12 sygnałów, które świadczą o tym, że twoja połówka za tobą szaleje

Niektórzy z nas nie wierzą w prawdziwą miłość. Inni natomiast przekonują, że prawdziwa miłość istnieje i objawy zakochania można rozpoznać gołym okiem. Najważniejsze wiedzieć jak twój partner\partnerka okazuje miłość i uważnie obserwować wszystkie sygnały.

1. Osoby zakochane chętnie dzielą się zawartością swojego talerza ze swoją połówką.

jedzenie

Joey z młodzieżowego serialu "Przyjaciele" nigdy się nie dzielił jedzeniem. Jadł jedzenie nie tylko ze swego talerza, ale także wyjadał z talerza swojej partnerki. Jest to dość komiczna sytuacja, ale na pewno każdy z nas miał w swoim życiu z nią do czynienia. Jeśli więc twoja połówka oddaje wszystko, co najpyszniejsze tobie i nawet karmie cię, to może oznaczać, że jet w tobie zakochana.

2. Zostawia wiadomość na poczcie głosowej.

sms

Czatowanie jest nieodłącznym elementem naszego życia. Pisanie do siebie wiadomości tekstowych stało się już normalnym elementem w budowaniu relacji. Praktycznie non stop piszemy esemesy swoim bliskim, znajomym, przyjaciołom, kolegom z pracy. Jeśli natomiast chodzi o zakochanych, to uważają, że nie ma nic romantyczniejszego, niż nagranie wiadomości na poczcie głosowej, która w przeciwieństwie do esemesów, może w pełni przekazać wszystkie emocje osoby zakochanej.

3. Pozwala sprawdzić swój telefon komórkowy.

telefon

Dziś większość z nas nie rozstaje się ze swoim telefonem nawet w WC. Nie dajemy nikomu swego telefonu, aby ktoś przypadkiem nie zaczął w nim grzebać. Jednak osoba zakochana nie ma nic do ukrycia przed swoim partnerem, więc chętnie pożycza swój telefon, pozwala w nim grzebać i czytać esemesy.

4. Chętnie próbuje nowych rzeczy.

rolki

Z wiekiem coraz trudniej jest nam opuszczać strefę komfortu, próbować jakichś nowych rzeczy, podejmować się nowych wyzwań. Jednak wszystko się zmienia, kiedy się zakochujemy. Osoby zakochane, aby znajdować się jak najbliżej swojej połówki, jak najwięcej czasu spędzać z nią i lepiej ją poznać, gotowe są na odwiedzanie różnych kursów, jazdę na rolkach, motorze – czyli robić różne zwariowane rzeczy, których nigdy dotąd nie robiły w swoim życiu.

5. Pisze czułe liściki i daje niespodziewane prezenty.

prezent

Prawdziwej miłości nie da się ukryć. Osoby zakochane okazują swoją miłość, robiąc różne miłe niespodzianki swoim połówkom, dając prezenty, kwiaty, pisząc różne czułe liściki i wiadomości, troszcząc się o nie, sprawiając im przyjemność i wywołując uśmiech na ich twarzy. Jeśli twoja połówka każdego dnia sprawia ci jakąś przyjemność, to oznacza, że szaleje za tobą.

6. Zmienia swoje przyzwyczajenia.

taniec

Osoby zakochane gotowe są na wszystko dla swojej połówki, nawet zmienić swoje przyzwyczajenia i tryb życia. Zrobią wszystko, aby ich połówka była szczęśliwa. Zaczynają chodzić na siłownię, spożywać zdrowe jedzenie, uczą się języka obcego, przenoszą się do innego kraju.

7. Poświęca się, aby cię uszczęśliwić.

kochany

Na przykład zakochany facet zawsze chętnie chodzi na zakupy, chociaż tego nie znosi. Jednak, aby uszczęśliwić swoją połówkę, chodzi cały dzień po sklepach, wybiera ubrania dla swojej połówki. Dziewczyny natomiast, aby uszczęśliwić swego ukochanego, chodzą na mecze, pojedynki i różne imprezy sportowe.

8. Rozmawia.

rozmowa

Osobom zakochanym tak bardzo zależy na związku, więc aby go zachować, mogą od świtu do zmierzchu rozmawiać ze swoją połówką, aby wyłonić wszystkie istniejące problemy w relacjach. Rozmawiają o przyszłości, założeniu rodziny, wspólnych dzieciach. Poprzez rozmowę starają się jak najlepiej poznać i zrozumieć swoją połówkę.

9. Jest twoim największym fanem.

selfie

Jest dumny z ciebie. Jesteś częścią jego życia. Wspiera wszystkie twoje pomysły i inicjatywy. Chętnie i zawsze z uśmiechem na twarzy poznaje twoich znajomych, kolegów z pracy, bliskich.

10. Zawsze wspiera.

kot

Osoba zakochana zawsze wesprze i pomoże w trudnej chwili. Może być nawet natrętna i nadmiernie opiekuńcza, ale to tylko dlatego, że bardzo cię kocha i szaleje za tobą. Taka troska i opieka w najtrudniejszych chwilach naszego życia jest na wagę złota.

11. Liczy się z twoim zdaniem.

stop

Każdy z nas jest dojrzałą osobowością i ma własne zdanie, ale to wcale nie oznacza, że nie popełniamy błędów i się nie mylimy. Każdy z nas, aby podjąć słuszną decyzję, czasami musi spojrzeć na problem z boku, z dystansu i pomóc nam w tym może nasza połówka. Warto więc posłuchać rady swego partnera\partnerki, jeśli nawet ma zdanie, które kardynalnie różni się od twego. Po prostu posłuchaj na spokojnie i się zastanów nad tym, co usłyszałeś.

12. Dotyka, a czasami nawet gryzie cię.

pocałunek

Kiedy jesteś zakochany, chcesz cały czas być przy swojej połówce, wysyłać jej esemesy, dawać prezenty, dotykać, całować, przytulać i nawet ugryźć – czemu nie?!

źródło:Brightside
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty