12 znanych babć i dziadków

Uważa się, że babcie i dziadkowie zazwyczaj wykazują więcej wyrozumienia, gdy chodzi o ich wnuki. Twoi rodzice na pewno mówili, że czasami ich starsze pokolenie nagle przejawiało surowość, co powodowało straszne oburzenie wnuków, przyzwyczajonych do tego, że ich rozpieszczają. Ale przecież to normalne, prawda?

A teraz wyobraź sobie rodzinę celebrytów, w której babcia lub dziadek, a może obaj – są popularnymi aktorami lub piosenkarzami, i za każdym razem, kiedy oni coś dla ciebie robią, o tym wie cały świat! A o niektórych gwiazdach nawet nie domyślałeś się, że mają wnuki.

1. Nicolas Cage stał się dziadkiem w lipcu 2014.

nikolas keydzh

Jego 23-letni syn Weston z żoną Danielą zostali rodzicami "szczęśliwego, zdrowego malucha". Imię i nazwisko wnuka Nicholasa – Lucian Augustus Coppola Cage, a jeśli nie wiesz, Lucian – to imię pochodzenia łacińskiego, w tłumaczeniu oznacza "światło". Brzmi imponująco! Syn Nicolasa Westona jest muzykiem grającym ciężki rock. Obu młodych rodziców strasznie podekscytowało pojawienie się pierwszego dziecka, przypuszczamy, że dziadka też.

2. Choć to nie do uwierzenia, ale Ozzy Osbourne ma sześcioro wnuków!

ozzi osborn

W 2015 roku legenda ciężkiego rocka po raz szósty został dziadkiem, kiedy jego synowi Jackowi i synowej Lisy urodziło się drugie dziecko. Para ma 3-letnią córkę Pearlę Clementine, która uwielbia spędzać czas z dziadkiem Ozzy. Muzyk bardzo kocha swoje wnuki, on nawet robi ręczne robótki z Pearlą, a pewnego dnia ona wystroiła go na Halloween. Jaka słodka!

3. Whoopi Goldberg jest trzykrotną babcia.

vupi goldberg

Ale jeśli pomyślałesz, że te cudowne dziecko – to jej wnuk, jesteś w błędzie. To jej prawnuk! Gwiazda komedii urodziła swoją jedyną córkę Aleksandrę, kiedy miały 18 lat, a ta z kolei stała się matką w wieku 16 lat, więc zrobiła Whoopi 34-letnią babcią. Nic dziwnego, że w wieku 58 lat stała się młodą prababcią.

4. Pierce Brosnan w 2015 został dziadkiem po raz trzeci.

pirs brosnan

Dziadek Bond ogłosił o pojawieniu się trzeciego wnuka bardzo współcześnie: zamieścił zdjęcie syna z nowonarodzoną wnuczką, która dostała na imię Marley May Cassandra, na swojej stronie i zostawił następujący komentarz: "Mój drogi Sean ze swoją malutką Marley May Cassandrą. Jak dobrze być dziadkiem... Życie jest piękne." Jakie to słodkie! Dziewczynka dostała na imię Cassandra na cześć żony aktora, która zmarła na raka w 1991 r.

5. Jim Carrey stał się dziadkiem jeszcze w 2010 r., kiedy jego córka Jane urodziła chłopaka.

dzhim kerri

Słynny komik z przyjemnością wcielił się w rolę dziadka i podzielił się swoimi doświadczeniami w wywiadzie: "Lubię być dziadkiem – dziadkiem Jimem. Ten mały chłopiec daje mi wiele radości." Byłoby interesujące zobaczyć, jak Jim Carrie czyta wiersze wnukowi. Niestety, jego córka Jane rozwiodła się po dziewięciu latach małżeństwa, ale takie jest życie...

6. Martha Stewart, 75-letnia guru ekonomii, poświęca dużo czasu swoim wnukom.

marta styuart

Córka Marty Alex jest matką dwojga dzieci – Jude i Trumana, które kiedyś nawet brały udział w jednym z programów kulinarnych swojej słynnej babci. Marta wybrała to zdjęcie z wnukami i podpisała: "Jude i Truman przysły do mnie na telewizję. Jude przywiozła walizkę i powiedziała, że wyjeżdża do Afryki". Zabawne, prawda? Martha Stewart ma bardzo bliską więź ze swoją córką, która mieszka teraz w Nowym Jorku.

7. Kiefer Sutherland jest kolejnym legendarnym aktorem, który ma wnuka.

kifer sazerlend

Sutherland, który w grudniu kończy 50, już 11 lat jest dziadkiem. Jego pierwsza żona była o 12 lat starsza, więc adoptowana córka z pierwszego małżeństwa z Michelle Kat tylko o 10 lat młodsza od niego. I choć małżeństwo z jej matką już dawno się rozpadło, Kiefer z entuzjazmem przyjął nową rolę 39-letniego dziadka. W wywiadzie udzielonym w 2009, aktor z miłością opisuje swojego wnuka: "Nazywa się Hamish Adam Kiefer Sinclair, ma 4,5 lat, i to żywa rtęć. Większość czasu wygląda tak, jakby dopiero co zszedł z ringu. On stale przewraca się, bije, dostaje siniaki i zadrapania, ale przy tym jest po prostu piękny".

8. Mick Jagger po raz pierwszy został dziadkiem w 1992, a w 2014 roku po raz czwarty stał się dziadkiem i po raz pierwszy – pradziadkiem.

mik dzhagger

Narodziny dzieci z różnicą w cztery tygodnie pomogły przytłumić nieszczęście, które ogarnęło legendę rocka po śmierci jego ukochanej kobiety, znanej projektantki mody L'Wren Scott, ona odebrała sobie życie w marcu 2014. Pewnie fajnie jest mieć takiego dziadka, który zawsze wie, jaką kołysankę zaśpiewać. Bliscy twierdzą, że dobrze radzi sobie ze swoimi obowiązkami.

9. Choć może to cię zasmuci, ale Charlie Sheen został dziadkiem jeszcze w 2013 r., kiedy jego córka Cassandra Estevez urodziła pierwsze dziecko – córeczkę, która dostała na imię Luna.

charli shin

Charlie poinformował o tym na Twitterze, pisząc: "Hej, Luna, zapraszam na moją planetę!" Tak, sama myśl o tym, że znany awanturnik i kobieciarz może mieć wpływ na młodą i niewinną duszę, wzbudza strach, ale być może aktor jest dobrym dziadkiem. W każdym razie będzie najbardziej niezwykłym dziadkiem, to już na pewno!

10. Możesz przedstawić swoją babcię, która śpiewa w duecie z Beyonce?

tina terner

A oto wnuki Tiny Turner mogą. I nie tylko z Beyonce, ale i z wieloma innymi gwiazdami estrady. Oprócz tego Tina jest jedną z niewielu znanych babć, które w wieku 77 lat mają takie długie brązowe nogi. Piosenkarka zawsze miała trudne relacje z rodziną, więc jedyne co wiadomo jest to, że ma dwoje wnuków.

11. Harrison Ford ma czworo wnuków i jest profesjonalnym dziadkiem z 1993 roku.

harrison ford

Harrison ma wielką rodzinę: pięcioro dzieci, czworo wnuków i trzy żony (nie harem – trzy razy był żonaty). W wieku 74 lat aktor jest energiczny, mądry i piękny, jak zawsze. I jaki przystojny dziadek! Możesz sobie wyobrazić, jakie historii opowiada swoim wnukom. Na przykład, "pamiętam czasy, kiedy dziadek był Indianą Jones." Dobre geny!

12. Tom Hanks po raz pierwszy został dziadkiem w 2011 r., kiedy jego synowi Colinowi, który też jest aktorem, i synowej urodziła się córka.

tom henks

W wywiadzie dla telewizji CBS Tym opowiedział o swoich odczuciach w roli dziadka: "To lepsze niż telewizja. To jest wspaniałe! Jak wspaniale mieć tę dziewczynkę na kolanach lub na rękach i mówić tak (zmienia głos): "A kim jest ta dziewczynka? Kto tu ziewa?"

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty