11 gwiazd, które zdradziły sekrety młodości

Dla pięknego, młodego wyglądu kobiety gotowe są na wszystko. A jakie sposoby na młodość mają gwiazdy? Gwiazdy zdradzają sekrety młodego wyglądu. Dzięki sekretom urody i młodości gwiazd każda kobieta będzie mogła wyglądać jak prawdziwa celebrytka albo mogą zmotywować nas do tego, abyśmy zaczęły dbać o swój wygląd.

1. Demi Moore

Demi Moore

Demi Moore z wiekiem robi się coraz piękniejsza. A to wszystko dzięki zbilansowanej diecie i zdrowemu odżywianiu. Spożywa przede wszystkim świeże warzywa i owoce, wyłączyła natomiast ze swojej diety żywność puszkowaną. Nigdy nie odpuszcza sobie treningów. Regularnie odwiedza salon kosmetyczny. Większość chirurgów plastycznych przekonuje, że aktorka niejednokrotnie poddawała się operacjom plastycznym, jednak Demi Moore zaprzecza, że poprawiała urodę.

2. Julia Roberts

Julia Roberts

W przeciwieństwie do innych gwiazd, Julia Roberts ze względu na brak czasu, nie uprawia regularnie sportu. Jednak aktorka stosuje opracowaną specjalnie dla niej dietę, która polega na tym, że każdego dnia je tylko jeden rodzaj produktów.

3. Madonna

Madonna

Piosenkarka wygląda bosko i zjawiskowo bez żadnych operacji plastycznych. Madonna mówi, że wygląda tak młodo dzięki jodze i diecie makrobiotycznej.

4. Joan Collins

Joan Collins

86-letnia amerykańska aktorka, Joan Collins, twierdzi, że największy wpływ na zachowanie młodego wyglądu ma codzienna gimnastyka. Aktorka przekonuje, że sama opracowała plan treningowy i rozplanowała ćwiczenia. Każda kobieta może obejrzeć filmik, jak wygląda trening znanej aktorki. Joan Collins regularnie stosuje kremy przeciwsłoneczne i w słoneczną pogodę zawsze zabiera ze sobą okulary przeciwsłoneczne.

5. Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jaki jest sekret pięknej aktorki? Aktorka przekonuje, że są to zdrowe nawyki. Każdego dnia rano Jennifer Aniston wypija szklankę świeżego soku cytrynowego i w ciągu dnia wypija około dwóch litrów wody. Aktorka przez lata stosuje dietę Zone – każdy jej posiłek składa się w 30 proc. z białek, 30 proc. z tłuszczów i 40 proc. z węglowodanów.

Jeśli chodzi o sekret jej urody i pięknej skóry, to aktorka regularnie pije różne chińskie i indyjskie herbatki ziołowe, które wymiatają toksyny z organizmu. Jennifer Aniston posiada niesamowite ciało, a to wszystko dzięki codziennemu uprawianiu jogi i pilates.

6. Halle Berry

Halle Berry

Pomimo że Halle Berry ma już 52 lata, jej cera wygląda jak u osoby kilkadziesiąt lat młodszej. Jaki jest jej sekret? Szklanka porannego świeżego soku i delikatny peeling owocowy. Aktorka choruje na cukrzycę typu 2, więc nie może spożywać niezdrowych produktów.

Halle je mało, ale bardzo często. Zjada trzy posiłki i dwie przekąski dziennie. Dietę aktorka uzupełnia piciem dużej ilości wody. Co najmniej dwa litry każdego dnia. Aktorka uwielbia baseball i ćwiczy cztery razy tygodniowo pod czujnym okiem trenera personalnego.

7. Sharon Stone

Sharon Stone

Sekret aktorki Hollywood na młody wygląd to długie, regularne spacery i treningi dwa razy w tygodniu z trenerem personalnym. Sharon Stone stosuje dietę anti-aging (dieta młodości). Odżywia się chudym mięsem, dużą ilością warzyw i owoców, a także ryb. Podkreśla, że istotne jest również picie minimum 8 szklanek wody dziennie. Podczas gotowania stosuje oliwę z oliwek, za to unika soli, kawy, alkoholu, masła, tłustych i smażonych potraw, mrożonek.

8. Claudia Cardinale

Claudia Cardinale

Swój młody wizerunek i smukłą sylwetkę aktorka zawdzięcza diecie i spożywaniu posiłków w ściśle określonych godzinach. Na śniadanie Claudia je tosty z herbatą, o 13.00 je obiad, a wieczorem – przekąska. Kiedy aktorka jest głodna, po prostu wypija szklankę wody.

9. Salma Hayek

Salma Hayek

Aktorka regularnie stosuje różne diety oczyszczające. Uwielbia aromaterapię, stosuje wyłącznie kosmetyki hand-made.

10. Nicole Kidman

Nicole Kidman

Każdego dnia aktorka wykonuje poranną gimnastykę, regularnie stosuje dietę oczyszczająco – detoks polegający na piciu w ciągu trzech dni wyłącznie wody, soków owocowych i warzywnych, naparów i herbat ziołowych. Unika kawy, cukrów, napojów gazowanych.

11. Andie MacDowell

Andie MacDowell

Swój młody wygląd zawdzięcza łóżkowi wykonanemu z osiki i jodze. Gwiazda spożywa dużo warzyw i owoców, pochodzących z jej własnego ogródka. Andie już od wielu lat nie spożywa mięsa, natomiast chętnie je ryby słodkowodne.

Każdy sposób jest dobry, więc każda z nas może znaleźć coś dla siebie. Zacznij już dziś, aby w wieku sędziwym wyglądać młodo i mieć wyśmienite zdrowie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty