10 słynnych Kopciuszków, które miały romanse z książętami

Romans z księciem... wydaje się, że może być tylko w bajce. A właśnie, że nie! Naomi Campbell, Demi Moore, Kylie Minogue i Gwyneth Paltrow mogą pochwalić się tym, że były kochane przez książąt w prawdziwym życiu...

O księciu na białym koniu marzą nie tylko romantyczne dziewczyny nastolatki, ale także hollywoodzkie gwiazdy i znane na całym świecie top-modelki. Wiele z nich nie mogło się oprzeć urokowi monarszych osób...

Rita Hayworth

Rita Hayworth

Słynna gwiazda filmowa lat 40-tych wyszła za mąż za pakistańskiego księcia Ali Salman Aga khan, znanego playboy'a i zdobywcę kobiecych serc. Spotkała się z nim w Cannes, w 1948 roku. Księciu udało się uwieść Ritę i odbić ją z rąk całej armii fanów, wśród których był nawet szach Iranu.

Jednak małżeństwo hollywoodzkiej piękności z pakistańskim arystokratą było nieszczęśliwe i trwało zaledwie dwa lata. Przyczyną rozstania stały się liczne zdrady Ali, który cieszył się wielkim powodzeniem u kobiet. Podobno należy do niego zdanie:

"Kiedyś nazywano mnie ”cholernym czarnuchem". Zemściłem się na nich. Obebrałem im wszystkie kobiety."
Rita Hayworth 2

Nawet w małżeństwie z piękną Ricie Ali nie mógł się ustatkować i dalej "mścił się", zdobywając coraz to nowe panie. Aktorka nie miała zamiaru tolerować jego zdrad i opuściła kochliwego męża, zabierając ich małą córkę, księżniczkę Yasmine.

Grace Kelly

Grace Kelly

Ze swoim przyszłym mężem, władcą Monako Rainierem III, młoda hollywoodzka aktorka Grace Kelly poznała się na festiwalu filmowym w Cannes. Odwiedziła monarchę w składzie aktorskiej delegacji. Obaj mieli zły humor tego dnia, ale gdy Rainier zobaczył czarującą Grace, jego serce natychmiast się roztopiło.

Grace Kelly 2

Monarcha długo adorował aktorkę i ostatecznie pojechał do USA prosić jej ojca o rękę ukochanej. Nawiasem mówiąc, rodzice Grace sprzeciwiali się jej ślubowi z Rainierem. Ich zdaniem, małżeństwo z władcą tak małego państwa mogło zaszkodzić karierze ich córki, którą zachwycali się bardziej bogaci i wpływowi ludzie.

Jednak Grace zdecydowała się zostać księżniczką Monako. Ona bez wahania opuściła Hollywood, by rządzić malutkim krajem europejskim. W małżeństwie z Rainierem żyła 26 lat, aż do swojej śmierci, i w filmach już nie występowała.

Kylie Minogue

Kylie Minogue

Rewelacyjna wiadomość z ostatnich dni: australijska gazeta "New Idea” poinformowała, że 48-letnia Kylie Minogue ma tajny romans z 57-letnim angielskim księciem Andrew, drugim synem królowej Elżbiety. Podobno książę po uszy zakochany jest w małej gwieździe, która niedawno przeżyła rozstanie z młodym chłopakiem. Gazeta twierdzi, że wcześniej Andrew i Kylie wiązała tylko przyjaźń, ale w lutym 2017 roku przyjaźń przerodziła się w coś większego... czekamy na szczegóły!

Kylie Minogue 2

Demi Moore

Demi Moore

Okazuje się, że książęta podobają się nie tylko młodym kopciuszkom, ale także paniom po pięćdziesiątce, którzy mają za sobą solidne doświadczenie życiowe.

W sierpniu 2016 roku stało się głośno o romansie angielskiego księcia Andrew z aktorką Demi Moore. Podobno ich poznała na wystawie kwiatów w Chelsea była żona księcia – Sarah Ferguson. Ona jest bardzo zaprzyjaźniona z Demi i postanowiła w ten sposób zorganizować życie osobiste swojej przyjaciółki. Zresztą, romans Andrew i hollywoodzkiej gwiazdy zakończył się, zanim zdążył się rozpocząć. Plotka głosi, że królowa Elżbieta ze wszystkich sił zbuntowała się przeciwko związkowi syna z "tą kobietą", bo reputacja Demi była dość poplamiona przez alkohol, narkotyki oraz trzy rozwody.

Demi Moore 2

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

W życiu Gwyneth Paltrow też był książę, a mianowicie następca hiszpańskiego tronu Felipe (obecnie król Hiszpanii Filip VI ). Młodzi ludzie spotkali się w 2002 roku na imprezie zorganizowanej przez ich wspólnych znajomych, i od razu spodobali się sobie nawzajem. Na początku spotykali się potajemnie, ale wkrótce wszechobecna prasa dowiedziała się o ich romansie, i para przestała się ukrywać.

Gwyneth Paltrow 2
Gwyneth Paltrow 3

Matka księcia, królowa Sofia, przychylnie odniosła się do Gwyneth i nie była przeciwko temu, aby hollywoodzka aktorka stała się jej synową, jednak wkrótce relacje między kochankami się zepsuły. Kto był inicjatorem zerwania, nie wiadomo.

Kendra Spears

Kendra Spears

Kendra Spears prawdopodobnie urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą. Jej, dziewczynie ze zwykłej amerykańskiej rodziny, udało się najpierw zostać top modelką, a następnie i prawdziwą księżniczką! Jej małżonek – książę Rahim Aga Khan - spadkobiercą imama starożytnego klanu szyickiego, wnuk Ali Khana, tego samego, którego poślubiła Rita Hayworth.

Kendra Spears 2

Podobno Kendrę i Rahima zapoznała Naomi Campbell. Książę nie mógł oprzeć się przed szczupłą pięknością, jak dwie krople wody podobnej do Cindy Crawford, i złożył jej propozycję. W momencie ślubu w 2013 roku pan młody miał 42 lata, a jego młoda małżonka – 25. Po wyjściu za mąż modelka przyjęła islam i wzięła nowe imię Salwa Aga Khan. Już od 4 lat z powodzeniem wciela się w rolę księżniczki.

Brooke Shields

Brooke Shields

Brooke Shields tak bardzo chciała wyjść za mąż za księcia, że sama wszystko zepsuła. W 1983 roku między 18-letnią aktorką i księciem Albertem – synem Grace Kelly – wybuchł romans.

Brooke Shields 2

W tej chwili Albert jest władcą Monako, a wtedy był młodym i sfrustrowanym księciem, który dopiero stracił matkę.

Brooke Shields 3
Brooke Shields 4

Chcąc stać się księżniczką, przedsiębiorcza Brooke działała zbyt natarczywie i w pewnym momencie przesadziła. Bojąc się stracić wolność, Albert pospieszył zerwał związek.

Naomi Campbell

Naomi Campbell

Naomi Campbell w swoim czasie też trafiła w sieci, rozstawione przez księcia Alberta. Jednak ich romans był krótki i uciążliwy. Modelka nigdy nie wymagała od księcia, aby się z nią ożenił.

Naomi Campbell 2
Naomi Campbell 3

Marina Anisina

Marina Anisina

Nie mogła oprzeć się urokowi księcia Alberta także rosyjska łyżwiarka figurowa Marina Anisina. Ich spotkanie odbyło się w 2002 roku, kiedy Marina występowałą za Francję. Romans zawodniczki ze znanym lowelasem był piękny, ale ulotny: Albert nie był gotów rozstać się ze swoją wolnością, a Marina nie chciała zgodzić się na rolę tylko jednej z jego kochanek.

Marina Anisina 2

Megan Markle

Megan Markle

Meghan Markle – amerykańska aktorka, która występowała w jednej z głównych ról w serialu "Siła wyższa", ale ogromną sławę zyskałą nie dzięki zawodowi, lecz romansowi z angielskim księciem Harrym.

Megan Markle 2

I już niebawem ona zostanie członkiem rodziny królewskiej, bo dzień ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle coraz bliżej.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty