10 par obuwia, które powinny być w garderobie każdej kobiety

Dowolna kobieta wie, że obuwia nie bywa za dużo. Ale niestety za wszystkimi modnymi nowościami nie nadążyć.

Żeby pomóc wam poprawnie zorganizować swoją garderobę, my w naszej redakcji wybraliśmy 10 modeli obuwia, które powinna mieć każda dziewczyna.

Płaski przebieg

10 par obuwia 1

Baleriny są na tyle uniwersalne, że podchodzą praktycznie do wszystkiego. Noście je ze spódnicami i sukniami, kiedy należy wyglądać kobieco, czy z dżinsami – jak bardziej powszedni wariant.

10 par obuwia 2

Klasyka

10 par obuwia 3

Bez nich bez wątpienia nie obchodzi się żadna garderoba. Czółenka na obcasach są niezastąpione w biurze, idealnie podejdą dla wyjścia w świat, a rozluźnionym obrazom nadadzą elegancji.

10 par obuwia 4

Trochę sportu

10 par obuwia 5

Adidasy pozostawimy dla siłowni, a w powszednim życiu sportowym obraz zrobią trampki. Wybierajcie klasyczne ze sznurowadłami, czy modne bez nich i noście z ulubionymi dżinsami.

10 par obuwia 6

Kozaki

10 par obuwia 7

Praktyczne kozaki na niskim obcasie z wysoką cholewą są niezastąpione w wilgotnych i deszczowych warunkach pogodowych. Do nich można zapchać wąskie dżinsy, czy założyć z grubymi rajstopami i spódnicą.

10 par obuwia 8

Buty do kostki

10 par obuwia 9

Botki neutralnego odcienia na niewielkim odpornym obcasie pięknie będą wpisywać się do każdej garderoby. Ich można założyć i z spodniami, i z suknią – eksperymentujcie i szukajcie nowego połączenia.

10 par obuwia 10

Romantyczny koturn

10 par obuwia 11

Latem najczęściej wybieramy otwarte obuwie. W gorącą pogodę całkiem nie chce się nosić wysokiego obcasu, ale w sandałach na wyrafinowanej koturnie można wyglądać niemniej kobieco.

10 par obuwia 12

Eleganckie obcasy

10 par obuwia 13

Kiedy nam należy zrobić wrażenie, na pomoc przychodzi eleganckie obuwie na wysokich obcasach. Ono może być jaskrawego koloru, czy mieć niezwykłe detale – właśnie w nich poczuwasz się na szczycie.

10 par obuwia 14

Wygodne sandały

10 par obuwia 15

W takich wam będzie wygodnie przechodzić trwałe spacery, a jeszcze one są po prostu niezastąpione w gorącą pogodę. Wybierajcie neutralne warianty w naturalnych odcieniach, czy ciekawsze – kolorowe i z różnymi dekoracyjnymi elementami.

10 par obuwia 16

Buty w kolorze skóry

10 par obuwia 17

Buty koloru bliskiego do odcienia waszej skóry optycznie wydłużają nogi, nadają się praktycznie do wszystkiego i nie mają sezonowości. One nie wyjdą z mody i poratują, kiedy całkiem nie ma czasu podbierać obuwie.

10 par obuwia 18

Klasyczne buty

10 par obuwia 19

Klasyczne oxfordy, czy lordsy, zrobią obraz gustownym i akuratnym. Je można śmiało nosić do biura z krótkimi spodniami, a wieczorem w nich biec na spotkaniach z przyjaciółmi.

10 par obuwia 20
źródło:Popsugar
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty