10 prezentów dla najbogatszych dzieci na świecie

Uważasz, że zabawka dla dziecka, która kosztuje kilkaset złotych to bardzo drogi prezent? Wtedy spójrz, co darują najbogatsi ludzie swoim dzieciom.

1. Pojazd elektryczny od Ferrari

Pojazd elektryczny od Ferrari
Pojazd elektryczny od Ferrari 2

Coś dla małych koneserów. Prawdziwe autko takie jak jeździ po ulicach – dokładna kopia wykonana w odpowiedniej skali. Charakteryzują się one bardzo dobrą jakością wykonania. Napędzane są na jedno lub dwa koła, prawie posiadają pilota zdalnego sterowania, skórzana tapicerka. Kosztuje taka przyjemność 20-25 tys. dolarów.

2. Prezenty dla Blue Ivy

Prezenty dla Blue Ivy

Mała córeczka Jay-Z i Beyonce ma ogromną ilość własnych pojazdów elektrycznych, wśród których jest dokładna kopia luksusowego Cadillac w różowym kolorze i Lamborghini w niebieskim kolorze. Z okazji drugich urodzin Ivy dostała w prezencie od swoich rodziców prawdziwego kucyka.

3. Mercedes dla syna od P.Diddy

Mercedes

P. Diddy (Sean Combs) na 16. urodziny podarował swemu synowi Mercedes Maybach, który kosztuje 360 tys.dolarów. Rok później syn znanego rapera dostał w prezencie zabytkową limuzynę za dobre wyniki w nauce.

4. Obraz dla córki za 1 milion dolarów

Obraz dla córki

W rodzinie Beckhamów dorasta jedyna i najmłodsza córeczka, dlatego wszyscy bardzo ją rozpieszczają. Z matką Victorią mała modnisia odwiedza wszystkie modne pokazy i siedzie w pierwszym rzędzie, a ojciec David podarował córeczce obraz "Córeczka tatusia", który kosztuje 1 milion dolarów, stworzony przez znanego artystę Damiena Hirsta.

5.Kucyk w prezencie

Kucyk

Z okazji piątych urodzin Sophya dostała w prezencie od swoich rodziców Pawła Te i Olgi Karpiut małego czarnego angielskiego kucyka.

6. Złoty Nintendo Game Boy

Nintendo Game Boy

Jedna z najpopularniejszych portatywnych zabawek Nintendo Game Boy była stworzona 2006 roku przez angielskich jubilerów Asprey. Została wykonana z diamentów i złota . Kosztuje taka zabawka 25 tys.dolarów.

7. Dom na drzewku, który jest wart kilka milionów

dom

Bogaty Anglik zlecił wykonanie domku na drzewie dla swoich dzieci, który kosztował 6 milionów dolarów.

8. Domki dla dzieci, które kosztują kilkadziesiąt tysięcy dolarów

domki
domki 2

Lilliput Play Homes – amerykańska kompania, która stwarza luksusowe domki dla dzieci z sypialnią, łazienką, kuchnią etc. Taki luksusowy domek kosztuje około 20 tys. dolarów.

9. Diamentowy smoczek

smoczek

Angelina Jolie i Brad Pitt podarowali swojej córeczce Shiloh Nouvel Jolie-Pitt smoczek platynowy z diamentami. Jasna rzecz, że on nie nadaje się do ssania, ale jest bardzo drogim upominkiem i inwestycją.

10. Prezenty dla dzieci od Romana Abramowicza

prezenty

Dzieci Abramowicza nie bawią się zwykłymi zabawkami. Tata daruje im na urodziny występy ulubionych zespołów, akcje banków, jachty, samochody.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty