10+ sytuacji, kiedy szef i pracownik – prawdziwi dowcipnisie

Wiele współczesnych kompanii udowadnia, że praca nie koniecznie musi być rutynowa i nudna, może być też wesoła i zabawna. Najważniejsze – zbudować dobre relacje z kolegami i przełożonym. Wtedy na pewno w pracy będzie panować przyjazna atmosfera.

Wielu z nas jest przekonanych, że każdy przełożony jest wymagającym tyranem, którego boją się pracownicy. Jednak niektóre kompanie, w których panuje przyjazna atmosfera i dobre relacje, łamią ten stereotyp. Pracownicy nie tylko wspierają się nawzajem w trudnych sytuacjach, ale również uwielbiają pożartować sobie. Dzięki temu praca staje się przyjemnością.

1. Długo męczyłem szefa, żeby kupił mi w końcu do biura zegar naścienny. Szef wiedział, że szaleję za Justinem Bieberem, więc wybrał taki model.

zegar

2. Szef wspomniał, że nie podoba mu się wyraz jego twarzy na wspólnej firmowej fotografii i "żebym coś z tym zrobił". Naprawiłem to.

szef

3. Szef poprosił moją koleżankę, by coś zrobiła ze swoją bujną czupryną. Muszę przyznać, że ona ma poczucie humoru.

fryzura

4. Na pewno wygram w konkursie na niezwykły sweter z motywem bożonarodzeniowym, ponieważ nie da się odmówić swemu odbiciu w lustrze.

lustro

5. Szef wyjechał na wakacje, więc załatwiliśmy zastępstwo.

koń

6. Musieliśmy kupić nowe obrazy do nowego biura, więc postanowiliśmy, że portret szefa idealnie będzie pasować do wnętrza.

portret

7. Odchudzam się i wszyscy w biurze o tym wiedzą. Oto obiad, który zamówił mój wyrozumiały zwierzchnik.

ciastka

8. Poprosiłem szefa o nowego iMaca. To stało na moim biurku następnego dnia.

iMac

9. Szef uwielbia dobry alkohol. Na pewno doceni taki prezent.

butelka

10. Podmieniliśmy wszystkie twarze na zdjęciach dzieci szefa na twarze jego współpracowników. Przecież jesteśmy jedną rodziną!

twarz

11. Szef udowodnił, że ma poczucie humoru i zapłacił mi w jednodolarówkach. Czuję się jak milioner. Dzięki, szefie!

pieniądz

12. Szef wyjechał na wakacje i poprosił, abym się zaopiekował jego psem. Każdego dnia składam mu sprawozdanie o tym, jak czuje się jego ulubiony pupil.

pies

13. Szef oznajmił mi, że nie może się skupić przez mój dekolt. Wpadłam na oto takie genialne rozwiązanie tego problemu.

biust
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty