12 ciekawostek z życia Gwyneth Paltrow

Niektórzy uważają, że Gwyneth Paltrow jest nadzwyczaj utalentowaną aktorką, inni natomiast twierdzą, że jest bardzo wredną osobą. Po przeczytaniu niniejszego artykułu, na pewno lepiej zrozumiesz, kim jest zjawiskowa Gwyneth Paltrow.

Atrakcyjna i szczupła Gwyneth Paltrow dla wielu z nas jest prawdziwą ikoną stylu. Dnia 27 września aktorka skończyła 46 lat. Gwiazda nie wstydzi się swego wieku i opowiada o sekretach swojej urody.

1. Urodziła się w twórczej rodzinie reżysera i producenta telewizyjnego Bruce'a Paltrowa i aktorki Blythe Danner, dlatego od samego dzieciństwa wiedziała, że zostanie aktorką.

Gwyneth Paltrow rodzice

2. Ojcem chrzestnym aktorki jest znany reżyser Steven Spielberg. Od czasu do czasu wspólnie spędzają czas.

Gwyneth Paltrow Spilberg

3. Za rolę w filmie "Zakochany Szekspir" została uhonorowana nagrodą Oscara.

Gwyneth Paltrow oskar

4. Gwyneth Paltrow jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również piosenkarką. W 2000 roku razem z frontmanem grupy Blue-eyed soul zaśpiewała piosenkę, która zdobyła pierwsze miejsca w wielu rankingach.

Gwyneth Paltrow

5. Gwyneth Paltrow odrzuciła propozycję roli Rose w "Titanicu". Później aktorka przyznała, że nie żałuje swojej decyzji.

Paltrow

6. Gwiazda jest właścicielką sieci sklepów Goop, w których można kupić bardzo dziwne rzeczy. Na przykład, lekolepki, repelenty na wampirów energetycznych. Nie zważając na taki dziwny asortyment, gwiazda zarabia na tym niezłe pieniądze.

Gwyneth Paltrow goop

7. Przez cały rok aktorka była prześladowana przez fana, który na początku darował jej kwiaty i prezenty, a później zaczął pisać do niej listy z pogróżkami. Mężczyzna nawet kilka razy włamywał się do mieszkania Gwyneth Paltrow. W końcu facet wylądował w szpitalu psychiatrycznym.

Gwyneth

8. Ulubiona książka aktorki – "Zbrodnia i kara", powieść autorstwa Fiodora Dostojewskiego. Twierdzi, że identyfikuje się z Raskolnikovym, który zawsze miał własne zdanie na temat tego, czym jest dobro i zło.

Gwyneth Paltrow aktorka

9. Aktorka panicznie boi się różnych zarazek i ma obsesję na punkcie czystości. Zanim wejdzie pod prysznic, każe, aby kabina była dokładnie wysuszona i zawsze używa tylko nowej rolki papieru toaletowego. Gwyneth powiedziała, że nie może używać rzeczy do higieny osobistej, które już były przez kogoś używane.

Gwyneth Paltrow ciekawostki

10. Aktorka jest pasjonatką zdrowego odżywiania, dlatego spożywa tylko zdrowy pokarm. Chociaż przekonuje, że uwielbia chipsy z sosem barbecue.

Gwyneth Paltrow dieta

11. Gwyneth od wielu lat jest krytykowana za głoszone przez nią absurdalne teorie dotyczące zdrowego odżywiania i życia. Aktorka przeprowadza różne master class, podczas których przekazuje innym posiadaną przez nią wiedzę. Gwiazda przekonuje, że swój wygląd zewnętrzny i smukłą sylwetkę zawdzięcza opracowanej przez nią diecie.

Gwyneth Paltrow jedzenie

12. Koledzy aktorki dość często twierdzą, że Gwyneth Paltrow jest arogancką osobą, która może publicznie może obrazić osobę, która jej się nie podoba.

Gwyneth Paltrow życie

Nie zważając na to, kim jest Gwyneth Paltrow, jedyne jest pewne, że jest gwiazdą, która czasami może pozwolić sobie na ekscentryczne zachowanie. Nie warto oceniać celebrytów. Lepiej w takim przypadku zwracać uwagę na twórczość gwiazdy. Gwyneth Paltrow może się pochwalić bogatym dorobkiem.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty