10 scen filmowych, w których aktorzy byli zestresowani

Aktorzy nie zawsze otrzymują wymarzone role, więc często występują w dość tandetnych filmach, które być może przynoszą im pieniądze, ale pozostawiają po sobie nieprzyjemny posmak.

Wielu aktorów w swoim dorobku artystycznym ma tandetne filmy, a nawet konkretne sceny, które chcą zapomnieć. Niektóre gwiazdy mówią o nich z uśmiechem, podczas gdy inni wolą unikać tego tematu w ogóle. Proponujemy zapoznać się z tymi gwiazdami i ich nieudanymi doświadczeniami.

1. Alfie Allen

Alfie Allen

Nie tylko fani, ale także wielu aktorów nazwało odcinek "Niezachwiani, nieugięci, niezłomni" najgorszym ze wszystkich w serialu "Gra o tron". Pokazuje wieczór poślubny Sansy Stark i Ramseya Boltona, który obserwował bohater Alfie. Aktor przyznał, że był to najbardziej przerażający dzień pracy, a okrucieństwa, które pozostało poza kadrem, nigdy nie zapomni.

2. Martin Sheen

Martin Sheen

Na początku filmu "Apocalypse Today" jest scena, w której aktor po pijanemu niszczy swój hotelowy pokój, rozrzuca rzeczy i rozbija pięścią lustro, które przecina jego ramię. Niby nic strasznego, lecz tylko Sheen zagrał w scenie naprawdę nawalony, i następnego dnia rano było mu bardzo wstyd. Później aktor powiedział, że nigdy nie oglądał tej sceny.

3. Brian Cranston

Brian Cranston

Aktor ma negatywne wspomnienia dotyczące jednego z odcinków popularnego serialu "Breaking Bad". W nim on widzi, jak umiera przyjacielka jego ucznia i w żaden sposób nie pomaga jej. Brian powiedział wtedy, że w tym momencie przypomniał sobie o swojej córce i serce mu zamarło. Jeszcze przez długi czas przegrywał w głowie tę straszną scenę.

4. Hugh Jackman

Hugh Jackman

Nie jest jasne, w jaki sposób po sukcesie w filmie "Les Misérables: Nędznicy", aktor zagrał w czarnej komedii "Movie 43". W nim jest kadr, w którym bohater Hugh wybiera się na randkę z wiszącą na jego podbródku częścią męskich genitaliów. Film okazał się kompletną porażką, a sam Jackman napisał nawet wiadomość w sieci do siebie w przyszłości, ostrzegając, że z poli w filmie "Movie 43" należy zrezygnować.

5. Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

W filmie "Woda dla słoni" aktorka musiała zagrać w scenie, w której całuje Roberta Pattinsona, który był chory i miał przeziębienie. Reese powiedziała, że to po prostu obrzydliwe.

6. Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

W filmie "Pasażerowie" aktorka musiała zagrać po raz pierwszy w łóżku, i wszystko byłoby dobrze, gdyby jej partnerem nie był żonaty aktor Chris Pratt. Jennifer powiedziała, że bardzo się martwiła i nawet po tym, jak wszystko zostało nakręcone, nie mogła się uspokoić, zadzwoniła do matki, by zapytać, czy to w porządku.

7. Jessica Alba

Jessica Alba

Aktorka przyznała, że praca w "Fantastycznej czwórce" była dla niej prawdziwym wyzwaniem, ponieważ nie mogła znaleźć wspólnego języka z głównym reżyserem. Alba powiedziała, że w jednej ze scen musiała płakać, a jej ciągle powtarzano, że gra zbyt realistycznie i boleśnie. Następnie reżyser poprosił ją, by spokojnie spojrzała na ekran, a łzy jej potem pomalują za pomocą grafiki komputerowej. To był silny cios w samolubstwo aktorki.

8. Nicole Kidman

Nicole Kidman

W serialu "Wielkie kłamstewka" aktorka zagrała rolę kobiety, która cierpiała z powodu przemocy ze strony męża tyrana. Celebrytka powiedziała, że wciąż drży na wspomnienia sceny, w której pobita leży u stóp małżonka. W tym momencie poczuła się upokorzona, i nawet po zdjęciach gniew nie opuścił jej.

9. Leonardo DiCaprio i Tobey Maguire

Leonardo DiCaprio

Według aktorów wszystko, co wydarzyło się w filmie "Dons Plum", jest dla nich powodem do wstydu, ponieważ w tym filmie aktorzy opowiadali tylko sprośne żarty i śmiali się z siebie nawzajem. Gwiazdy nawet zwrócili się do sądu o zakazie oglądania filmu w Ameryce i Kanadzie.

10. Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Na początku swojej kariery aktor zagrał w filmie "Herkules w Nowym Jorku", który wspomina ze śmiechem. Najbardziej niedorzeczną sceną w tym tandetnym filmie była walka z fałszywym niedźwiedziem, który bardziej przypominał stracha na wróble.

Każdy popełnia błędy, i celebryci nie są wyjątkami, w każdym razie jest to doświadczenie, choć gorzkie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty