10 pomysłów na skrytki w domu, których nie znajdzie żaden złodziej

Nikt nie może mieć stuprocentowej pewności, że któregoś dnia złodziej nie włamie się do jego mieszkania. Złodziej może nas okraść też w sklepie, autobusie, parku. Jednak największą uwagę złodziei przyciąga nasz dom.

Jak wynika ze statystyk, każdego roku wzrasta liczba włamań do domów i mieszkań. Policjanci, którzy doskonale znają się na zachowaniu włamywaczy, wymienili miejsca, które najlepiej się nadają na skrytki w domu. Złodzieje przede wszystkim szukają pieniędzy w szafkach, książkach, szkatułkach i pawlaczach.

W niniejszym zestawieniu 10 najlepszych skrytek do schowania cennych rzeczy w domu.

1. Doniczka z kaktusem

kaktus

Istnieje przekonanie, że grosik, położony na dnie doniczki, przynosi szczęście i bogactwo. Nie wiadomo, czy to się sprawdza, czy nie, ale z pewnością można powiedzieć, że schowanie pieniędzy w doniczce z kaktusem na pewno jest dobrym pomysłem, gdyż ostre kolce rośliny odstraszą każdego złodzieja.

2. Słoiczek z kremem

krem

Słoiczek z tanim kremem jest doskonałym pomysłem na skrytkę dla biżuterii. Wkładamy biżuterię do woreczka, który następnie sprytnie chowamy w kremie, który później umieszczamy wśród nich kosmetyków.

3. Maszynka do wyciskania soku

schowek

Maszynka, która doskonale radzi sobie z wyciskaniem soku, który jest bogatym źródłem witamin, jest także idealnym miejscem na skrytkę dla naszych oszczędności.

4. Butelka z szamponem

szampon

Złodziej na pewno nie będzie chciał wydawać kupę czasu na to, by sprawdzać każdą butelkę szamponu czy odżywki w twojej łazience, więc śmiało możesz schować tam swoją biżuterię czy kasę.

5. Narzędzia

naczynie

Skrzynka z narzędziami to doskonały pomysł na skrytkę, w której możesz schować karty kredytowe lub pieniądze, które będą czuć się bezpiecznie wśród różnorodnych narzędzi, śrubek, wkrętów i gwoździ.

6. Butelka z jogurtem

jogurt

Przechowywanie pieniędzy oraz biżuterii w pojemnikach z produktami sypkimi – nie najlepszy pomysł. Doskonałym pomysłem na skrytkę dla biżuterii jest butelka z jogurtem lub kefirem.

7. Kosz na śmieci

wiadro

Każdy z nas na pewno pomyśli, że to już przesada. Owszem, jeślibyśmy zaproponowali ci przechowywać swoje cenne rzeczy wśród odchodów. Jeśli chcesz mieć pewność, że złodziej nie znajdzie twojej biżuterii, to połóż ją na dno kosza na śmieci, a później dopiero załóż worek na śmieci.

8. Grzebień

szczotka

Każdy z nas ma w domu grzebień czy szczotkę. Większość szczotek do masowania włosów mają gumową nakładkę, pod którą można ukryć pieniądze. Rączka też jest doskonałym pomysłem na skrytkę.

9. Nawóz do roślin doniczkowych

chowa

Praktycznie każdy z nas ma w domu rośliny doniczkowe, do których nawożenia zawsze mamy w domu worek z nawozem, który doskonale się nadaje do schowania pieniędzy lub biżuterii przed złodziejem, który na pewno nie będzie w nim grzebać.

10. Stare buty

but

Stare buty to doskonały pomysł na skrytkę. Na pewno twoja biżuteria i pieniądze będą bardziej bezpiecznie w butach niż jeśli je schowasz pod ręcznikami czy pościelą.

Spodobały Ci się nasze pomysły na skrytki? Być może masz własny patent na skrytkę?

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty