10 najczęstszych powodów kłótni i rozstań z winy dziewczyny

Nie ma jednego powodu. Istnieje wiele przyczyn rozstań. Wina najczęściej leży po obu stronach, ale nie zawsze tak się dzieje. W niniejszym zestawieniu 10 przyczyn rozstań z winy kobiety.

1. Zdrada. Nigdy nie obiecuj czegoś, czego nie byłabyś gotowa dotrzymać.

zdrada

Nie warto składać obietnicę, której nie masz zamiaru dotrzymać. Nie wyznawaj miłości, jeśli nie jesteś do końca pewna swoich uczuć. Nie kłam, nie oszukuj osoby, która ci ufa. Zdrada wywołuje poczucie nienawiści i gniew.

2. Bezodpowiedzialność. Jeśli zależy ci na facecie, to zawsze musisz dotrzymywać słowa.

pytanie

Jeśli już na coś się zgodziłaś, to nie można później się wycofywać. Bezodpowiedzialność może świadczyć o tym, że udajesz i w każdej chwili możesz zdradzić.

3. Głupota. Nie musisz się popisywać na każdym kroku swoją głupotą. Nie każdy facet lubi głupie kobiety.

oops

Nie ściemniaj i odpowiadaj rzetelnie i zrozumiale na proste pytania. Mało komu sprawia przyjemność rozmowa z głupkiem.

4. Wyuzdanie. Nawet jeśli uwielbiasz różne eksperymenty w łóżku, nie warto o tym mówić na pierwszej randce.

kobieta

Zaczekaj, kiedy lepiej się poznacie, wtedy możesz powiedzieć mu, co lubisz w seksie. Wyuzdanie może świadczyć o tym, że jesteś rozpustna, rozwiązła i możesz zdradzić bez namysłu i oporu.

5. Lenistwo i bierność. Jeśli chcesz zachować związek, to musisz nauczyć się pokonywać lenistwo i czasami robić coś, na co wcale nie masz ochoty.

nudnie

Musisz być aktywna i wykazywać się inicjatywą, gdyż osoba bierna wywołuje jedynie niechęć. Facet zacznie szukać kobiety, która będzie aktywna i pomysłowa.

6. Aseksualizm. Jeśli nie lubisz seksu albo jesteś aseksualna, to musisz na samym początku powiedzieć o tym swojemu partnerowi.

stres

Jeśli na pierwszej randce udajesz namiętną kocicę, a później zmieniasz się w łóżkową kłodę, to nie dziw się, że facet cię porzuci. Szczerość to podstawa szczęśliwego, długiego związku.

7. Niechlujność i niestaranność. Nie rozrzucaj po całym mieszkaniu swoich rzeczy i środki higieniczne.

brud

Na pewno facet się nie ucieszy, kiedy znajdzie w swojej szafce na bieliznę twoje opakowanie z podpaskami lub plastry do depilacji. Niechlujność może być przyczyną awantur i kłótni.

8. Nadmierny pedantyzm. Nie rób porządków na jego biurku, jeśli on sobie tego nie życzy lub pod jego nieobecność.

czystość

Bałagan może być irytujący, więc zaproponuj swojemu partnerowi wspólne sprzątanie. Niech on posprząta na swoim biurku, zrobi porządki w szafie na swoich półkach, uporządkuje kable, aby później nie było awantury o to, że po twoich porządkach nie może znaleźć swoich rzeczy.

Jednak nadmierny pedantyzm też może być irytujący, bo nikt nie lubi osoby, która cały czas sprząta, czyści i od innych wymaga idealnego porządku.

9. Zarozumiałość i zgryźliwość. Nie uważaj swego partnera za nieudacznika, nawet wtedy, kiedy ponosi porażkę. Nie traktuj go z góry.

wino

Na pewno nie uda wam się zbudować trwałego związku, jeśli będziesz ciągle powtarzać, że robisz mu łaskę, że jesteś z nim. Na pewno zerwie z tobą.

10. Nadmierna pobłażliwość. Nie rozpieszczaj swego partnera i nie traktuj go jak małe dziecko.

mamcia

Jeśli będziesz wykonywać bezzwłocznie wszystkie jego zachcianki, to szybko straci zainteresowanie, bo mężczyźni to zdobywcy. Jednak to wcale nie oznacza, że faceci uwielbiają zdobywać wysokie szczyty – im wyżej, tym lepiej. Pamiętaj o tym, że we wszystkim bez wyjątku potrzebny jest umiar.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty