12 mężczyzn o nietypowym wyglądzie zewnętrznym, których ubóstwiamy

Ci mężczyźni są wyjątkowymi. Natura obdarzyła ich wyglądem zewnętrznym, który nie odpowiada powszechnym standardom urody. Jednak nie zważając na to, są bardzo charyzmatyczni i sympatyczni.

Danny Trejo

Danny Trejo

Każdy bohater Trejo – to zwykły meksykański chłopak z rozumem krzesła. Jednak jest bardzo męski! Tatuaże, motocykle, maczeta . W życiu jest taki sam, właśnie na tym polega jego urok.

Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch

Kręcące się jasne włosy, duże migdałowe oczy, wyciągnięta głowa, niesamowity uśmiech i królewska postawa dają mu możliwość zagrać dowolnego bohatera i przyciągać uwagę otaczających w dowolnym towarzystwie.

Javier Bardem

Javier Bardem

Ten niesamowity Hiszpan – prawdziwy zdobywca serc damskich. Zawrócił w głowie tysiącom kobiet, pomimo tego, że ma duży nos i grube rysy twarzy. Javier wygląda na prawdziwego brutala, maczo, podstępnego uwodziciela, a tak naprawdę jest porządnym mężem i ma dwójkę dzieci – syna i córkę.

Serge Gainsbourg

Serge Gainsbourg

Czterokrotnie był żonaty, miał mnóstwo kochanek i ogromną ilość wielbicielek. W jaki sposób to robi? Być może dzięki charyzmie, która zmuszała i nadal zmusza w nim się zakochiwać, nie zważając na specyficzny wygląd zewnętrzny.

Mick Jagger

Mick Jagger

Wbrew (albo dzięki!) dziwnemu wyglądowi zewnętrznemu i dziwacznych ruchom, Jagger wypromieniowuje szczególną energię, która przyciąga jak kobiet, tak i mężczyzn.

Adrien Brody

Adrien Brody

Nietypowy wygląd zewnętrzny i urok naturalny Adriena Brody przydały mu się na drodze ku sukcesowi. Nazywają go aktorem-intelektualistą, uważają, że jest dziwny i arogancki, ktoś go nie lubi, inni natomiast podziwiają jego talent aktorski. Jednak jedno jest zrozumiałe: nie wie, co to jest obojętny stosunek, w tym też ze strony kobiet.

Adriano Celentano

Adriano Celentano

Duże zęby, zmarszczone czoło, ciężkie spojrzenie – w odróżnieniu od Alain Delona, nie posiada klasycznej męskiej urody. Jednak nie zważając na to, Celentano za pomocą swego talentu został prawdziwym wzorcem męskości i seksualności.

Gerard Depardieu

Gerard Depardieu

Wygląd zewnętrzny Depardieu, jest daleki od tego, aby doprowadzać do szału płeć piękną. Jednak przy nim zawsze znajdowały się piękne kobiety. Francuski urok czyni cuda!

Vincent Cassel

Vincent Cassel

Szczupła twarz, nos z garbem, wypukłe oczy – taki wygląd zewnętrzny powinien zniechęcać ludzi, jednak całkiem odwrotnie, pociąga i zawraca w głowie dziewczynom. Długoletni ślub z Moniką Belucci jest głównym dowodem na to, że francuski aktor jest seksualnym. W filmach dosyć często gra łajdaków: seksualnych, mądrych i władczych.

Willem Dafoe

Willem Dafoe

Dzięki swojemu demonicznemu wyglądowi zewnętrznemu dla większości miłośników kina on był i pozostaje najlepszym wykonawcą dziwnych roli: bohaterów z zaburzoną psychiką, normalnych ludzi, które trafiają w zwariowane okoliczności i po prostu złodziei. Niezwyczajny wygląd zewnętrzny aktora – to wynik mieszania się różnych krwi: angielskiej, szkockiej, irlandzkiej, niemieckiej, szwajcarskiej i francuskiej.

Christopher Walken

Christopher Walken

Christopher Walken posiada niezwykłą zdolność do tego, aby zmuszać widzów czuć się nieswojo i jego twarz odgrywa w tym najważniejszą rolę. Jego oczy wydają się zawsze szeroko otwartymi, niby on cały czas zmusza cię czuć się nieswojo na widok jego przenikliwego spojrzenia.

Mickey Rourke

Mickey Rourke

Niegdyś drzewa były dużymi, lody smacznymi, a Mickey Rourke bardzo ładnym. Od tej pory wszystko kardynalnie się zmieniło. Jednak są rzeczy, które nie ulegają zmianom: charyzma Mickey, na przykład. Jaka różnica jak on wygląda? Jest wspaniały - i koniec.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty