12 tekstów na podryw, którymi uwiedziesz każdego faceta

W naszym społeczeństwie dotychczas panuje przekonanie, że to facet powinien podrywać dziewczynę. Na szczęście dziś ta zasada jest już nieaktualna i jeśli podoba ci się mężczyzna, możesz śmiało zabiegać o niego i wyjść pierwszą z propozycją spotkania.

Wyobraź sobie taką sytuację: siedzisz w kawiarni przy filiżance kawy i zauważasz, że przy sąsiednim stoliku siedzi facet marzenie. Przez kilka chwil patrzycie na siebie, aż nagle on wstaje i wychodzi z kawiarni. Czyż to nie jest przykre? Wszystko mogłoby się potoczyć inaczej, jeśliby któryś z was wyszedł z propozycją spotkania. Nie warto się usprawiedliwiać i mówić, że się uśmiechałaś do niego i puszczałaś oczko. Mężczyźni nie są mistrzami w odczytywaniu aluzji.

Być może nie zrozumiał, o co ci chodzi. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji w przyszłości, zapamiętaj jedną istotną zasadę: "Przecież nasza znajomość do niczego mnie nie zobowiązuje, po prostu chcę porozmawiać z osobą, która mi się podoba. Mam w nosie zdanie innych ludzi. Jeśli nie poznam tego faceta, być może będę żałował tego przez całe swoje życie. Wśród przedstawicieli płci męskiej też są nieśmiali faceci, zwłaszcza jeśli przed nimi stoi pewna siebie, atrakcyjna kobieta".

rozmowa

Również warto zadbać o odpowiednie emocje. Musisz być pewna siebie, uśmiechnięta, szczęśliwa, kobieca i delikatna. Kiedy już jesteś odpowiednio nastawiona, działaj! Pomogą ci 12 sprawdzonych tekstów na podryw, którymi uwiedziesz każdego faceta.

1. "Zainteresowałeś mnie swoją osobą, może napijemy się wieczorem kawy?"

cześć

Być może niektóre kobiety uważają, że nie warto zaczepiać nieznajomego w taki prosty i bezpośredni sposób. Warto! Mężczyźni nie są zbyt skomplikowanymi istotami, więc jeśli chcesz wkupić się na zawsze w jego łaski, nie używaj jakichś skomplikowanych formułek. Postaraj się być bezpośrednia. Można ich uwieść jednym prostym zdaniem. Złożona przez ciebie propozycja charakteryzuje cię jako osobę bez kompleksów, ciekawego rozmówcę, więc mężczyzna może być pewny, że będzie miał o czym z tobą porozmawiać.

2. "Chciałabym cię bliżej poznać. Zadzwoń do mnie. Magda".

randka

Dobry tekst na podryw dla poszukiwaczek przygód i ryzykantek. Pamiętasz, co się dzieje w filmach, kiedy kobieta podchodzi do faceta i wkłada mu do ręki kartkę? On jest zaintrygowany i zaskoczony. Jak tylko dziewczyna odchodzi, zaczyna czytać, co do niego napisała i jak najszybciej chce bliżej ją poznać. To samo odbywa się w życiu realnym. Jeśli uwielbiasz uwodzić facetów, zastosuj trik z karteczką. Jednak tekst musi być nieco żartobliwy: dodaj kilku smiley.

3. "A co by Pan wybrał? Wcale się na tym nie znam"

pomóc

Dobry tekst na podryw w sklepie. Kiedy pytasz go o zdanie na temat jakiegoś towaru, dajesz mu do zrozumienia, że nie masz nic przeciwko temu, aby ci pomógł taki przystojny i inteligentny mężczyzna, który na pewno zna się na wszystkim. Jeśli chodzi o faceta, to chętnie przyjdzie z pomocą ładnej dziewczynie, która zwróciła na niego uwagę.

4. "Ma Pan bardzo uroczego buldoga. Wydaje mi się, że ma on bardzo kochającego opiekuna. Chciałabym poznać go bliżej".

psy

Za pomocą takiego tekstu możesz przykuć uwagę faceta, który ma psa i którego każdego dnia widujesz na spacerze na przykład w parku. Najważniejsze, nie palnąć gapę, jeśli chodzi o rasę psa. Jeśli na przykład pomylisz doga z buldogiem, to na pewno właściciel psa nie będzie chciał umówić się z tobą na randkę. Jeśli chodzi o tekst, to oczywiście mężczyzna zrozumie, że wpadł ci w oko i chcesz bliżej go poznać.

5. "Przepraszam, mógłby Pan mi pomóc? Ten szaleniec prześladuje mnie już od 2 godzin. Nie mógłby Pan powiedzieć, że jesteśmy razem".

para

Dobry tekst na podryw późnym wieczorem. Prawdziwy facet zawsze pomoże kobiecie w potrzebie, zwłaszcza jeśli prześladuje ją jakiś szaleniec późnym wieczorem. Wyjątek stanowią tchórze i żonaci mężczyźni. Jeśli chodzi o resztę, to na pewno instynktownie będą chcieli obronić bezbronną sympatyczną dziewczynę i odprowadzić ją do domu.

6. "Lubi Pan Haruki Murakami? Pisarz inteligentny dla inteligentnych. Czytał Pan jego powieść "Norwegian Wood"?

czytanie

Jest to tekst dostosowany do odpowiedniej sytuacji, czyli kiedy widzimy przystojnego faceta, która czyta książkę, Murakami, możemy zapytać go, czy to jest wciągająca lektura, ale pod warunkiem, że się znamy na twórczości tego pisarza. Zazwyczaj dyskusje na temat ulubionych książek mogą potrwać nawet kilkadziesiąt minut. Ważna porada: jeśli w trakcie rozmowy rozumiesz, że facet tobie się podoba, wstawaj i wychodź. Oczywiście, masz go przeprosić za to, że tak nagle musisz wyjść i poprosić go o numer telefonu. 99% mężczyzn chętnie daje swój numer telefonu.

7. "Przepraszam, czy mógłby mi Pan powiedzieć jak się dostać do..."

ulica

Tak, dobrze przeczytałaś. Jeśli chcesz poderwać faceta, który tobie się spodobał, zapytaj o drogę. Każdy mężczyzna chętnie pomoże kobiecie, która nie może znaleźć drogi, przecież on jest liderem i obrońcą.

8. "Co Pan woli macchiato czy ristretto?"

kawa

Jeśli znasz się na kawie i dość często widujesz przystojnego faceta w kawiarni, możesz wykorzystać taki banalny tekst do podrywu. Jest to dobry tekst na podryw w każdym lokalu, oczywiście można zmienić nazwę sposobu przygotowania kawy na jakąś nazwę potrawy czy trunku. Ale przed tym upewnij się, że znasz się na temacie, jeśli nie chcesz oczywiście palnąć jakąś gafę i czuć się nieswojo.

9. "Ma Pan fajne słuchawki. Też mam zamiar takie kupić. Podobno są bardzo basowe?"

muzyka

Jeśli spodobał ci się facet w autobusie czy tramwaju, to możesz śmiało pogadać z nim na temat słuchawek, których dziś praktycznie każdy z nas używa. Ale przekonaj się, że on na pewno cię słyszy. Mamy dla ciebie jeden niezawodny trik. Napisz na swoim smartfonie tekst z propozycją spotkania. Na pewno w taki nietypowy sposób przyciągniesz jego uwagę i on będziesz chciał poznać cię bliżej.

10. "Cześć"

hello

Być może uważasz, że "Cześć" jest dość banalne i prozaiczne i nie jest najlepszym tekstem na podryw, ale prawda jest całkiem inna. Czasami szczery uśmiech i zainteresowanie w oczach może lepiej zadziałać niż rozmowy o piłce, polityce lub kryzysie finansowym.

11. "Może już się w końcu poznamy, niż tak mamy patrzeć na siebie?"

spotkanie

Dobry tekst na podryw, kiedy facet w ciągu całej imprezy patrzy na ciebie, jakbyś była jedyną osobą na świecie. Jednak musisz powiedzieć go z uśmiechem na twarzy, jakby flirtując. W taki sposób nawet bardzo nieśmiałemu facetowi pomożesz się otworzyć i on wyjdzie z inicjatywą spotkania. Jednak w tym miejscu również trzeba podkreślić, że czasami nie da się ośmielić nieśmiałego faceta, ale w takim przypadku problem tkwi w nim, a nie w tobie.

12. "Przepraszam, jestem dziś jakaś roztrzęsiona. Mogę Pana w ramach rekompensaty zaprosić na kawę?"

rower

To dobry sposób na poznanie faceta, którego oblałaś kawą albo nadepnęłaś mu na nogę. Oczywiście, to nie najprzyjemniejsza sytuacja, ale każdy sposób jest dobry, jeśli masz przed sobą faceta marzenie. Najważniejsze, musisz przepraszać go z niewinną miną i delikatnym uśmiechem na twarzy. Jednak również musisz uwzględnić ten fakt, że akurat w tym dniu mężczyzna będzie wkurzony lub zakłopotany, więc nie będzie miał ochoty na żaden flirt. Po prostu odejdzie. Ale się nie przejmuj! Na pewno zapamięta dziewczynę, która oblała go kawą.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty