10 najdziwniejszych prezerwatyw

Najpopularniejszym środkiem antykoncepcyjnym jest prezerwatywa. Nie wiemy z jakiego materiału będzie wykonana prezerwatywa przyszłości, jednak już dziś istnieje wiele oryginalnych i niezwykłych kondomów.

1. Pierwsze prezerwatywy

Pierwsze prezerwatywy

Mało kto z nas wie, jak wyglądały pierwsze prezerwatywy. W postaci pierwszych kondomów występowały jelita zwierząt lub woreczki z lnu.

2. Najbardziej oryginalne prezerwatywy

oryginalne prezerwatywy

Prezerwatywy z zabawkami chyba są najbardziej niezwykłymi. Producent kondomów Wacky Rubbers postanowił zdziwić i rozweselić konsumentów, stwarzając serię kondomów z zabawnymi minami i zwierzakami. Prawdopodobnie, to było swoiste posunięcie marketingowe, aby przyciągnąć uwagę konsumentów, ponieważ nie można używać takich prezerwatyw, jednak będą wspaniałym prezentem dla przyjaciela.

3. Świecące się kondomy

Świecące się

Nie mniej atrakcyjnym egzemplarzem jest świecąca się prezerwatywa od Love Light. Producenci mówią, że stworzyli taki kondom po to, aby kobiety nie zgubiły penisa w ciemności i aby urozmaicić życie seksualne.

4. Kondomy ze smakiem whisky

Kondomy

Nikogo już nie zdziwisz smakiem bananu lub truskawki, dlatego producent McCondom stworzył prezerwatywy ze smakiem whisky.

5. Największa prezerwatywa

Największa prezerwatywa

Kondom o długości 18 metrów stworzono w postaci instalacji, aby uświadomić znaczenie bezpiecznego seksu. Ta gigantyczna rzeźba stanęła w Londynie w Hyde Park.

6. Najdroższa prezerwatywa

Najdroższa prezerwatywa

Najdroższa i najszykowniejsza prezerwatywa kosztuje 68 dolarów. Taki kondom został stworzony przez znaną markę Louis Vuitton. Twórcy tej prezerwatywy mówią, że kondom musi być tak samo elegancki, jak damska torebka.

7. Innowacyjna prezerwatywa

Innowacyjna prezerwatywa

Innowacyjny kondom został stworzony przez niemieckiego wynalazcę. Takie prezerwatywy od tradycyjnych różnią się tym, że rozpyla się je jak dezodorant. Naukowiec i twórca tego kondomu Jan Vinzenz Kraus twierdzi, że taka prezerwatywa pasuje na dowolny rozmiar i kształt, jednak czas wysychania wynosi około 25 sekund, co jest jedyną jego wadą.

8. Prezerwatywa-lizak

Prezerwatywa lizak

Słowo "ssać" zainspirowało producentów kondomów do stworzenia opakowań w postaci lizaków.

9. Prezerwatywy z dyktatorami

z dyktatorami

Producent kondomów WPTT Condoms stworzył prezerwatywy z dyktatorami wieku XX i XXI. Dziś możesz kupić prezerwatywy z Hitlerem, Husajnem i nawet Bushem Jr.

10. Prezerwatywa w konserwie

Prezerwatywa w konserwie

W wielu państwach produkowane są konserwy rybne, mięsne, warzywne, jednak Japończycy postanowili umieścić w konserwie prezerwatywy. Teraz są puszki z kondomami. To jest wspaniałe posunięcie marketingowe, ponieważ na witrynie takie kondomy wyróżniają się wśród innych takiego typu towarów.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty