10 najwyższych aktorów Hollywood

Wysokie kobiety często się wstydzą swego wzrostu, który jest przyczyną tego, że są z reguły singielkami. Natomiast mężczyźni o wysokim wzroście nie mają żadnych problemów z płcią przeciwną. Wiele znanych aktorów Hollywood stali się sławni nie tylko dzięki swemu talentowi, ale także wzrostowi.

Wiadomo, że kamera dodaje optycznie kilka centymetrów. Jeśli więc widzisz na szklanym ekranie przystojnego, wysokiego faceta, to wcale nie oznacza, że w rzeczywistości jest tak samo wysoki. Jeśli jesteś miłośniczką wysokich facetów, to mamy dla Ciebie cudowną wiadomość. Wśród aktorów Hollywood jest sporo naprawdę wysokich mężczyzn, których wzrost wynosi ponad 190 cm. W niniejszym zestawieniu 10 najwyższych aktorów Hollywood.

1. Chris Hemsworth

kris hemsvort

Przystojny australijski aktor telewizyjny i filmowy, który występował w roli Thora w filmach franczyzy Marvel Cinematic Universe. Chris liczy 190 cm wzrostu.

2. Samuel L. Jackson

semyuel l. dzhekson

Aktor ma na swoim koncie mnóstwo różnorodnych ról. Ze względu na jego wygląd zewnętrzny, reżyserzy najczęściej proponują mu grać niegrzecznych chłopców, ale dzięki swemu talentowi aktor doskonale radzi sobie także z rolami komediowymi. Ma aż 191 cm wzrostu.

3. Ben Affleck

ben afflek

Aktor zagrał swoją pierwszą rolę, mając 12 lat. To właśnie wtedy postanowił, że zostanie znanym aktorem Hollywood. Jego droga ku sławie nie była usłana różami. Jednak nie zważając na wszystkie trudności i przeciwności losu, mężczyźnie udało się zrealizować swoje dziecięce marzenie i zostać popularnym aktorem, którego zna cały świat. Aktor liczy 192 cm wzrostu.

4. Liam Neeson

liam nison

Liam Neeson to aktor, którego wzrost do pewnego momentu był główną przeszkodą na drodze ku sławie, gdyż większość reżyserów nie chciała współpracować z aktorem o tak wysokim wzroście. W końcu jednak mężczyźnie udało się wspiąć na najwyższy szczebel kariery aktorskiej. Aktor ma 193 cm wzrostu.

5. Dwayne Johnson

dueyn dzhonson

Wysoki, wysportowany aktor o ogromnej charyzmie, który kiedyś chciał zostać prezydentem USA. W 2019 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających aktorów według Forbes. Nie zważając na swoją popularnością, Dwayne jest nadzwyczaj otwartą osobą, która zawsze chętnie się spotyka ze swoimi fanami. Aktor liczy 196 cm wzrostu.

6. Vince Vaughn

vins von

Vince Vaughn to utalentowany aktor, który cieszy się ogromną popularnością wśród przedstawicielek płci pięknej. Wysoki, przystojny aktor doskonale się wciela w pijaków i nierobów. Vince ma 196 cm wzrostu.

7. Dolph Lundgren

dolf lundgren

Mężczyzna zaczynał swoją karierę jako model, który mógł się pochwalić pięknym ciałem i wzrostem. Na początku jednak nikt nie traktował na poważnie jego poczynań w branży filmowej. Sytuacja się diametralnie odmieniła po tym, jak aktor zagrał w filmie "Rocky IV". Aktor najczęściej się wciela w mięśniaków i killerów. Dolph Lundgren liczy 196 cm wzrostu.

8. Christopher Lee

kristofer li

Aktor znany jest przede wszystkim z ról w różnych horrorach. Zagrał w ponad 60 filmach. Mężczyzna często grał przerażających wampirów. Aktor ma 196 cm!

9. Robert Maillet

robert meyllet

Robert, będąc dzieckiem, bardzo się wstydził swego wzrostu, który na szczęście nie był przeszkodą w robieniu kariery aktorskiej. Robert często gra różnych przestępców, ale jego bliscy mówią, że w rzeczywistości mężczyzna jest bardzo dobry i zawsze jest gotów przyjść z pomocą. Aktor liczy 213 cm wzrostu.

10. Peter Mayhew

piter meyhyu

Peter Mayhew chyba był najwyższym aktorem Hollywood. Znany jest przede wszystkim z roli Minotaura i Chewbakki w "Gwiezdnych wojnach". Powierzono mu rolę Chewbaki głównie ze względu na jego wzrost. Aktor miał aż 221 cm. W kwietniu 2019 roku Peter Mayhew zmarł.

Każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że jeśliby aktorzy, którzy się znaleźli na niniejszej liście, nie posiadali talentu, wzrost na pewno nie pomógłby im zdobyć rozgłos i miłość milionów fanów na całym świecie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty