10 posiadaczek najwęższej talii na świecie

Ogólnie przyjęte kanony kobiecego piękna nadal podporządkowane są wymiarom 90-60-90, jednak kobiety uwielbiają łamać zasady.

Regularnie pojawia się informacja o posiadaczce najładniejszego biustu lub pupy, dziś natomiast porozmawiamy o posiadaczkach najwęższej talii.

10. Betty Brosmer

Betty Brosmer

Dziesiąte miejsce na liście "kobiety z najwęższą talią" należy Betty Brosmer. Dziś posiadaczka najładniejszej figury lat. 40-50 skończyła już 83 lata. Betty miała unikalne wymiary: 96-45-91.

Karierę modelki Betty zaczęła w wieku 13 lat i każde jej pojawienie się na konkursie piękności (wygrała około 50!) lub na okładce modnego magazynu wywoływało niesamowity zachwyt! Betty zdobywała ciągle jakieś nowe tytuły, takie jak Miss figura, etc. Betty Brosmer jako pierwsza uzyskała wszystkie prawa na swoje zdjęcia i % z ich publikacji. Jednak najgłówniejsze – udało jej się stworzyć wizerunek szalonej dziewczyny, która podarowała życie nowemu trendowi pin-up i przygotowała widzów do debiutu nowej gwiazdy Merilyn Monroe.

9. Aleira Avendaño

Aleira Avendaño

27-letnią Aleirę dosyć często nazywają "najbardziej zmodyfikowaną Barbie Wenezueli" albo kobietą-osą. Ma taki przydomki nie przez przypadek. Od 7 lat przez 23 godziny na dobę nosi gorset ściskający talię. Ma wymiary 97-51-115.

Lekarze ostrzegają, że 27-latka może mieć w przyszłości problemy z prawidłową pracą organów wewnętrznych i utrzymaniem prostej sylwetki, jednak to nie powstrzymało modelkę – teraz nie zdejmuje gorsetu nawet w nocy, zdejmuje go tylko wtedy, gdy bierze prysznic.

8. Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova

Imię Valerii Lukyanovej kojarzymy sobie z żywą lalką Barbie. Wiadomo, że jest podobna do znanej lalki nie tylko dzięki codziennemu wysiłkowi, ale również licznym operacjom plastycznym. Dziś talia Valerii – to 47 cm i ona się nie zwiększa tylko dzięki specjalnemu odżywianiu i gorsetowi, który zwęża talię do 43 cm i nie daje możliwość zjeść zbędny kawałeczek jakiegoś smakołyku!

7. Dita von Teese

Dita von Teese

Całkiem niedawno "królowa burleskowa" obchodziła urodziny. Skończyła 45 lat, jednak odbicie w lustrze potwierdza, że zaraz wygląda lepiej niż w wieku 20 lat! Ma 160 cm wzrostu, waży 52 kg, obwód jej talii wynosi 56 cm, a w gorsecie – 43 cm.

Była żona Marilyna Mansona przekonuje, że ma takie wymiary dzięki diecie i ćwiczeniom fizycznym – rzadko pije alkohol, nie je pieczywo, każdy poranek zaczyna od koktajlu ze szpinaku, kolendry i pietruszki. Dota nosi gorset od 18 lat.

6. Ann Ward

Ann  Ward

26-letnia Anna Ward zdobyła natychmiastową popularność jak tylko przyszła na show Tyry Banks "America's Next Top Model". Przy wzroście 188cm, obwodzie biustu 84, cm, bioder-90 cm, obwód jej talii wynosi 59 cm. Dorosły mężczyzna może objąć dłońmi. Chuda dziewczyna o ekstremalnie małej talii zachwyciła amerykańskich jurorów, a szczególnie prowadzącą show - supermodelkę Tyrę Banks . Później 5 najlepszych sesji zdjęciowych, pokaz Roberto Cavalli, kontrakt z IMG Models!

5. Ioana Spangenberg

Ioana Spangenberg

Ioanna Spangenberg określana jest mianem ludzkiej klepsydry. Wiecie dlaczego? Przy wzroście 168 cm i wadze 38 kg, obwód talii dziewczyny wynosi 50 cm. Ioanna już dawno marzy o tym, aby przybrać na wadze, spożywa dużo słodyczy, chipsów, szaszłyków. Jednak na razie nie udało jej się to zrobić. W wieku 13 lat obwód jej talii wynosił 38 cm.

4. Ethel Granger

Ethel Granger

Ethel Granger jest właścicielką najcieńszej talii w historii - 33 cm. Ethel zaczęła intensywnie się zmieniać, kiedy poznała swojego przyszłego męża, astrologa Williama Arnolda Grangera. Jego największym fetyszem były cienkie talie. Początkowo nosiła gorsety tylko w dzień, wkrótce ukochany zachęcił ją, aby nie zdejmowała ich nawet na noc. Rekord wszechczasów należy do Ethel Granger. Jej talia mierzyła 33 cm. Również jest znana z tego, że zrobiła piercing na twarzy.

3. Michele Koebke

mishel koebke

Wszyscy się domyślamy, że talia osy, to wynik pracy chirurgów plastycznych lub znęcania się nad własnym organizmem. Nie jest wyjątkiem Niemka, której wymiary figury zadziwiają i przerażają. Wiadomo, że obwód jej talii wynosi 40 cm, w ciągu kilku lat zmniejszyła swoją talię o 25 centymetrów. Koebke deklarowała, że gorset ściąga wyłącznie do kąpieli. Okazało się, że na skutek ucisków zmniejszył jej się żołądek - nie może zjeść posiłku normalnej wielkości. By utrzymać prawidłowy bilans energetyczny, kobieta musi jadać nawet 10 posiłków dziennie. Jednak Koebke nie ma zamiaru rezygnować.

2. Cathie Jung

Cathie Jung

W tym roku Cathie Jung skończyła 80 lat. Cathie Jung dzięki regularnemu noszeniu gorsetów ustanowiła rekordy Guinnessa i otrzymała tytuł żyjącej kobiety o najwęższej talii na świecie. W wieku 38 lat zaczęła nosić gorsety, dzięki którym zmniejszyła obwód swojej talii z 66 cm do 38 cm, bez gorsetu – 53 cm.

1. Nerina Orton

Nerina Orton

Mieszkanka Birmingham i tancerka w burlesce Nerina Orton jest właścicielką najwęższej talii w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna ma nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda jej zbliżyć się do wymarzonych 38 cm i tym samym pobić światowy rekord ustanowiony przez Amerykankę Cathie Jung. Wiadomo, że Nerina zaczęła nosić gorset w wieku 14 lat i nigdy go nie zdejmuje. Obwód jej talii wynosi 40 cm w gorsecie i 56 cm bez niego. Nerina nie zwraca żadnej uwagi na to, że odczuwa ciągłe ruchy własnego jelita, ponieważ głównym jej celem jest zwycięstwo.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty