10 oznak, że mężczyzna Cię zdradza

Zauważyłaś, że twój partner od jakiegoś czasu nie okazuje ci czułości, nie mówi komplementów, nie daje kwiatów, prezentów, nie chce z tobą uprawiać seksu? Być może Cię zdradza?

Zanim jednak oskarżyć go o zdradę, szczerze sobie z nim porozmawiaj. Istnieje kilka oznak, że partner cię zdradza. Oto one.

1. Nie rozstaje się z telefonem

telefon

Zabiera ze sobą telefon do toalety czy łazienki. Wychodzi z pokoju, kiedy ktoś dzwoni albo kiedy musi napisać esemesa. Kiedy rozmawia przez telefon, jego głos się zmienia, tak jakby kogoś kokietował. Kiedy natomiast pytasz, kto dzwonił, unosi się i wychodzi z pokoju.

Mężczyzna pilnuje swego telefonu jak największego skarbu. Kiedy przy nim jest jego partnerka, wyłącza go, mówiąc, że nie chce, by ktoś im przeszkadzał. Jeśli na dodatek założył hasło na telefon, to musisz mieć się na baczności.

2. Poświęca ci za mało czasu

stres

Jak tylko proponujesz mu spędzić razem weekend czy pójść na romantyczną kolację, od razu ma mnóstwo wymówek, by tego nie robić. Może powiedzieć, że ma urwanie głowy w pracy czy musi odwiedzić chorą babcię, czy ciocię. Zawsze coś wymyśli, by nie spędzać z tobą czasu. Jeśli powtarza się to zbyt często, to warto z nim szczerze sobie porozmawiać, bo jeśli rzeczywiście cię zdradza, to lepiej o tym, jak najszybciej się dowiedzieć, by nie marnować swego cennego czasu na kogoś, kto na to nie zasługuje.

3. Kłamstwa i unikanie odpowiedzi na pytania

cicho

Partnerzy, którzy ze sobą już od wielu lat, w mgnieniu oka mogą określić, czy partner kłamie, czy mówi prawdę. Także często ratuje nas intuicja. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, znajdź dowody na to, że facet cię zdradza i wyłóż kawę na ławę. Nie musisz wynajmować detektywa, możesz po prostu bacznie go obserwować.

4. Zmiany w łóżku

seks

Jeśli jego ochota na miłosne igraszki się zwiększyła, to może oznaczać, że cię zdradza. W taki sposób chce uśpić twoją czujność. Zmniejszony apetyt na erotyczne doznania również może świadczyć o tym, że zaspokaja swoje potrzeby seksualne gdzie indziej.

5. Wahania nastroju

humor

Jeśli facet cię zdradza, to przebywanie w twoim towarzystwie będzie powodować huśtawki nastroju. Może być dobry i czuły, a za chwilę zacznie krzyczeć i się wkurzać. Ciągłe kłamstwa i krętactwo negatywnie wpływają na zdrowie psychiczne mężczyzny.

6. Staje się skryty

roymowa

Jeśli nagle postanowił założyć hasło na telefon czy laptop, zablokował ci dostęp do konta, to musisz sprawdzić, co chce ukryć przed tobą. Nie chce ci się z niczego zwierzać, ma kilka kart kredytowych, ale już od dłuższego czasu nic kosztownego ci nie kupuje. Być może wydaje pieniądze na kochankę?

7. Coraz częściej potrzebuje czasu dla siebie

stop

Aby zrozumieć, czego chce i z którą partnerką chce zostać, potrzebuje zostać sam na sam ze sobą. Dobrze, kiedy wyjeżdża do rodziców czy na działkę, ale jest o wiele gorzej, jeśli ucieka do swojej kochanki. Mieszkacie razem, ale prawie ze sobą nie rozmawiacie. Nie interesuje go, jak minął twój dzień, jak się czujesz, nie ma macie wspólnych planów na wakacje czy weekend. Jeśli tak się dzieje w twoim związku, koniecznie musisz porozmawiać ze swoim partnerem.

8. Czasami warto posłuchać tego, co mówią inni

tajemnica

Nie warto ignorować tego, co mówią ci inni. Kobiety skłonne do tego, by się oszukiwać. Czasami po prostu nie chcemy widzieć rzeczy oczywistych. Widzimy, że coś jest nie tak, ale wolimy chować głowę w piasek. Nie tędy droga. Problemy nie znikną, a sytuacja jedynie się pogorszy.

9. Przesadnie dba o siebie

uwaga

Jeżeli twój facet, który nigdy dotąd nie przykładał zbytniej wagi do swego wyglądu, nagle zaczyna chodzić na siłownię, używać markowych perfum i zmieniać garderobę, możesz być niemalże pewna, że poznał kogoś nowego.

10. Nie podoba mu się, jak wyglądasz

srop

Mężczyzna nagle zaczyna krytykować twój wygląd zewnętrzny, mówi, że nie dbasz o siebie, że nie podoba mu się, jak wyglądasz. Jak tylko chcesz wyjaśnić tę kwestię, robi się agresywny i poirytowany. Tego typu zachowanie może świadczyć o tym, że partner cię zdradza.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty