12 aktorów, którzy upamiętnili swoje role tatuażami

Tatuaż na ciele zazwyczaj jest swoistą pamiątką po kimś lub po jakimś wydarzeniu. Są gwiazdy, które postanowiły zrobić tatuaże, które są wyjątkową pamiątką po roli, które wpłynęła na ich życie i karierę.

Tatuaże już w ciągu wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Większość z nas zdobi swoje ciało rysunkami, które mają jakieś ukryte znaczenie. Wśród gwiazd jest mnóstwo posiadaczy tatuaży, na przykład niektórzy aktorzy upamiętnili swoje role tatuażami.

1. Aktorzy "Władcy Pierścieni"

Władcy Pierścieni

Niektórzy aktorzy, grający członków drużyny pierścienia po zakończeniu zdjęć do filmu, zrobili sobie tatuaż ze słowem "dziewięć" w elfickim języku.

2. Maisie Williams i Sophie Turner

meysi uilyams i sofi terner

Kiedy aktorki się dowiedziały, że zagrają w serialu "Gra o tron" były niezmiernie szczęśliwe, doskonale rozumiejąc, że ta rola odmieni ich życie. Maisie Williams i Sophie Turner wytatuowały sobie dzień, w którym dołączyły do ekipy "Gry o Tron".

3. Aktorzy "13 Reasons Why"

13 Reasons Why

Selena Gomez, Tommy Dorfman i Alisha Boe zaprzyjaźnili się na planie filmowym serialu "Trzynaście powodów", który opowiada o uczennicy szkoły średniej, która popełnia samobójstwo. Selena Gomez oraz dwoje aktorów wspólnie zrobili sobie tatuaż, aby w taki sposób wesprzeć akcję Project Semicolon, która miała pomoc osobom, zmagającym się z zaburzeniami psychicznymi.

4. Aktorki "Pretty Little Liars"

Pretty Little Liars

Wszystkie aktorki, które zagrały w siedmiu sezonach, po zakończeniu cyklu zrobiły sobie minimalistyczne tatuaże na palcach, które one na plakatach do serialu, przykładają do ust. Wzorem była pierwsza litera granej przez nich postaci.

5. Aktorzy "Avengers"

Avengers

Aktor, który wcielił się w Iron Man, w mediach społecznościowych opowiedział o tym, że piątka pierwszych Avengersów zrobiła sobie taki sam tatuaż, który jest symbolem grupy superbohaterów.

6. Emilia Clarke

emiliya klark

Emilii Clarke, która zagrała główną rolę w filmie "Zanim się pojawiłeś" wrzuciła do sieci zdjęcie po wizycie w studio tatuażu, w którym wytatuowała sobie pszczołę na małym palcu. W taki sposób upamiętniła rolę w tym filmie.

7. Neil Patrick Harris

nil patrik harris

Neil Patrick Harris z okazji kręcenia drugiego sezonu serialu "Lemony Snicket: Seria Niefortunnych Zdarzeń" zrobił sobie taki sam tatuaż, jak u bohatera, którego on gra.

8. Bryan Cranston

brayan krenston

Serial "Breaking Bad", który zdobył jedną z największych oglądalności w historii telewizji kablowych, uczynił z aktorów, którzy w nim zagrali mega gwiazdy. Bryan zrobił sobie tatuaż pamiątkowy – Br Ba.

9. Aaron Paul

aaron pol

Jeszcze jeden aktor, który zagrał w serialu "Breaking Bad" postanowił upamiętnić rolę w tym serialu tatuażem z napisem No Half Measures.

10. Tom Holland

tom holland

Młody aktor bardzo się ucieszył, kiedy się dowiedział, że zagra Spider-Mana, więc postanowił wytatuować sobie pająka w bardzo niezwykłym miejscu – na stopie.

11. Sophie Turner

sofi terner

Po zakończeniu serialu "Gra o tron" Sophie Turner zrobiła sobie nawiązujący do serialu tatuaż, który przedstawia wilkora z podpisem "the pack survives " (sfora przetrwa).

12. Aktorzy serialu "Suicide Squad"

Suicide Squad

Podczas kręcenia zdjęć do serialu aktorzy i cała ekipa filmowa bardzo się zaprzyjaźnili, więc po zakończeniu zdjęć postanowili zrobić wspólny tatuaż "SKWAD". Margot Robbie i Will Smith wytatuowali swoich kolegów z branży.

Nie ma nic dziwnego w tym, że aktorzy postanowili upamiętnić właśnie te role tatuażami. Dzięki nim stały się mega popularnymi gwiazdami na całym świecie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty