10 najgorszych błędów, które kobiety popełniają w łóżku

Mężczyźni są nadzwyczaj kapryśni, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Istnieje przekonanie, że facetom wszystko jedno, z kim i gdzie uprawiać seks. Nic bardziej mylnego.

Jeśli chcesz zbudować ze swoim partnerem długi i szczęśliwy związek, nie popełniaj w łóżku tych 10 błędów.

1. Serce z lodu

lustro

Nie ma nic gorszego dla mężczyzny niż królowa śniegu w jego łóżku. Jeśli nigdy nie wykazuje inicjatywy, nie całuje go, nie pieści, jest bierna podczas seksu, leży jak kłoda, to facet ma wrażenie, że się kocha z dmuchaną lalką. Jeśli kobieta nie chce, aby jej partner porzucił ją dla bardziej namiętnej i aktywnej partnerki, to musi się wykazać pomysłowością i inicjatywą w łóżku.

2. Pomijanie penisa i podchodzenie do niego z rezerwą

seks

Penis jest zarazem największą dumą i najczulszym punktem w ciele mężczyzny. Faceci uwielbiają, kiedy kobieta go pieści, całuje i jednocześnie sama czerpie z tego zadowolenie. Jeśli natomiast kobieta nie chce go dotykać albo robi to na siłę, mając na twarzy wypisane przerażenie i wstręt, to w takiej sytuacji facet jest zniechęcony, poniżony i oburzony. Jeśli więc planujesz długotrwały związek, to chcąc nie chcąc, musisz się zaprzyjaźnić z jego penisem.

3. To mężczyzna powinien zadbać o to, by partnerka osiągnęła orgazm

kochanie

Mężczyźni nie lubią, kiedy partnerka jest święcie przekonana, że to wyłącznie partner powinien zadbać o to, by ona osiągnęła orgazm. Pamiętać warto jednak o tym, że seks to nie sprawdzian. Nie tylko mężczyzna, ale także kobieta powinna zadbać o to, by jej partner miał orgazm.

4. Dominacja kobiety w łóżku

stop

Kobieta dominująca to kobieta, która nie czeka, aż facet dojrzy do seksu, a bierze inicjatywę we własne ręce. Owszem, mężczyźni lubią, kiedy partnerka wykazuje się inicjatywą w łóżku, ale chodzi o to, żeby kobieta nie przesadziła i nie doszło do odwrócenia ról w seksie. Jeśli partnerka zaczyna oddawać rozkazy podczas seksu, mówi, co i kiedy mężczyzna ma robić, to na pewno się nie spodoba jej partnerowi i wyprowadzi go z równowagi.

5. Kobieta nie dba o swój wygląd i higienę

włosy

Na pewno nie pobudzisz faceta, jeśli będziesz miała tłuste, rozczochrane włosy, nieogolone nogi i nieprzyjemny zapach z ust. Partner raczej nie będzie chciał uprawiać seksu na brudnej pościeli. Jeśli chcesz przeżyć namiętną noc, zadbaj o odpowiednią atmosferę i nie zapominaj o swoim wyglądzie.

6. Wstyd w łóżku

kłótnie

Faceci nie lubią, kiedy kobieta cały czas odczuwa wstyd podczas seksu i się krępuje. Na początku, kiedy dopiero, co zaczynacie się poznawać, może to być bardzo pociągające i pobudzające. Później jednak, po kilku latach wspólnego życia, partner na pewno nie będzie chciał po raz kolejny usłyszeć "Wyłącz światło, bo się wstydzę swego małego biustu, tłuszczyku, fałdek na brzuszku".

Pamiętaj zawsze o tym, że jeśli partner postanowił się z tobą związać, to jest święcie przekonany, że jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie i masz najładniejszy biust. Jeśli natomiast cały czas będziesz podkreślać swoje mankamenty, to z czasem w to zwątpi i poszuka kogoś lepszego.

7. Rozmowy o byłych partnerach

kryzk

Na pewno nikomu się nie spodoba, jeśli jego partnerka zacznie opowiadać o swoich byłych i ich wyczynach w łóżku. Nie warto tego robić. Każdy facet uważa, że jest jedyny i niepowtarzalny pod względem spraw łóżkowych i jego partnerka nigdy dotąd nie miała tak dobrego seksu, więc zapomnij o rozmowach o byłych.

8. Żadnej spontaniczności w łóżku

humor

Mężczyźni są bardzo namiętni, więc mogą się podniecić w każdej chwili, w dowolnym miejscu. Jeśli natomiast jego partnerka nie przepada za spontanicznością, a nalega jedynie na seksie według grafiku, to na pewno nie będzie zachwycony. Być może warto od czasu do czasu się rozluźnić i zamiast uprawiać seks tradycyjnie w łóżku, zaliczyć szybki numerek na stole.

9. Niczego nie dotykaj!

kobieta

Każda kobieta, aby zachęcić swego faceta do seksu, zakłada seksowną bieliznę, pończochy, różne piękne dodatki, robi ładną fryzurę, makijaż, wkłada pociągające ubrania. Facet nienawidzi, kiedy on podniecony, chce zerwać z niej to wszystko, ale kobieta z oburzeniem mówi, że nie może tego zrobić, bo jej ubrania są bardzo drogie, więc niech zaczeka, aż ona się sama rozbierze i wszystko schludnie poskłada. Po tych słowach znika czar, podniecenie i ochota na seks.

10. Nie docenia jego wysiłku

problem

Niektóre kobiety, zamiast tego, by powiedzieć swemu partnerowi, że jest najlepszy w łóżku, zaczynają go krytykować, wyśmiewać się z niego, upokarzać, tym samym ranią go i zniechęcają do seksu.

Jeśli więc chcesz zbudować zdrowy i długotrwały związek, to musisz pamiętać o tym, że seks jest bardzo istotną sferą każdego związku. Musisz być wyrozumiała, czuła, seksowna, zawsze chwalić swego partnera, który na pewno ci się odwdzięczy niezapomnianymi, namiętnymi nocami i porankami.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty