12 gwiazd z podwójnym podbródkiem

Gwiazdy to zwyczajni ludzie, którzy mają takie same problemy, co każdy z nas. Mają trądzik, łamliwe końcówki, zbędną wagę i co za tym idzie – podwójny podbródek, który wygląda niezbyt estetycznie. Niestety, ale bardzo trudno jest im się go pozbyć.

W niniejszym zestawieniu gwiazdy, którym nie zawsze udaje się zachować dobrą kondycję fizyczną. Istnieje wiele ku temu przyczyn: stres, depresja, ciąża albo niepohamowany apetyt. Są gwiazdy, którym szybko udaje się powrócić do poprzednich kształtów bez większych konsekwencji, są również takie, które później borykają się z problemem podwójnego podbródka.

1. Selena Gomez

selena gomes

Fani piosenkarki doskonale wiedzą, że ich idolka cierpi z powodu toczenia rumieniowatego układowego. Selena Gomez w 2017 roku musiała przejść pilny przeszczep nerki, po czym borykała się z ciężką depresją. Otóż nie ma nic dziwnego w tym, że po takich przeżyciach podwójny podbródek i zbędna waga na dobre zagościły w jej życiu. Na szczęście Selena Gomez nie ma kompleksów z tego powodu.

2. Lindsay Lohan

lindsi lohan

Alkohol i niezdrowy tryb życia nie mogły nie wpłynąć na wygląd zewnętrzny aktorki.

3. Christina Aguilera

kristina agilera

Christina Aguilera od dłuższego czasu cierpi z powodu nadwagi. Czasami udaje jej się pozbyć zbędnych kilogramów, ale nie na długo, po czym ona znowu wraca do poprzednich puszystych kształtów. Piosenkarka, która ma zaplanowane trasy koncertowe, nie może przesiadywać w domu, czekając na, to kiedy wreszcie schudnie, więc chcąc nie chcąc wychodzi do swoich fanów, którzy dostają szok, kiedy widzą przed sobą gwiazdę, która delikatnie mówiąc, wygląda nie najlepiej. I ten podwójny podbródek!

4. Khloé Kardashian

hloe kardashyan

Khloé Kardashian wśród członków rodzinki Kardashianów miała najmniej szczęścia, gdyż wszystkie jest siostry i nawet matka mają idealne sylwetki. Modelka z kolei ciągle stosuje różne rygorystyczne diety i poddaje swoje zdjęcia obróbce, by ukryć drugi, a czasami nawet trzeci podbródek.

5. Kirsten Dunst

kirsten danst

Aktorce udało się schudnąć, niestety na razie nie udało się pozbyć problemu podwójnego podbródka.

6. Tori Spelling

torri spelling

Gwiazda serialu "Beverly Hills, 90210" jest stałą klientką chirurgów plastycznych, którzy pomagają jej się odmłodzić. Niestety, nie udało im się przywrócić aktorce młodzieńczej sylwetki, która zmieniła się nie do poznania w trakcie pięciu ciąży. Nie udało jej się też zlikwidować podwójnego podbródka.

7. Chrissy Teigen

krissi teygen

Super modelka nigdy nie ukrywała tego, że boryka się z problemem zbędnej wagi, w walce z którą często przegrywa. Na szczęście ostatnio ten fakt nie powoduje u niej przewlekłej depresji, gdyż traktuje ten problem z dystansem.

8. Lily Cole

lili koul

Kolejna modelka, która nie potrafiła utrzymać diety i smukłej sylwetki, co wywołało prawdziwe oburzenie wśród jej fanów. Modelki nie mają prawa przybierać na wadze i mieć podwójny podbródek, bo przecież chude modelki nadal uchodzą za ideał kobiecej urody.

9. Adele

adel

Fani piosenkarki pokochali nie tylko jej niesamowity głos, lecz także jej puszyste kształty, które są jej znakiem rozpoznawczym. Trudno sobie nawet wyobrazić szczupłą Adele bez podwójnego podbródka.

10. Jessica Simpson

dzhessika simpson

Niestety, ale częste wahania wagi aktorki nie służą jej wyglądowi zewnętrznemu. Na dodatek Jessica Simpson boryka się z problemem podwójnego podbródka.

11. Cameron Diaz

kameron diaz

Wygląd zewnętrzny aktorki często szokuje jej fanów, którzy nie mogą zrozumieć, jak osoba, która aktywnie prowadzi i promuje zdrowy tryb życia, może mieć drugi podbródek?

12. Britney Spears

britni spirs

Nie zważając na to, że ostatnio piosenkarka aktywnie uprawia sport, prowadzi zdrowy tryb życia, by przywrócić sobie byłe kształty, twarz Britney Spears niestety zdradza jej wiek. Podwójny podbródek jest największym wrogiem w walce o idealną sylwetkę, z którym na razie piosenkarka nie może wygrać. Pojawia się nawet wtedy, kiedy Britney Spears udaje się pozbyć zbędnych kilogramów.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty