10 panien młodych, które doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać idealna suknia ślubna

Każda dziewczyna marzy o idealne sukni ślubnej. Wyobraża sobie jej niepowtarzalny fason, spodziewając się, że będzie najpiękniejszą panną młodą.

Wybór sukni ślubnej to bardzo odpowiedzialne zadanie, które większość dziewczyn traktuje tak samo poważnie, jak wybór przyszłego męża. Na ten temat jest tyle zdań, ile kobiet szykujących się do najważniejszego wydarzenia w swoim życiu – ślubu i przyjęcia weselnego. Bohaterki niniejszego zestawienia postawiły na oryginalne suknie ślubne.

1. Ośmiornica

suknia

Pan młody, który znajdzie się w ramionach narzeczonej-ośmiornicy na pewno już nigdzie przed nią nie ucieknie. W zamian dostanie unikalną żonę, która potrafi ogarniać jednocześnie wiele spraw.

2. Anioł

aniołek

Narzeczony już wie, natomiast teściowie i goście pana młodego, patrząc na taką suknię ślubną, powinni zrozumieć, że panna młoda jest prawdziwym aniołem.

3. Zwiewna

sukienka

Chcesz mieć zwiewną, delikatną suknię ślubną? Wtedy koniecznie musisz wybrać kreację, zrobioną z balonów. Ale uważaj, żeby nie pękły wszystkie na raz!

4. Motyl w kokonie

motyl

Masz kilka zbędnych kilogramów? Wtedy prezentowana suknia ślubna idealnie do ciebie pasuje. W dodatku nie musisz się przejmować fryzurą.

5. Kosmitka

ufo

Jeśli twój mąż jest astronautą, to koniecznie musisz wybrać jakiś nietypowy welon. Tradycyjnie zdejmowanie welonu z głowy panny młodej trwało kilka godzin.

6. Ptak

ptak

Panna młoda nie ma zamiaru czuć się w związku jak ptaszek, uwięziony w złotej klatce, dlatego woli związek bez zobowiązań.

7. Piąty element

śmiało

Po przyjęciu weselnym wszystko jedno trzeba zdejmować suknię.

8. Subtelna

biust

Nikt nie miał wątpliwości, że suknia ślubna będzie miała duży dekolt, ponieważ Agnieszka dwa tygodnie przed ślubem powiększyła biust. Ciekawe, czy użyła transparentnej taśmy dwustronnej klejącej do odzieży, by gorset się dobrze trzymał?

9. Króliczek

królik

Dość nietypowa kreacja ślubna wykonana z futra. Króliczek Playboy, który zmienia się w porządną żonę?

10. Smakołyk

słodko

Suknia ślubna, która wieczorem zmieni się w deser. Idealny suknia ślubna dla narzeczonej cukiernika.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty