12 gwiazd, które wyznały miłość kobietom

Są ładne, znane, znajdują się na szczycie zestawień najpiękniejszych kobiet świata, o nich marzą miliony mężczyzn. Natomiast znane gwiazdy na pewno marzą nie tylko o mężczyznach!

Bohaterki naszego artykułu publicznie się przyznały do tego, że są lesbijkami. Idą za głosem serca.

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Nastolatki całego świata były zaskoczone, gdy się dowiedziały, że gwiazda "Zmierzchu" Kristen Stewart zerwała ze swoim chłopakiem Robert Pattinsonem.

Ona rozczarowała się nie tylko Pattinsonem, ale również wszystkimi mężczyznami:

"W związku wszystkie relacje natychmiast stają się bardzo banalne. Odczuwałam, że przemieniamy się w bohaterów głupich komiksów".
Kristen Stewart 2

Kristen postanowiła żyć tak, jak chce. Zaczęła się spotykać się z producentem Alicią Cargile. W jednym z wywiadów powiedziała, że naprawdę jest zakochana.

Ich związek trwał ponad 3 lata. Dwukrotnie zrywały ze sobą. W tym czasie aktorka miała krótki romans z francuską piosenkarką Soko, jednak później wróciła do swojej byłej dziewczyny. Kristen Stewart zaręczyła się z Alicą Cargile, ale później one zerwały ze sobą. Na początku października w mediach pojawiła się informacja o tym, że Kristen spotyka się z Annie Clark, która występuje i nagrywa jako St. Vincent.

Jednak na razie Kristen Clark nie jest do końca pewna, że jest lesbijką:

"Szukam odpowiedzi na pytanie, kim jestem... Jeszcze do końca nie jestem pewna".

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Supermodelka Cara Delevingne – jest marzeniem milionów mężczyzn! Jednak ślicznotka nie ukrywa tego, że woli kobiety. W 2013 roku miała romans z Michelle Rodriguez. W 2014 roku oznajmiła, że jest biseksualistką. Będąc jeszcze nastolatką zrozumiała, że jej się podobają kobiety, jednak nie chciała zaakceptować tego, że jest lesbijką.

"Potrzebowałam mnóstwo czasu, aby zrozumieć, że odczuwam erotyczny pociąg do kobiet. Doszło do tego w wieku 20 lat, gdy po raz pierwszy zakochałam się w dziewczynie".

Cara Delevingne 2

Jej największa miłość – to piosenkarka Annie Clark.

Cara w wieku 24 lata nie wiedziała, czym jest szczęście:

"Dzięki miłości swojej dziewczyny czuję się naprawdę szczęśliwą... Z moich ust to brzmi dosyć dziwnie".
Cara Delevingne 3

Dziewczyna miała dosyć trudne dzieciństwo z matką narkomanką. Dosyć często wpadała w depresje, nachodziły ją myśli o samobójstwie. Annie udało się wyprowadzić Carę z tego stanu. Matka modelki, Pandora, która obecnie odbywa kurację odwykową, pozytywnie zareagował na romans córki:

"Annie jest bardzo miła, one są szczęśliwe. Cara odważyła się na to, aby wszystkim opowiedzieć o swojej orientacji. Uważam, że jest warta podziwu".

Cara Delevingne oświadczyła się swojej dziewczynie. Jednak całkiem niedawno dziewczyny ze sobą zerwały. Cara ma okropną depresję, Annie natomiast natychmiast po zerwaniu zaczęła się spotykać z Kristen Stewart.

Michelle Rodriguez

Michelle Rodriguez

Aktorka Michelle Rodriguez uważa, że jest kobietą wojownikiem. Ciągle poszukuje nowych doznań: romans z dziewczyną, skok ze spadochronem, szybka jazda. Już dawno krążą pogłoski o tym, że jest lesbijką, jednak aktorka do tego się nie przyznawała. Mówiła, że miała związek z kobietami, ale to tylko za dla eksperymentu.

W 2013 roku Michelle wyznała, że jest biseksualistką.

Michelle Rodriguez 2
"Odczuwam pociąg do obu płci".

W 2014 roku miała romans z modelką Carą Delevingne. Cara skończyła wtedy dopiero 21 lat, a Michelle 36, jednak obie czuły się szczęśliwe.

Szczęśliwa Michelle mówiła:

"Ona jest super... Jest nam dobrze razem".

Niebawem Michelle zerwała z Carą i zakręciła romans z Zacem Efronem, z którym po 2 miesiącach oni się rozstali.

"Jestem samotnym wilkiem. Nie mogę być w związku dłużej niż pół roku. Uciekam od miłości".

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie zawsze mówiła, że jest biseksualistką. W jednym z wywiadów powiedziała:

"Byłam zszokowana, gdy zrozumiała, że odczuwam pociąg do obu płci".

Podczas nakręcania filmu "Wtajemniczenie" Angelina Jolie miała romans z Jenny Shimizu. Jolie w żaden sposób nie komentuje ten związek, natomiast Shimizu czas od czasu ujawnia szczegóły tego związku.

Angelina Jolie 2

W 2007 roku Angelina Jolie powiedziała, że po tym, jak spotkała Brada Pitta, dziewczyny ją więcej nie podniecają, jednak Shimizu mówi, że aktorka kłamie. Uważa, że Jolie nie mogła w jednej chwili przestać odczuwać pociąg do kobiet.

Amber Heard

Amber Heard

Amber Heard zanim pobrała się z Johnny Deppem, przez 5 lat spotykała się z dziewczyną fotografikiem Tasya van Ree, którą nazywała swoją konkubiną. Tworzyły bardzo burzliwy związek. Pewnego razu Heard została aresztowana za pobicie swoje drugiej połówki.

Amber Heard 2

Johnny Depp wiedział, że jego wybranka kocha kobiety, jednak to nie powstrzymało go przed zawarciem małżeństwa. Rozwiedli sie po 15 miesiącach. Depp miał depresję po rozwodzie i zmienił tatuaż na swoich kostkach, który brzmi "slim", na "scum", co po angielsku oznacza "szumowina". Jeśli chodzi o Heard, to obecnie poszukuje nową połówkę, prawdopodobnie płci żeńskiej. Całkiem niedawno nieźle się bawiła na dyskotece z Carą Delevingne.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

23-letnia Miley Cyrus wyznała, że jest panseksualistką. To osoba, dla której płeć nie ma żadnego znaczenia.

Otwarcie powiedziała:

"Nie wiem, kim jestem: kobietą czy mężczyzną".

Po raz pierwszy w wieku 14 lat Miley szczerze opowiedziała swojej matce, że jest biseksualistką.

Miley Cyrus 2
"Powiedziałam jej, że podziwiam kobiety, ale w innym sensie. Zapytała, co to oznacza. Powiedziałam jej, że kocham je tak samo, jak mężczyzn. Nie potrafiła tego zrozumieć... Nie chciała, aby mnie krytykowano. Poprosiłam, aby odbierała mnie taką, jaką jestem. Zrobiła to".

Po zerwaniu ze swoim chłopakiem Liamem Hemsworthem Miley zaczęła się spotykać z modelką Stellą Maxwell. Dziewczyny szokowały publiczność wspólnymi zdjęciami.

Jednak po miesiącu dziewczyny się rozstały i Miley wróciła do Liama. Dziś jest grzeczną dziewczynką i szykuje się do wesela. Jednak nie wyklucza tego, że kiedyś znowu zakocha się w kobiecie.

Stella Maxwell

Stella Maxwell

Stella Maxwell – supermodelka, jeden z aniołków Victoria’s Secret i najseksowniejsza dziewczyna planety według Maxim. Stella nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, jednak wszyscy doskonale wiedzą, że w 2015 roku miała romans z Miley Cyrus. Krążą pogłoski o jej związku z Lily-Rose Depp, Kristen Stewart.

Stella Maxwell 2

Ellen Page

Ellen Page

Atrakcyjna kanadyjska aktorka, która zagrała w filmach "Juno", "Incepcja","X-Men". Nigdy nie była bohaterką jakichś skandalicznych historyjek, spokojnie mieszkała i pracowała w kraju ojczystym, w Kanadzie. Jednak w 2014 roku ta spokojna kobieta oznajmiła, że jest lesbijką. A w 2015 roku przyznała się do związku z artystką Samanthą Thomas.

Ellen Page 2

Jodie Foster

Jodie Foster

Jodie Foster dorastała w dosyć niezwykłych warunkach. Jeszcze przed jej urodzeniem matka się rozwiodła z ojcem i zamieszkała z kobietą. Aktorka wychowywała się w rodzinie lesbijskiej. Być może to wpłynęło na jej orientację seksualną.

Jodie Foster 2

W 2007 roku aktorka przyznała się do tego, że już w ciągu 14 lat mieszka z producentem Cydney Bernard. Sześć miesięcy później para się rozstała. Później Jodie Foster miała jeszcze kilka romansów, a w 2014 roku poślubiła aktorkę Alexandrę Hedison.

Aktorka ma dwóch synów. Urodzili się w związku z Cydney Bernard.

Cynthia Nixon

Cynthia Nixon

Cynthia Nixon, która zagrała Mirandę w mega popularnym serialu "Seks w wielkim mieście" przyznała się do tego, że jest lesbijką dopiero w wieku 38 lat po 15 latach ślubu z Danny Mozesem. W 2004 roku podczas akcji pikiety, protestując przeciwko redukcji szkół finansowania budżetu, poznała Christine Marinoni. Kobiety w 2009 roku się zaręczyły. W 2011 roku Cynthia urodziła syna, a w 2012 roku kobiety wzięły ślub.

Cynthia Nixon 2

Samantha Fox

Samantha Fox

W wieku 50 lat Samantha Fox nadal pozostaje bardzo atrakcyjną kobietą. W ciągu kilku dziesięcioleci kobieta była marzeniem milionów mężczyzn, ona natomiast marzyła o kobietach. W 2003 roku Samantha przyznała się do tego, że jest w związku ze swoim menadżerem Mirą.

"Ludzie ciągle mówią, że jestem lesbijką. Nie wiem, kim jestem. Jedyne, w czym jest pewna to w tym, że kocham Mirę. Chcę z nią spędzić całe swoje życie".
Samantha Fox 2

Kobiety były ze sobą 12 lat, niestety niedawno Mira zmarła na raka, pozostawiając po sobie w sercu Samanthy ogromną dziurę.

Gia Carangi

Gia Carangi

Legendarna modelka z lat 80. była bardzo piękną i bardzo samotną. Gdy dziewczyna miała 11 lat, matka odeszła z rodziny, na skutek czego Gia doznała ogromnego wstrząsu psychicznego. Ojciec wcale nie poświęcał uwagi dziewczynce, zajmował się wychowaniem synów. Gia w swoim pamiętniku napisała:

"Ojciec nigdy nie dawał mi tego, czego potrzebowałam: miłości, wyrozumiałości, czasu... Czasami brałam ubrania brata i wkładałem je. Myślałam, że jeślibym była chłopcem, mój ojciec kochałby mnie".

Nigdy się nie interesowała mężczyznami. W wieku 14 lat napisała w swoim pamiętniku:

"Dziewczynki zawsze były problemem dla mnie. Nie rozumiem, dlaczego mnie pobudzają".

Gia poświęcała wiersze dziewczynkom, w których się zakochiwała. Miała romans z Sandy Linter.

Gia Carangi 2

Ona była bardzo samotna, więc bardzo często się zakochiwała, a później rozczarowała się w ludziach, uświadamiając, że im potrzebne tylko są jej pieniądze. Dziewczyna zaczęła zażywać narkotyki, aby jakoś sobie poradzić z bólem wewnętrznym i samotnością. W wieku 26 lat zmarła na AIDS.

W kinach pojawił się film biograficzny o Gia Garangi, którą wspaniale zagrała Angelina Jolie.

Gia Carangi 3

Rola w tym filmie bardzo wymęczyła aktorkę, ona miała depresję i obawiała się tego, że na nią czeka los Gia Carangi.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty