10 zasad puszystej kobiety

Kochanego ciałka nigdy za wiele. Najczęściej tak mówimy, kiedy chcemy pocieszyć kobietę, która nieco przybrała na wadze. Owszem, brzmi pocieszająco i optymistyczne, ale słowa to tylko słowa, jeśli nie są poparte poradami. Puszyste kobiety z reguły są niepewne siebie i nieśmiałe, gdyż są święcie przekonane, że mężczyźni oglądają się jedynie za szczupłymi kobietami.

Nic bardziej mylnego. Chodzi wcale nie o zbędną wagę, lecz o to, że kobieta zwyczajnie nie dba o siebie. Mężczyźni nie zwracają uwagi na szczegóły, postrzegają całość, więc zachowanie i wygląd zewnętrzny mają ogromne znaczenie. Składają się z różnych elementów, o których mowa w niniejszym artykule. Oto 10 zasad puszystych kobiet.

1. Szczerość

kobieta

Nie przesadzaj z Photoshopem. Owszem, masz kilka zbędnych kilogramów, ale nie musisz tego się wstydzić oraz ukrywać, robiąc się za pomocą programu fotograficznego na szczupłe bóstwo. I tak wcześniej czy później się spotkasz z mężczyzną twarzą w twarz, który na pewno nie będzie zachwycony twoim kłamstwem. Zaufanie to podstawa każdego związku i relacji.

2. Złoty środek

pani

Nie popadaj w skrajności. Chodzi nam przede wszystkim o ubrania. Nie mogą być za bardzo oblegające (na przykład legginsy), ale też nie musisz wkładać na siebie obszernych ubrań. W pierwszym przypadku będziesz wyglądać wyzywająco, z kolei luźne ubrania dodają lat. Zapomnij też o ubraniach w paski.

3. Samoocena

pyszna

Zawsze pamiętaj o tym, że predyspozycje mężczyzny nie kształtują się pod wpływem jego pozycji społecznej czy wyglądu. Nigdy nie myśl, że jeśli on jest bogaty czy przystojny, to na pewno nawet nie spojrzy na ciebie. Facet zakochuje się w puszystej kobiecie nie dlatego, że szczupła dziewczyna mu odmówiła, lecz dlatego, że naprawdę mu się podoba.

4. Sprawy łóżkowe

intym

Mężczyźni nie lubią, jeśli partnerka jest nieśmiała i wstydzi się w łóżku. Jeśli chce się z tobą kochać, to oznacza, że na pewno mu się podobasz, więc nie ma czego się wstydzić, przykrywać kołdrą czy wyłączać światło. On jest pobudzony, zakochany, więc zrób wszystko, by ta noc była niezapomniana.

5. Nastrój

morze

Dziewczyny plus size często stosują różne rygorystyczne diety, które sprawiają, że człowiek staje się agresywny, zdołowany, zestresowany. Jedzenie wpływa na nasz nastrój, więc nie przesadzaj z tymi dietami. Dlaczego? Bo facet długo nie wytrzyma z kobietą, która zawsze jest zła i poirytowana.

6. Czego na pewno nie należy robić?

foto

Jeśli oczywiście nie chcesz, aby twój partner cię porzucił. Nie powtarzaj codziennie, że jesteś gruba, znowu przybrałaś na wadze, jesteś nieładna. Takie zachowanie jest bardzo irytujące. Na dodatek mężczyźni nienawidzą pytań takich jak: "Na pewno ci się podobam, czy jednak kłamiesz?", "Chcesz, żebym schudła?"

7. Duma

ładna

Nawet jeśli jesteś niezadowolona ze swego wyglądu, to wcale nie oznacza, że ktoś może cię poniżać. Pokochaj siebie, a świat cię pokocha. Zachowuj się jak prawdziwa królowa, a facet będzie cię szanować i nosić na rękach.

8. Zdrowy rozsądek

zdrowie

Nie wstydź się wychodzić na plażę czy chodzić na basen. Szczupłe dziewczyny też czują się nieswojo, kiedy pokazują się w stroju kąpielowym w miejscach publicznych, gdyż rzadko, kto ma idealną sylwetkę. Ktoś ma rozstępy czy skórkę pomarańczową, ktoś inny uważa, że ma za dużo biodra.

9. Rozstanie

para

Kobiety plus size winą za wszystkie swoje niepowodzenia obarczają zbędną wagę. Zwłaszcza jeśli chodzi o rozstanie. Nic bardziej mylnego. Super modelek i aktorek Hollywood też porzucają faceci. Wygląd zewnętrzny nie zawsze o wszystkim decyduje.

10. Zadbany wygląd zewnętrzny

ciało

Właśnie to, o czym mówiliśmy na samym początku. Kobieta, niezależnie od wagi, zawsze powinna dbać o swój wygląd! Delikatny makijaż, eleganckie ubrania, zadbane włosy, ładna skóra, odpowiednio dobrane dodatki, uwodzicielskie spojrzenie... Nie sposób temu się oprzeć!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty