10 odważnych dziewczyn, które przedłużyły włosy w nosie

Rzęsy przedłużone, makijaż brwi zrobiony, usta powiększone... Myślisz, że już koniec zabiegów? Nic z tego. Zapomniałaś o nosie, w którym również można przedłużyć włosy.

Dziwna moda na selfie opanowała wirtualny świat. Nie wiemy, czy to jest seksualne, czy też pociągające, ale na pewno wiemy, że nowy trend jest bardzo nietypowy i nieco szokujący.

1. Po co one to robią? Być może to nowy sposób na zdobycie lajków?

włosy w nosie

2. Dziewczyna do końca nie wiem, gdzie ma przedłużać włosy. Ale wygląda na to, że jest bardzo zadowolona z tego, jak wygląda.

włosy twarz

3. Dziewczyna ma nie tylko kreatywne włosy w nosie, ale również na głowie. Jest podobna do głównej antagonistki w filmie Disneya 101 Dalmatyńczyków, Cruelli De Mon. Być może niebawem zaprezentuje jeszcze jakiś niezwykły wizerunek?

włosy nos

4. Jeszcze jedna śmieszna panienka, która odkryła nowe zastosowanie sztucznych rzęs i za ich pomocą przedłużyła włosy w nosie. Wygląda na to, że wcale się nie krępuje tych włosów.

włosy nos trend

5. Azjatyckie kobiety zawsze chętnie eksperymentują z wyglądem. Nie tylko podchwycają nowe trendy, ale również chętnie dzielą się pomysłami na dziwne i szokujące selfie.

włosy nos moda

6. Dziewczyny gotowe na wszystko, aby się wyróżnić z tłumu.

włosy nos szok

7. Ciekawe, w Chinach włosy w nosie przedłużają za pomocą sztucznych rzęs czy już ktoś wymyślił jakieś specjalne włosy do nosa? Chińska pomysłowość nie zna granic!

włosy nos głupstwo

8. Dziewczyna jest zszokowana!

szok

9. Lubimy gęste włosy i rzęsy, więc dlaczego miałybyśmy zapomnieć o włosach w nosie?

głupstwo

10. Pierwsze fryzury w nosie. Być może niebawem pojawią się tutoriale, pokazujące jak stylizować włosy w nosie albo lifehacki: Jak zrobić fale i loki na włosach w nosie.

fryzura
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty