12 rzeczy, które przynoszą do domu nieszczęście

Mimo, że żyjemy w XXI wieku i w niedalekiej przyszłości ludzie znajdą lekarstwo na wszystkie boleści, kolonizują Marsa i wymyślą coś genialnego, znaki nadal odgrywają dużą rolę w życiu człowieka, który chce zrobić wszystko dla swojego bezpieczeństwa.

Oazą spokoju dla każdego człowieka jest jego dom. Staramy się wyposażyć go, ale nawet w pięknym domu człowiek może czuć się nieswojo. Jak twierdzą ezoterycy, przyczyną takiego dyskomfortu mogą być pewne rzeczy, które mamy w domu. Blokują kanały pozytywnej energii, nie dając jej możliwości przeniknięcia w dom, lub przyciągają negatywną. Czas zrobić porządek.

1. Nadtłuczone naczynia kuchenne

filiżanka

Chyba nie będziemy korzystać z talerza, który potłukł się w drobne kawałki, ale ulubionej nadszczerbionej filiżanki nie wyrzucimy. Zgodnie z modną dziś nauką shui, przybory kuchenne symbolizują bogactwo. Jeśli jemy lub pijemy z naczyń, których integralność jest naruszona, to wróży nam niestabilność finansową i wieczne zadłużenie.

2. Pęknięte lustro

lustro

Z lustrami wiąże się wiele przesądów, miłośnicy zjawisk paranormalnych uważają, że lustra mogą ukraść duszę, dlatego, gdy ktoś umiera, powinien zawiesić je, aby duch zmarłego nie dostał się do lustra. Lustra gromadzą wszystkie informacje o domu i jego gospodarzach, będąc energetyczną barierą przeciwko złym siłom. Jeśli na lustrze powstało pęknięcie, to ekran jest uszkodzony i w obronie istnieje luka. To dotyczy także szkła.

3. Martwe przedmioty

motyle

Należą do nich suche kwiaty, na przykład, więdnące rośliny w doniczkach lub suche kwiaty w wazonie, wypchane zwierzęta i rogi zwierząt, pióra ptaków, suszone motyle i chrząszcze. Wszystko to emituje energię starzenia się i śmierci, którym nie ma miejsca w naszym domu.

4. Stara odzież i obuwie

rzeczy

Najwyższy czas zrobić porządek w szafie i wyrzucić do kosza zdeptane buty, znoszony sweter i dżinsy, które wkładaliśmy w dziesiątej klasie. Mało prawdopodobne, że kiedykolwiek będziemy nosić te rzeczy. Tymczasem mogą one stać się przyczyną zastoju w naszym życiu. Przestaniemy poruszać się do przodu i nie posuniemy się ani o cal. Do takich przedmiotów eksperci zaliczają również te, którymi nie posługujemy się od ponad trzech lat, nawet nowe.

5. Kolczaste rośliny

rośliny

Uważa się, że kolczaste rośliny mają niezdrową dla człowieka energię. Na pierwszy rzut oka niewinne kaktusy na parapecie kradną nam szczęście. Dotyczy to niepowodzenia w miłości, finansach, karierze.

6. Zepsuty zegarek

zegar

Zepsuty zegarek, jeśli nie chodzi o słabe baterie, są uważany za zły znak. Mechanizm zegara jest interpretowany jako nasz sposób życia. To niesamowite, ale zamarłe na tarczy wskazówki mogą przewidzieć czas, kiedy człowieka może spotkać nieszczęście. Po prostu zbieg okoliczności i bzdury? Guru w dziedzinie bioenergii mają inną opinię na ten temat. Lepiej wyrzuć zepsuty zegar na śmietnik lub oddać go do naprawy.

7. Zdjęcia i obrazy z wizerunkiem katastrof

morze

Chodzi o filmy lub zdjęcia, na których utrwalono katastrofy i klęski żywiołowe, np. burzę, tornado, itp. Jeśli masz takie zdjęcia w domu, należy uważnie popatrzeć na dzieło i posłuchać siebie. Co czujesz patrząc na niego? Jeśli odczuwasz niepokój, przygnębienie i naprężenie, to dzieło sztuki nie dla ciebie, należy znaleźć dla niego nowego właściciela.

8. Rzeczy bez pary

but

Na pewno znajdziesz w domu przedmiot bez pary. Jedna skarpeta, pantofel, kij narciarski. Po co to wszystko? Trudno odpowiedzieć. Każdą rzecz, która pozostała bez pary, należy natychmiast wyrzucić. Ona przyciąga do naszego domu różne kłopoty.

9. Stara miotła

sprzątanie

Nadal podmiatasz podłogi starą miotłą? Jest to nie tylko niewygodne, ale i niebezpieczne w planie finansowym. Łyse narzędzie do sprzątania jest odpowiedzialne za nasz dobrobyt materialny, ale o żaden przyrost wynagrodzenia z nim nie może być mowy. Puszysta i miękka miotła — jest tym, czego potrzebujemy w gospodarstwie.

10. Zeszłoroczny kalendarz

kalendarz

Stare kalendarze zniekształcają czasoprzestrzeń. Człowiek żyje przeszłością, zamiast przenieść się do świetlanej przyszłości, czuje się samotny i odrzucony. Oddaj stare kalendarze w makulaturę.

11. Czarne drzwi

drzwi

Czarne drzwi, które pasują do każdego wnętrza, też znalazły się w niełasce. Zorientowani ludzie twierdzą, że przyciągają do naszej siedziby niepowodzenia, nieszczęścia i niezgodę.

12. Drobne śmieci

portmonetka

Nasze kieszenie, portfel i torebka wymagają regularnego sprzątania. Machinalnie my wrzucamy tam kupy bezużytecznych rzeczy, na przykład, papierek od cukierka, paragony ze sklepu lub bilet za przejazd w autobusie. Tymczasem śmieci są przyczyną wiecznego braku pieniędzy.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty