10 prostych fryzur dla dziewczynek, z którymi poradzą sobie nawet tatusiowie

Poranne przygotowanie jest rozpisane po minutach. Mało tego, że musimy wykonać własne sprawy, zmuszeni jesteśmy jeszcze przygotować dzieci do przedszkola lub szkoły. Rodzice dziewczynek doskonale wiedzą, że czasu na skomplikowane fryzury nie ma.

Nasza Redakcja, aby pomóc rodzicom maleńkich księżniczek, wybrała kilka fryzur, które nie potrzebują mnóstwo czasu.

Ogonki krzyż na krzyż

Ogonki

Podziel włosy na dwie części, zrób ogonek z każdej z nich, następnie skrzyżuj je i zrób jeszcze dwa ogonki dodając resztę włosów. Można powtórzyć ten zabieg kilka razy – szukaj własnych wariantów.

Wygodnie i ładnie

Wygodnie

Weź dwa pasma włosów przy twarzy, skręć pasma włosów (zrób splot), następnie upnij je w guz, od razu pod nim. Szybko i bardzo prosto.

Wykręcony ogon

Wykręcony ogon

Świąteczna i jednocześnie bardzo prosta fryzura. Podziel włosy na skośny przedziałek, z jednej strony wyodrębnij jedno pasmo i skręć go (w tym procesie może uczestniczyć dziecko, trzymając pasmo). Resztę włosów za pomocą grzebienia zbierz do kupy, dodaj splot i zrób niski skośny ogon. Później nieco uwolnij gumkę, zrób otwór u podstawy ogona i przeciągnij włosy w dół.

Potrójny wykręcony ogonek

Potrójny wykręcony ogonek

Dla tych kto opanował technikę robienia wykręconego ogona istnieje bardziej skomplikowany wariant. Zacznij od górnego ogonka, wykręć go, następnie zrób jeszcze jeden ogonek nieco niżej, biorąc koniec pierwszego i znowu wykręć. Zrób w taki sposób kilka ogonków. Jeśli ogonki będą skośne, to będzie wyglądać bardzo ciekawie.

Asymetryczny guzek

Asymetryczny guzek

Podziel włosy na skośny przedziałek i zrób ogonek z boku, następnie zrób splot i zrób guzek. Utrwal fryzurę za pomocą najlepiej dwóch gumek.

Potrójny warkocz

Potrójny warkocz

Dla tych, kto nie umie jeszcze robić francuskiego warkocza, jest jeden chytry wariant. Na początku zrób warkocz w górnej części głowy, utrwalając gumką, następnie zrób jeszcze jeden warkocz po środku, wplatając do niego pierwszy. Zrób jeszcze jeden warkocz, gdy wykonasz ostatni, rozpuść końce wszystkich warkoczy i zrób jeden warkocz.

Romantyczny ogonek

Romantyczny ogonek

Weź kilka pasm w górnej części głowy i zrób warkocz, następnie połącz resztę włosów z innymi włosami za pomocą gumki. Tę fryzurę można przekształcić na świąteczną, jeśli następnie z ogonka zrobić guzek.

Kilka ogonków

Kilka ogonków

Jedna z najprostszych fryzur. Podziel włosy na dwie części, zrób ogonki, następnie połącz je z częścią włosów, nieco niżej i umocuj je za pomocą gumki. Zrób w taki sposób kilka ogonków, dopóki nie upniesz w taki sposób wszystkich włosów. W końcu można zostawić ogonek lub zrobić warkocz.

Oryginalne warkocze

Oryginalne warkocze

Podziel włosy na dwie części i zrób warkocze. Następnie upnij warkocze w guzek, umocuj końce za pomocą gumki, owiń pasmem włosów i umocuj spinką.

Oryginalny guzek

Oryginalny guzek

Bardzo miła fryzura dla maleńkich księżniczek. Zrób wysoki ogon, włosy do końca nie przeciągaj przez gumkę, pozostawiając pętlę. Podziel ją za pomocą wolnego końca ogona pośrodku na dwie części i umocuj z tyłu spinką.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty