10 najdziwniejszych par świata, których dzieli wszystko, a łączy prawdziwa miłość

Istnieje przekonanie, że miłość nie zna granic i wieku. Niniejszy artykuł poświęcony jest parom, których różni niemal wszystko, ale łączy prawdziwa miłość. Większość z nich została odrzuconych przez społeczeństwo, ale ich życie odmieniła prawdziwa miłość.

Nasze życie nie miałoby sensu, jeśliby nie miłość. Miłość czyni cuda. Sprawia, że nasze oczy świecą się ze szczęścia i dodaje nam skrzydeł. Obserwowanie zakochanych jest bardzo ciekawym zajęciem. Jednak śledzenie losów par, których dzieli wszystko, a łączy miłość jest jeszcze ciekawsze i fascynujące.

1. Joelison Fernandes de Silva i Evem de Silva

Silva

Joelison Fernandes de Silva mierzy 2 metry 34 centymetry. Jest najwyższym człowiekiem w Brazylii. Mężczyzna za sprawą swojego nienaturalnego wzrostu miał bardzo trudne dzieciństwo. Rówieśnicy z niego się znęcali i szydzili, więc musiał porzucić szkołę, później całkowicie się zamknął w sobie i wpadł w depresję. Nie wychodził z domu, z nikim nie rozmawiał i nie kontaktował się. Wszystko się zmieniło, gdy Joelison Fernandes de Silva poznał swoją przyszłą żonę, Evem Medeiros, w której, jak sam twierdzi, zakochał się od pierwszego wejrzenia. Para pobrała się w 2015 roku. Sama Evem mierzy nieco ponad 150 cm i jest o 7 lat młodsza od swego męża.

2. Davis Sikorsky i ukochane burrito

Davis Sikorsky

David Sikorsky, pisarz z San Francisco – mężczyzna o niesamowitym temperamencie. Pewnego razu, oglądając zdjęcia swoich przyjaciół na Facebooku, David bardzo się zdołował. Wszyscy jego znajomi postują zdjęcia ślubne czy też swoich dzieci, a on niestety w wieku 28 lat nie ma czym się pochwalić, oprócz kariery. Zdenerwowany David udał się do swego ulubionego barku, w którym wpadł na niesamowity pomysł sesji zdjęciowej: zrobił kilka bardzo romantycznych zdjęć w stylu Love Story na Facebooka ze swoją jedyną i prawdziwą miłością – burrito. Niestety nie wszyscy użytkownicy docenili poczucie humoru i pomysłowość pisarza.

3. China Bell i Anton Kraft

China Bell i Anton Kraft

Kulturysta Anton Kraft znany jest nie tylko z tego, że na siłowni podnosi ciężary cztery razy cięższe od niego. Mierzy zaledwie 130 centymetrów. Zrobiło o nim się naprawdę głośno, gdy w 2010 roku pochwalił się, że znalazł miłość swojego życia. Jego partnerka jest od niego aż o 60 cm wyższa. Jednak nie to jest najciekawsze. Partnerka karła kulturysty jest transseksualistką.

4. Verne Troyer i Genevieve Gallen

Verne Troyer i Genevieve Gallen

Wszyscy znamy amerykańskiego aktora i kaskadera Verne’a Troyera z roli Mini-Me w serii filmów o Austinie Powersie, który zmarł w kwietniu 2018 roku. Historia miłości aktora zasługuje na szczególną uwagę. Aktor miał zaledwie 80 centymetrów wzrostu. Nie zważając na to, mężczyzna cieszył się ogromnym powodzeniem wśród pięknych kobiet. Wszystkie dziewczyny Verne z reguły były wyższe od niego przynajmniej o 100 centymetrów. Wyglądało to coś dziwnie, ale aktor wcale nie przejmował się z tego powodu. W 2004 roku Verne Troyer pobrał się z modelką Genevieve Gallen, z którą już od dłuższego czasu był w związku. Nie wiadomo, co się stało w noc poślubną, ale rano para się rozwiodła.

5. Victor Hugo i Gabriela Peralta

Victor Hugo i Gabriela Peralta

Na pewno większość z nas o nich słyszała. Victor Hugo i Gabriela Peralta zostali okrzyknięci najbardziej wytatuowaną parą na świecie. I nie ma w tym nic dziwnego, bo całe ciało Victorii i Gabriela pokryte jest tatuażami. Jednak postanowili nie poprzestawać jedynie na dziarach. Do tego dochodzą także modyfikacje ciała, kolczyki i blizny. Wygląda na to, że Victor i Gabriela bardzo się kochają, bo są szczęśliwym małżeństwem już od ponad 15 lat. Małżeństwo nieźle zarabia na swoim nietypowym wyglądzie zewnętrznym. Mają własny salon tatuażu, w którym pracują, a ich ciała są najlepszą reklamą zakładu.

6. Desiree Longabaugh

Desiree Longabaugh

42-letnia Amerykanka Desiree Longabaugh była przeciętną kobietą, której każdy dzień był podobny do poprzedniego. Była samotną matką, wychowującą dwójkę dzieci. Wszystkie związki, w których była, kończyły się rozstaniem i rozczarowaniem. Pewnego dnia Desiree zrozumiała, że zanim zdecyduje się na kolejny związek, powinna postarać się o to, aby w jej życiu zapanowała harmonia. Postanowiła wyjść za mąż za sobą siebie. Oficjalnie zmieniła nazwisko na Piękne Istnienie i zorganizowała własne wesele w Paryżu, niedaleko Wieży Eiffla.

7. Elisany da Silva Cruz i Francinaldo da Silva Carvalho

Cruz i Carvalho

Kolejna niesamowita historia miłości pewnej pary z Brazylii. Chodzi o Elisany da Silva Cruz, która jest najwyższą dziewczyną w Brazylii. Dziewczyna mierzy 2 metry 30 centymetrów. Elisany zawsze wstydziła się swojego wzrostu, jednak wyleczyć się z kompleksów pomógł jej chłopak, który nazywa się Francinaldo. Nie zważając na to, że mężczyzna mierzy zaledwie 160 cm, w niejednym wywiadzie podkreślał, że przy Elisany czuje się najszczęśliwszym facetem na świecie i nie wyobraża sobie życia bez niej. Po kilku latach związku się pobrali i dziś są szczęśliwym małżeństwem.

8. Paulo i Katyucia

Paulo i Katyucia

Paulo i Katyucia to najniższa para na świecie, która znalazła się w Księdze Rekordów Guinnessa. Oboje mają po około 1 metr wysokości. Poznali się przez media społecznościowe. Paulo zakochał się w Katyucii od pierwszego wejrzenia. Było to jak uderzenie pioruna. Jeśli natomiast chodzi o Katyucię, to chłopak na początku jej się nie spodobał. Wyglądał na nudnego chama i prostaka. Zablokowała go, ale po upływie 1,5 roku chłopak znowu się odezwał i sprawił na dziewczynie piorujące wrażenie. Po kilku dniach znajomości zaczęli się spotykać, a w 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

9. Gloria Shuri Henry i Ali Lawrie

Gloria Shuri Henry i Ali Lawrie

Ali Lawrie jest bardzo atrakcyjnym młodym mężczyzną, którego w mediach społecznościowych nazywają Bogiem Greckim. Wyobraźcie sobie, jak bardzo były zaskoczone jego fanki, gdy zobaczyły zdjęcie jego wybranki, która jest o wiele niższa od niego i ma obfite kształty. Większość użytkowników myślała, że to jakiś żart, jednak po jakimś czasie Gloria i Ali wrzucili do mediów społecznościowych zdjęcia ze swego ślubu, po raz kolejny udowadniając, że prawdziwa miłość jest ślepa.

10. Ashley Stevens i Christopher Reed

Ashley Stevens i Christopher Reed

Na pierwszy rzut oka, Ashley Stevens i Christopher Reed to zwykła para, ale nie dla użytkowników mediów społecznościowych. Zrobiło się o nich głośno, gdy ich wspólny przyjaciel wrzucił do sieci zdjęcia ze ślubu, na których Ashley złapała bukiet panny młodej, a Christopher ze zdziwieniem patrzy na dziewczynę. Ludzie zaczęli pisać różne obelgi i szyderstwa, nazywając Christophera obleśnym grubasem i nieudacznikiem. Ashley również została skrytykowana przez hejterów. Internauci stwierdzili, że ona jest zboczona, bo kręcą ją grubi faceci. Jednak miłość jest silniejsza niż złośliwość i opresja. Ashley Stevens i Christopher Reed nadal są razem i wygląda na to, że są bardzo szczęśliwi.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty