10 najlepszych kochanków-obcokrajowców

Przeprowadziliśmy badanie, na podstawie którego wytypowaliśmy 10 krajów, w których żyją najlepsi kochankowie.

Seksowny wygląd zewnętrzny, gorący temperament zagranicznych kochanków może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Piękne panie uważają, że mają jakieś specjalne zdolności. Czy odpowiadają takie stereotypy rzeczywistości? Zaczniemy od końca. Ruszamy!

10. Czarnoskórzy mężczyźni, w tym też Nigeryjczycy

Nigeryjczycy

Wiele kobiet pobudza wygląd zewnętrzny czarnoskórych mężczyzn. Mają ku temu powody. Po pierwsze – fizjologia. Długość penisa mężczyzn Demokratycznej Republiki Konga wynosi 18,03 cm. Po drugie, właśnie czarnoskórzy mężczyźni ustanowili rekord, jeśli chodzi o najdłuższy stosunek płciowy. Przypomnijmy, że rekord ustanowili Nigeryjczycy i trwał on 24 minuty. Jednak takiego typu rekordy czarnoskórzy mężczyźni ustanawiają dosyć rzadko. Większość mężczyzn tego kontynentu kocha się jedynie raz w tygodniu, reszta robi to jeszcze rzadziej. Mało kto z nich dba o bezpieczny seks.

9. Hindusi i Japończycy

Hindusi

To jest dosyć dziwne, ale twórcy Kamasutry usytuowali się na przedostatnim miejscu naszego rankingu. Hindusi całkowicie zapominają o romantyczności. Stosunek płciowy trwa 13 minut. Większość Hindusów woli kochać się w sypialni – nie lubią różnorodności. Japończycy również znajdują się na 9 miejscu. Dzięki badaniom socjologicznym udało się ustalić, że Japończycy kochają się 48 razy rocznie. Tylko 11% japońskich kobiet doświadcza orgazm.

8. Niemcy

Niemcy

Są bardzo drobiazgowi i skrupulatni we wszystkim, nawet jeśli chodzi o miłość. Traktują seks raczej jako fizjologiczną potrzebę. Niemcy uprawiają seks 104 razy rocznie.

7. Francuzi

Francuzi

Bez wątpienia Francuzi potrafią podrywać. Jednak wszystko kończy się na flirtowaniu. Jeśli chodzi o seks, to są konserwatorami. Francuzi uprawiają seks około 140 razy rocznie, gra wstępna trwa 14 minut, w tym też pieszczoty i pocałunki.

6. Amerykanie i Anglicy

Amerykanie

Jeśli chodzi o facetów USA i Wielkiej Brytanii to mają opinię rozpustnych i wyuzdanych. Z łatwością eksperymentują, używają różnych zabawek miłosnych, wymieniają się partnerami. Wiele Amerykanów i Anglików uprawiają seks w samochodzie, w pracy, w parku, nawet w WC. Być może właśnie dlatego większość mieszkańców tych krajów uprawia seks jedynie raz w tygodniu.

5. Mężczyźni Ameryki Łacińskiej

Mężczyźni Ameryki Łacińskiej

Macho z Ameryki Łacińskiej uprawiają seks wszędzie gdzie się da. Demonstrują swój gorący temperament nawet w transporcie publicznym. Nie potrzebują żadnych pobudzających sztuczek. Nie ma w tym nic dziwnego, od samego dzieciństwa tańczą gorące tańce latynoamerykańskie. Naukowcy udowodnili, że mieszkańcy państw południowych są bardziej namiętni w porównaniu z mieszkańcami krajów północnych. Chodzi o poziom testosteronu – faceci na południu mają wysoki poziom tego hormonu.

4. Gruzini

Gruzini

Namiętność tych gorących facetów doprowadza do szału kobiety. Gruzińscy faceci uważają, że dla prawdziwego mężczyzny najważniejsze – to miłość, seks, szlachetność. Jeśli dodamy namiętność i zamiłowanie do kolendru, otrzymamy wizerunek prawdziwego Gruzina. Oni uwielbiają kobiety. Dla Gruzinów kanonem kobiecego piękna jest kobieta o wyrazistych kształtach. Mają wiele do zaoferowania – 16-centymentrowy penis, za pomocą którego zademonstrują miłość i namiętność.

3. Turcy

Turcy

Turcy z łatwością zdobywają serca pięknych pań. Na podstawie badań statystycznych każdy turecki mężczyzna miał 14 partnerek. Turcy umieją sypać komplementami. Jednak nie zważając na ich umiejętności, jeśli chodzi o technikę, to jest dosyć prymitywna. Wolą tradycyjny seks, rezygnując z różnych europejskich sztuczek.

2. Hiszpanie

Hiszpanie

Ci namiętni mężczyźni usytuowali się na drugim miejscu w naszym rankingu. Są romantyczni, brutalni, namiętni. Hiszpanie na tyle są namiętni, że mogą bez wstydu patrzeć na dziewczynę, która im się spodobała, nawet jeśli obok niej znajduje się jej chłopak. Mówią, że mogą uprawiać seks na okrągło. Jednak dane statystyczne są nieco inne. Kochają się 129 razy rocznie.

1. Włosi

Włosi

Są wspaniałymi kochankami. Aby zdobyć kobietę, która im się spodobała, zastosują wszystkie swoje umiejętności i możliwości: gesty, radość z życia, umiejętność mówienia komplementów, etc. Jeśli chodzi o seks, też są niepowtarzalni. 48% Włoszek doznaje orgazmu.

Musicie pamiętać o tym, że nasz ranking sporządziliśmy na podstawie danych statystycznych. Jednak statystyka doskonale się sprawdza w tych wypadkach, jeśli chodzi o marketing lub finanse. Jednak każdy człowiek jest wyjątkowy. Pamiętaj o tym, zanim wyruszysz za granicę w poszukiwaniu przygód.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty