12 szokujących tajemnic gwiazd

Kto uprawiał najstarszy zawód świata? Kto oddał swoje dziecko do domu dziecka? Czyj ojciec był płatnym zabójcą?

Komu odkryto tajemnicę jego urodzenia dopiero w wieku 36 lat? Czyja siostra pracuje prostytutką? Te i inne tajemnice gwiazd w niniejszym zestawieniu.

Charlize Theron była świadkiem tego, jak jej matka zastrzeliła ojca

sharliz teron

Wiele lat blondynka ukrywała straszną tajemnicę: jej matka zastrzeliła jej ojca na oczach swojej córki. Hollywoodzka aktorka pierwszy raz o swoim trudnym dzieciństwie opowiedziała kilka lat temu. Jej ojciec był alkoholikiem i znęcał się zarówno nad nią, jak i jej matką. Gdy miała 15 lat, wrócił do domu pod wpływem alkoholu z bronią w ręku i zagroził, że wszystkich zabije. Matka aktorki chwyciła za broń i zastrzeliła go. Sąd uznał, że działała w obronie własnej.

Teraz aktorka ponownie powróciła do tych trudnych wydarzeń. Jak przyznała, uporanie się ze śmiercią ojca zajęło jej dużo czasu.

"Po prostu udawałam, że to się nie wydarzyło. Nikomu nie mówiłam – nie chciałam nikomu o tym powiedzieć. Gdy ktoś mnie pytał, mówiłam, że mój tata zginął w wypadku samochodowym. Kto chciałby opowiadać taką historię? Nikt."

Ojciec Woody Harrelsona był płatnym zabójcą

vudi harrelson

Charles Voyde Harrelson pierwszego morderstwa dokonał w 1969 roku, kiedy Woody miał zaledwie 7 lat. Dość szybko, bo zaledwie po 10 latach wyszedł na warunkowe zwolnienie, ale nie cieszył się wolnością zbyt długo. Jego kolejną ofiarą był sędzia federalny John H. Wood Jr. Tym razem został skazany na podwójne dożywocie. Charles Harrelson zmarł w 2007 roku na wylew. Co ciekawe, już dorosły Woody zabiegał o to, aby ponownie otworzyć i zbadać sprawę morderstw jego ojca. Będą w więzieniu, ojciec aktora napisał wspomnienia swego życia, w których jakoby opowiada, że zabił dziesiątki ludzi. Jednak jego synowie dotychczas nie zdecydowali się na to, by je przeczytać.

Anne Heche zgwałcił własny ojciec

enn hech

Ojciec aktorki prowadził podwójne życie: był pastorem baptystycznym i wzywał do miłości bliźniego, jednak tak naprawdę był prawdziwym szatanem. W swoim wywiadzie dla Larry Kinga Anne opowiedziała, że ojciec niejednokrotnie ją gwałcił jeszcze przed ukończeniem 12 lat.

W 1983 roku, umierając na AIDS, ten psychicznie chory człowiek przyznał się do tego, że przez całe życie był homoseksualistą.

Matka Johna Lennona oddała swoje drugie dziecko do adopcji

dzhon lennon

Gdy Jonh Lennon był jeszcze bardzo mały jego ojciec, który był marynarzem, kilka miesięcy przebywał na morzu. Podczas jednego z jego wyjazdów matka piosenkarza Julia zakręciła romans w wyniku którego ona urodziła córkę. Rodzina zmusiła kobietę do tego, aby ona oddała dziewczynkę do adopcji. Nie wiadomo, czy John Lennon wiedział o tym, że miał siostrę.

Marilyn Monroe uprawiała prostytucję

merilin monro

Biograf Marilyn Monroe Donald Spoto twierdzi, że na początku swojej kariery aktorka uprawiała prostytucję, ponieważ brakowało jej pieniędzy. Jedna z jej znajomych opowiadała:

"Robiła to za jedzenie. Nie za pieniądze. Ona opowiadała nam, jak się umawia z klientami: robi to, co musi, a później oni przynoszą jej śniadanie czy obiad".

Siostra Jacka Nicholsona była jego matką

dzhek nikolson

Dopiero w wieku 36 lat aktor dowiedział się, że jego siostra June była jego matką, a kobieta, którą on nazywał mamą, jego babcią. W wieku 17 lat June urodziła dziecko, które wychowywała jej matka. Gdy Nicholson o tym się dowiedział, była już za późno: obie kobiety zmarły.

Oprah Winfrey urodziła dziecko w wieku 14 lat

opra uinfri

Oprah Winfrey miała bardzo trudne dzieciństwo. W wieku 13 lat zaczęła uciekać z domu, a w 14 lat urodziła dziecko, które zmarło tydzień po urodzeniu. Prezenterka przyznała się do tego, że nawet nie wiem, kim był ojciec jej dziecka.

Siostra Mariah Carey – to prostytutka i narkomanka

merayya keri

Mariah Carey nie chce mieć nic wspólnego ze swoją siostrą Alison, która uprawia prostytucję i jest narkomanką. 54-letnia Alison Carey i Mariah pokłóciły się ponad 20 lat temu i zerwały kontakt. Nie odnowiły go nawet w momencie, gdy Alison dowiedziała się o tym, że ma raka.

Sylwester Stallone grał w filmach porno

silvestr stallone

Rambo vel Rocky wystąpił w niesławnym filmie "The Party at Kitty and Stud's", który później (gdy aktor stał się sławny) wydano pod zmienionym tytułem "Itallian Stallion" (Włoski ogier). Aktor przyznał się, że robił to, ponieważ wcale nie miał pieniędzy i mieszkał na przystanku autobusowym.

Gerard Depardieu był męską prostytutką

zherar deparde

Był męską prostytutką, siedział w więzieniu za kradzieże, a nawet bezcześcił zwłoki – takie szokujące fakty z przeszłości Gerarda Depardieu wyłaniają się z jego autobiografii. Dzieciństwo Depardieu można określić jako piekło. Młody Gerard szybko zszedł na złą drogę. W wieku dziesięciu lat zaczął uprawiać prostytucję, a swoje "usługi" oferował głównie starszym mężczyznom.

"Zrozumiałem, że bardzo się podobam homoseksualistom".

Gdy trochę podrósł, zaczął parać się pobiciami i kradzieżami. Jego przestępcza kariera nabierała rozpędu. Trudno uwierzyć, ale późniejszy odtwórca sympatycznej roli Obeliksa uczestniczył w wykopywaniu i okradaniu świeżo pochowanych zwłok.

Kuzynka Kate Middleton – striptizerka

keyt middlton

Rodzinie królewskiej jednak nie uda trzymać się kontrowersyjnej kuzynki Kate Middleton z dala od mediów. Katrina Darling jest striptizerką i modelką. Dla Katriny Darling taka kuzynka, jak Kate Middleton, to prawdziwy skarb! Dzięki Księżnej Cambridge ze zwykłej striptizerki stała się prawdziwą gwiazdą brytyjskich mediów, porównywaną do Dity Von Teese. Doczekała się nawet własnej sesji w Playboyu. W brytyjskiej telewizji leci reality show "God save the queen" z udziałem Darling.

Córka Roda Stewarta wychowywała się w domu dziecka

rod styuart

Rode Stewart po raz pierwszy został ojcem w wieku 18 lat, kiedy to jego dziewczyna Suzanna urodziła córeczkę. Młody ojciec wymagał od niej, aby oddała dziewczynkę do domu dziecka, ale Suzanna odmówiła. Jednak rok później była zmuszona to zrobić. Mała Sarah, po czterech latach spędzonych w domu dziecka, znalazła się w rodzinie adopcyjnej. Spotkała się ze swoim ojcem dopiero w wieku 20 lat.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty