10 najseksowniejszych bohaterek filmów animowanych

Są bohaterki filmów animowanych, które wyglądają dosyć wyzywająco, dlatego przyciągają spojrzenia dorosłych mężczyzn.

10 miejsce.

10 miejsce

Zajmuje go Bella z "Pięknej i Bestii". Nie zważając na to, że jest przedstawiona w skromnych strojach, jej powłóczyste spojrzenie i na pół otwarte usta są bardzo kuszące.

9 miejsce

9 miejsce

9 miejsce w naszym rankingu zajmuje dziewczyna Tarzana Jane, która po tym, jak znalazła się w jego świecie, zdjęła puszyste sukienki z gorsetami i włożyła stroje, które ledwo przykrywają jej miejsca intymne.

8 miejsce

8 miejsce

To miejsce zajmuje Marge Simpson. Była zwykłą bohaterką filmu animowanego, dopóki nie włożyła strój kąpielowy. Ilustratorzy szczególną uwagę poświęcili jej figurze i dekoltu.

7 miejsce

7 miejsce

To miejsce zajęła syrenka Ariel. Jej bohaterka pływała w morzu prawie nago, przykrywając piersi muszelkami. Przy tym syrenka ma bardzo ładną figurę z wyjątkiem ogona.

6 miejsce

6 miejsce

Nie zważając na to, że Lola Bunny jest królikiem, ilustratorzy zrobili jej wygląd zewnętrzny antropomorficznym. Jest na tyle kobiecą i atrakcyjną, że przyciąga spojrzenia nie tylko swego męża Królika Bugsa.

5 miejsce

5 miejsce

To miejsce należy do Dżasmin z Aladyna. Wschodnie kobiety zawsze zasługiwały na szczególną uwagę mężczyzn. A Dżasmina – wspaniałe wcielenie takiej kobiety z powłóczystym spojrzeniem i silnym charakterem.

4 miejsce

4 miejsce

To miejsce zajmuje postać animowana z lat 30. Betty Boop. Była gwiazdą czarno-białych krótkometrażowych filmów. Seksowność, która była raczej rzadkością w ówczesnych czasach, przyciągała uwagę wielu widzów.

3 miejsce

3 miejsce

Trzecie miejsce zajmuje Turanga Leela z "Futuramy". Nie zważając na swoją seksualność, dziewczyna w filmie animowanym ciągle poszukuje swego księcia, jednak nie ma szczęścia. Być może chodzi o to, że ma tylko jedno oko.

2 miejsce

2 miejsce

Drugie miejsce należy do rudowłosej Jessicy Rabbit, fikcyjnej postaci z filmu animowanego Walta Disneya "Kto wrobił królika Rogera? ", w którym ludzie i bohaterzy filmów animowanych tworzą wspólne akcje. Jessica doprowadza do szału jednych i drugich.

1 miejsce

1 miejsce

Na pierwszym miejscu Faye Valentine. Jej wizerunek maksymalnie jest przybliżony do wizerunku realnej kobiety, więc jej w stroju kąpielowym, jeśli chodzi o seksowność, nie może dorównać żadna inna bohaterka filmów animowanych.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty