10 opowieści o cudownym powrocie z tego świata, które miały miejsce w rzeczywistości

Historie o tym, jak trupy ożywają w kostnicy, mogą wydawać się idealne dla scenariusza filmów grozy, ale czasami stają się rzeczywistością. Sytuacje, oczywiście szokujące, ale cuda naprawdę się zdarzają.

Nie wierzysz w cuda? A przecież naprawdę się zdarzają. W tym można przekonać się, czytając dziesięć niesamowitych opowieści o tym, jak ludzie, których lekarze już uznali za zmarłych, otrzymali drugą szansę na życie i zaczęli oddychać.

1. Brighton Pani Zante

zante

Mężczyzna przez długi czas chorował, i w końcu lekarze stwierdzili jego zgon. Wszystko to działo się u niego w domu. Przed wysłaniem ciała na sekcję zwłok, szef Brighton zbliżył się do niego i zauważył ledwo zauważalny ruch. Otaczający go ludzie przestraszyli się, myśląc, że to duch nieboszczyka, ale lekarze naprawdę się pomylili, i mężczyzna okazał się żywy.

2. Luz Milagros Veron

veron

Po porodzie Analii Bauter została poinformowana, że jej piąte dziecko nie żyje. Po 12 godzinach rodzice przyszli do kostnicy, aby pożegnać się ze swoim synem, i na ich oczach stał się cud: po otwarciu lodówki usłyszeli krzyk swojego dziecka.

3. Rosa Celestrino de Assis.

assis

Po tym jak lekarze stwierdzili śmierć, ciało kobiety było przewiezione do kostnicy, i jej córka postanowiła przytulić mamę na pożegnanie. W tym momencie dziewczynka zasugerowała, że jej matka może być jeszcze żyje i powiedziała o tym lekarzom. Ci jej, oczywiście, nie uwierzyli, ale przeprowadzili badania i jak się okazało, serce córki nie myliło się, i wkrótce mama przyszła do siebie.

4. Walter Williams

uilyams

Po przybyciu na wezwanie lekarz pogotowia stwierdził śmierć 78-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało już umieszczone w worku na zwłoki, gdy nagle pielęgniarka zauważyła ruch jego nogi. Oświadczenie o śmierci było błędne, a mężczyzna został przewieziony do szpitala na badanie.

5. Ego Liu

lu

Mężczyzna był palaczem z doświadczeniem, dlatego jego nagła śmierć była dla wszystkich zrozumiała. Autopsji ciała krewni odmówili i przystąpili do przygotowania pogrzebu. Gdy podczas ceremonii pożegnania, usłyszeli z grobu ciche odgłosy kaszlu z trumny, najpierw zamarli ze strachu, a potem otworzyli wieko i zobaczyli, że mężczyzna żyje.

6. Erica Nigrelli

nigrelli

Kobieta pracowała jako nauczycielka i była w 36 tygodniu ciąży, kiedy w trakcie prowadzenia lekcji straciła przytomność. Erika została zabrana do szpitala i lekarze przeprowadzili jej cesarskie cięcie. Meża po przyjeździe do szpitala poinformowano, że jego żona zmarła podczas operacji, ale ku zaskoczeniu lekarzy po tym serce kobiety zaczęło bić, i ona przeżyła.

7. Duch kostnicy

strasznie

Poniższa historia jest podobna do sceny z filmów grozy, ale ona naprawdę wydarzyła się w Johannesburgu w 2011 roku. Pracownik kostnicy podczas dyżuru usłyszał straszne krzyki, dochodzące z jednego z pomieszczeń. Mężczyzna natychmiast zadzwonił na policję, i po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że krzyczał 80-letni emeryt, który okazał się żywy i przestraszył się, budząc się w kostnicy.

8. Carlos Cagedjo

karlos

Kiedy mężczyzna w wieku 33 lat miał wypadek samochodowy, został uznany za zmarłego i wysłany do kostnicy. Przy pierwszym nacięciu patologowie zobaczyli, jak z rany wypłynęła krew, i zrozumieli, że mężczyzna jeszcze żyje, więc szybko go zszyli i wysłali na oddział intensywnej terapii. Krewni, którzy przyjechali na rozpoznanie, były jednocześnie zszokowani i niezmiernie uradowani takim obrotem wydarzeń.

9. Anne Green

grin

Historia tej kobiety jest naprawdę szokująca. W 1650 roku Ann została aresztowana za zabójstwo własnego dziecka, i była skazana na karę śmierci przez powieszenie. Gdy wyrok wykonano, ciało zostało poddano autopsji i lekarze byli zdziwieni, kiedy okazało się, że kobieta żyje. Ta historia wywołała duży oddźwięk w społeczeństwie, dlatego zdecydowano się zrezygnować z egzekucji Ann, i ją zostawiono przy życiu. Może ta sytuacja stała się dla kobiety lekcją, gdyż po tym urodziła kilkoro dzieci i całkowicie zmieniła swoje życie.

10. Daphne Banks

benks

W 1996 roku kobietę było znaleziono rzekomo martwą z powodu przedawkowania narkotyków. Na ten moment Daphne miała 61 lat. Ciało przewieziono do kostnicy i zaczęto przygotowywać się sekcji zwłok, ale szczęśliwy przypadek zmienił wszystko. Jeden jej stary znajomy pracował w tym czasie w kostnicy i zobaczył niewielkie drżenie jej piersi. W końcu kobieta została z kostnicy przewieziona do intensywnej terapii.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty