanych nastoletnich modelek. Pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów, uczestniczy w pokazach mody, reklamuje znane marki. Jednak nadal jest obiektem ostrej krytyki. Ma do czynienia z różnymi szyderczymi komentarzami w sieciach społecznych. "To jakiś goblin".

Molly Bair 3

Dziewczyna również krytykuje swój wygląd zewnętrzny i mówi, że ma rysy demona, goblina i szczura.

7. Brunette Moffy

Brunette Moffy

Angielska modelka Brunette Moffy ma zeza. Jednak to jest jej perełką. W 2013 roku modelka pojawiła się na okładce magazynu POP – o to poprosił naczelnego redaktora ich wspólny znajomy. Po ukazaniu się magazynu na dziewczynę zwróciła uwagę modna agencja Storm (odkryła Kate Moss, Cindy Crawford) i podpisała z nią kontrakt. Dziewczyna jest rozchwytywana przez fotografów. Posiadaczkę tajemniczego spojrzenia zazwyczaj fotografują bez makijażu.

Brunette Moffy 2
Brunette Moffy 3

Dziewczyna rozumie, że zez – to jej perełka i nie ma na razie zamiaru robić operacji.

8. Ashley Graham

Ashley Graham

W wieku 12 lat Ashley, dziewczynkę z niestandardową figurą odkrył scout agencji Wilhelmina Models. Od tamtej pory życie dziewczynki kardynalnie się zmieniło. Puszysta Ashley, która była wyśmiewana przez rówieśników, została jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek.

Ashley Graham 2

Ashley nie ma żadnych kompleksów z powodu swojej figury i śmiało reklamuje bieliznę.

9. Winnie Harlow

Winnie Harlow

Winnie Hralow ma rzadką chorobę – bielactwo. W szkole nazywaną ją "zebrą", "krową". Przez te wyśmiewania dziewczynka była zmuszona kilka razy zmienić szkołę i nawet chciała popełnić samobójstwo.

Winnie Harlow 2
Winnie Harlow 3

W 2014 roku Winnie na Instagramie zobaczyła Tyra Banks. Wygląd zewnętrzny dziewczyny sprawił na niej niesamowite wrażenie i ona zaprosiła ją do swego show "America's Next Top Model". Już po kilku odcinkach Winnie zdobyła ogromną popularność.

10. Melanie Gaydos

Melanie Gaydos

To chyba najbardziej niezwykła modelka na naszej liście. 25-letnia Melanie Gaydos cierpi na hipohydrotyczną dysplazję ektodermalną. Choroba powoduje nieprawidłowe wykształcanie się zębów, włosów czy paznokci. Kobieta zamieniła swoje wady w atuty. Jest chętnie zapraszana do współpracy. Zapraszają ją do udziału w różnych prowokacyjnych sesjach zdjęciowych. Oczywiście, że dziewczyna jest obiektem ostrej krytyki. Jednak jej przyjaciele mówią, że ona nie zwraca na te głupstwa żadnej uwagi.

Melanie Gaydos 2
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty