12 gwiazdorskich par, patrząc na które zaczynamy wierzyć, że miłość istnieje

Życie celebrytów niczym nie różni się od naszego. Też się zakochują i czują motyle w brzuchu. Dla wielu z nas historia ich miłości to inspiracja i jeszcze jeden dowód na to, że miłość istnieje i uskrzydla.

Są gwiazdorskie pary, o których wiemy, że są ze sobą, ale rzadko mamy możliwość podziwiać ich wspólne zdjęcia w sieciach społecznościowych i okazywanie sobie uczuć w miejscach publicznych. Ale na pewno nie można tego powiedzieć o bohaterach niniejszego zestawienia.

Są gwiazdy, które mają w nosie swoją popularność i opinię społeczną, i kiedy mają ochotę na to, aby pocałować lub przytulić swoją połówkę, zawsze to robią, nie zważając na miejsce i ludzi. Patrząc na nie, zaczynasz wierzysz w to, że miłość naprawdę istnieje!

1. Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake

Od tej pory, jak Justin Timberlake i piękna Jessica Biel zostali parą, a później się pobrali, obserwowanie ich związku jest podobne do czytania romansu. Piszą do siebie miłosne listy (wrzucają je do mediów społecznościowych), wyznają publicznie swoją miłość. Jeśli zakochani postanowili odwiedzić mecz w koszykówkę, to na pewno wszyscy będą mogli podziwiać ich namiętne pocałunki.

2. Jay-Z i Beyonce

beyonce

Ich związek borykał się z różnymi problemami, ale miłość zwycięża wszystko!

3. Nicole Kidman i Keith Urban

Nicole Kidman

W mediach od czasu do czasu pojawiają się pogłoski o tym, że para się rozstała, jednak każde ich wspólne pojawienie się w miejscu publicznym udowadnia, że się bardzo kochają!

4. Ryan Reynolds i Blake Lively

Ryan Reynolds

W odróżnieniu od Ryana Goslinga, który dość rzadko pokazuje się ze swoją żoną Evą Mendes, a publiczny pocałunek tej pary należy do czegoś raczej nierealnego, Ryan Reynolds każdego dnia wyznaje swojej żonie miłość, nie zwracając uwagi na blask fleszów i przechodniów. Patrząc na tę parę, czujemy motyle w brzuchu!

5. John Legend i Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Wygląda na to, że Johnowi Leglendowi i Chrissy Teigen jest wszystko jedno, gdzie oni się znajdują – w domu czy na jakimś przyjęciu, jeśli chcą się całować lub przytulać, to nic ich nie powstrzyma.

6. Adam Levine i Behati Prinsloo

Adam Levine

Adam Levine i Behati Prinsloo, wbrew opinii niektórych osób, które twierdzą, że nie można uzewnętrzniać uczuć, udowodnili, że prawdziwa miłość istnieje!

7. Ashton Kutcher i Mila Kunis

Ashton Kutcher

Zdjęcia tej pary to pożądany towar dla paparazzi. Chociaż Ashton Kutcher i Mila Kunis nigdy nie unikali publicznego afiszowania się ze swoimi uczuciami. Zawsze gotowi są do namiętnego pocałunku!

8. Willi Smith i Jada Pinkett Smith

Willi Smith

W sierpniu Will Smith celebrował 20. rocznicę ślubu z Jadą Pinkett. Nie zważając na to, że kilka miesięcy temu w mediach krążyły pogłoski o ich rozwodzie, oni udowodnili, że nie mają zamiaru się rozstawać i nadal bardzo się kochają.

9. Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West to para celebrytów, która jest najbardziej narażona na krytykę w mediach społecznościowych. Ludzie uważają, że ich miłość nie jest prawdziwa i jest jedynie swoistym chwytem reklamowym. Jednak obserwując je z dala od blasku fleszy, można śmiało stwierdzić, że miłość istnieje!

10. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ze sobą są dopiero od półtora roku, ale wygląda na to, że cały świat jest zazdrosny o taką namiętną i wzruszającą miłość. Zakochani publicznie wyznają swoją miłość, wrzucają do mediów społecznościowych miłosne listy, całują się w miejscach publicznych.

11. Bradley Cooper i Irina Shayk

Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk starają się trzymać swoje prywatne sprawy z dala od ciekawskich, obcych spojrzeń. Rzadko pokazują się razem, nie wrzucają do sieci dziesiątki wspólnych zdjęć, ale nic nie może umknąć uwadze natrętnych paparazzi, dzięki którym mamy kilka dowodów na to, że modelka i aktor szaleją za sobą.

12. Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry

W odróżnieniu od swego brata księcia Wilhelma, który w miejscach publicznych tylko delikatnie dotyka ręki swojej małżonki Kate Middleton, książę Harry i Meghan Markle nawet po ślubie nie zważają na protokół królewski. Zakochani podarowali swoim fanom mnóstwo niezapomnianych romantycznych momentów i dają możliwość podziwiać ich miłość jak z bajki!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty