10 rzeczy damskiej garderoby, które wywołują zdziwienie i śmiech u mężczyzn

Ostatnio moda jest bardzo demokratyczna i dlatego na kobietach można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Niestety nie wszystkie nowości z tej branży zrozumiałe są mężczyznom i w naszym artykule wyjaśnimy, dlaczego z niektórych rzeczy panienkom warto zrezygnować.

Uważa się, że mężczyźni zupełnie nic nie rozumieją w odzieży damskiej, jednak okazało się, że to nie tak. Według badań socjologicznych, które były przeprowadzone w kilku krajach Europy, przedstawiciele silnej połowy ludzkości doskonale wiedzą, co chcą zobaczyć na dziewczynach. Poniżej przedstawiliśmy 10 najbardziej groteskowych, zdaniem mężczyzn, rzeczy damskiej garderoby, które wywołują u nich zdziwienie i śmiech.

1. Zbyt ciasne ubranie

ciasne ubranie

Nie jest tajemnicą, że rzeczy muszą być dopasowane. Zbyt obcisłe, ciasne stroje mogą ujawniać niedoskonałości figury nawet szczupłych dziewczyn, nie mówiąc już o puszystych paniach. Mężczyźni powiedzieli, że kiedy oni przed sobą widzą dziewczynę, na której strój dosłownie pęka w szwach, to powoduje u nich poczucie śmiechu. I jeśli przedstawicielki płci pięknej uważają, że wyglądają seksownie i apetycznie, u mężczyzn w głowie pojawiają się myśli zupełnie innego rodzaju: panienka przypomina przeciągniętą nitką kiełbasę.

2. Zbyt ciasny biustonosz

biustonosz

Chyba każdy z nas choć raz w życiu widział, jak biustonosz dosłownie wpijają się w ciało kobiety. Zazwyczaj można to zobaczyć na pulchnych paniach i wygląda na to, powiedzmy delikatnie, nie estetycznie. Co za widok – kawałki skóry i tłuszczu zwisające wokół werżniętych w ciało pasów. U mężczyzn taki widok, nawet jeśli jest zasłonięty ubraniem, powoduje niechęć. Uważają, że kobieta powinna dobierać bieliznę, która korygowałaby jej figurę, a nie ujawniała wad, przy czym w taki brzydki sposób.

3. Majtki slipy pod obcisłymi ubraniami

slipy

Teraz na rynku odzieżowym jest dość dużo fasonów kobiecych majtek, które można nosić pod obcisłymi ubraniami. Mimo to niektóre przedstawicielki płci pięknej wolą wkładać majtki slipy pod dżinsy skinny, obcisłe sukienki i spódnice. Trzeba zrozumieć, że ten model kobiecej bielizny został zaprojektowany specjalnie do spania. No, a jeśli nie lubisz nosić majtek innego kroju, projektanci polecają zwrócić uwagę na bieliznę bezszwową, która nie będzie widoczna pod ubraniem. Nawiasem mówiąc, mężczyźni przyznali się, że kiedy widzą piękną dziewczynę w zbyt obcisłych dżinsach i slipach, przez które widoczna nie tylko lamówka, ale także klin, u nich każde pragnienie zapoznania się z taką panienką znika.

4. T-shirt bez rękawa i zwiotczała skóra na ramionach

mama

Podobno nie ma nic bardziej odpychającego, niż zwiotczała skóra na pełnych kobiecych ramionach w okolicy pach. Mężczyzn ten widok bardzo rozczarowuje, ponieważ damskie ramiona u nich zaczynają kojarzyć się z kurzymi skrzydłami. Dlatego panienkom z taką wadą należy unikać ubrań odsłaniających ramiona. Projektanci polecają im wkładać koszulki i bluzki, które mają mały rękaw. To sprawi, że ramiona będą wyglądać trochę szczuplej i będą bardziej kuszące dla silnej połowie ludzkości.

5. Rajstopy, naciągnięte powyżej talii

talia

W dobie, kiedy sklepy wypełnione są kobiecymi rajstopami o różnych modelach i rozmiarach, wielu mężczyzn nie rozumie, dlaczego kobiety nie mogą wybrać właściwą rzecz garderoby. Przedstawiciele silniejszej płci ludzkości przyznali, że wielokrotnie obserwowali, jak dziewczyny chodzą w rajstopach, których pas znajduje się pod piersią. Najciekawsze jest to, że podczas noszenia rajstopy zaczynają zsuwać się na dół i kobiety na różne sposoby przez ubranie starają się je podciągnąć wyżej. W czym tkwi zagadka takiego dziwnego stosunku do tego produktu – nie wiadomo, ale wygląda to bardzo śmiesznie.

6. Styl boho

boho

Kobiety, które znają się na modzie, wiedzą, że obecnie bardzo aktualny jest styl boho. Jednak, warto zauważyć, że prawidłowo ubierać się w tym stylu potrafią tylko jednostki. Kiedy mężczyzna widzi kobietę, która włożyła na siebie ogromną liczbę ubrań o różnych kolorach, to u niego wywołuje szok i zdziwienie. A po tym, jak bardziej szczegółowo obejrzy strój płci pięknej, zauważywszy na niej ogromną liczbę biżuterii, nakrycie głowy i buty, to w ogóle wpada w osłupienie. Mężczyźni przyznali się, że na widok takiej ślicznotki chcą uciekać, gdzie oczy poniosą, bo ich zdaniem tylko szalona kobieta może tak się ubierać.

7. Ugg

uggi

Ostatnio buty ugg w garderobie kobiet można spotkać dość często. Nie jest tajemnicą, że te wygodne, miękkie i ciepłe buty zapewniają wiele przyjemności swoim gospodyniom, lecz mężczyźni takiego wyboru nie popierają. Oni uważają, że nie ma nic mniej seksualnego, niż buty ugg. W nich kobieta wydaje się niezgrabna, więc nie wyglądają zbyt pięknie, zwłaszcza jeśli są przemoczone i zabrudzone w błocie. Niestety, takie buty można zobaczyć na ulicach dość często i dlatego mężczyźni radzą, aby z nich zrezygnować.

8. Czapka z pomponem lub uszami

czapka

Ostatnio moda jest bardzo demokratyczna i na przedstawicielkach płci pięknej można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Do tej kategorii można zaliczyć czapki dzianinowe, które teraz są produkowane z pomponami, warkoczami, uszami, mordami zwierząt i wiele innych. I jeśli dziewczynom takie produkty przypały na gustu i prawie każda ma taką czapkę, mężczyznom nakrycia te nie podobają się. Uważają, że takie rzeczy mogą nosić dzieci, ale nie kobiety. Na widok dziewczyny w takiej czapce umysł mężczyzny nieświadomie kojarzy ją z dziewczynką z przedszkola, a nie z tą, z którą chcę spędzić noc.

9. Gumowe buty

buty

Moda damska nadal zaskakuje silną połowę ludzkości, która zwróciła uwagę na to, że teraz wiele kobiet chodzi w gumowych butach. Najciekawsze jest to, że te buty są dostępne w różnych wariantach i teraz kobiety je wkładają praktycznie do każdego ubrania. Zamiłowania do obuwia gumowego, niestety, nie popierają mężczyźni, bo ich zdaniem to wygląda co najmniej dziwnie, a nawet niebezpieczne. Chodzi o to, że w gumowych butach nogi kobiety nie oddychają i dość szybko zaczynają się pocić. Dlaczego panienki idą na takie poświęcenia, przedstawiciele silniejszej płci nie mogą zrozumieć do tej pory.

10. Ogromne obcasy i wysoka platforma

obcasy

I na koniec warto powiedzieć o jeszcze jednej modnej nowości, która mocno zadomowiła w szafie kobiety. Chodzi o buty na wysokim obcasie lub platformie. Niestety, takie produkty nie są przeznaczone do tego, aby w nich panie defilowały po ulicach, bo w takich butach chodzić bardzo niewygodnie i kobiety często chodzą z ugiętymi kolanami. Mężczyznom to zupełnie się nie podoba, dlatego zachęcają młodych kobiet zrezygnować z takich butów, tym bardziej, że dość często buty na wysokim obcasie lub platformie prowadzą do upadku.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty