13 gwiazd kłamców

Nie ma chyba na świecie osoby, która by przynajmniej jeden raz w życiu nie kłamała. Są również oszuści wśród celebrytów i celebrytek, którzy kłamią dla własnych korzyści.

Gwiazdy show biznesu w drodze po sławę próbują ukryć niewygodne fakty z ich życia i chętnie koloryzują swój wizerunek. Jednak zazwyczaj z pozoru niewinne kłamstewka w końcu wychodzą na jaw. Które gwiazdy nas oszukały?

1. Nicki Minaj

niki

Gwiazdy dość często kłamią na temat swego wieku. Nicki Minaj nie jest wyjątkiem. Gwiazda odmładzała się o 2 lata.

2. Lindsay Lohan

lohan

Kiedyś była świetnie zapowiadającą się aktorką, dziś znana jest głównie z rozrywkowego stylu życia. W 2012 roku gwiazda miała wypadek samochodowy. Policjantom skłamała, że auto prowadził jej asystent, chociaż to ona siedziała za kółkiem. Wszystko wyszło jednak na jaw. Została skazana na 30 dni wykonywania prac społecznych. Oprócz tego musiała chodzić przez 6 miesięcy na psychoterapię.

3. Angelina Jolie

angelina

W jednym z wywiadów aktorka powiedziała, że w jej żyłach cieknie indyjska krew. Daną informację sprostował ojciec Angeliny Jolie. Dziennikarze przypuszczają, że w taki sposób chciała wyglądać bardziej zagadkowo.

4. Britney Spears

spirs

Britney Spears, która twierdziła, że swoją niewinność zachowała aż do związku z Justinem Timberlakiem, w rzeczywistości straciła ją dużo wcześniej. Tak naprawdę Britney Spears swój "pierwszy raz" przeżyła w wieku 14 lat ze swoim szkolnym kolegą.

5. Jennifer Lopez

lopes

Jennifer Lopez twierdzi, że urodziła się w 1970 roku. Jednak, gdy piosenkarka spotykała się z P. Diddym, wyszło na jaw, że Jenn jest o rok starsza.

6. Tiger Woods

tayger

Amerykański golfista przez dłuższy czas publicznie kłamał, że nie ma żadnych romansów. Do zdrady przyznał się oficjalnie dopiero po roku od publikacji. Golfista cierpi na seksoholizm. To zrujnowało jego rodzinę. Od golfisty zaczęli się odwracać sponsorzy.

7. Victoria Beckham

viki

Jedna z członkiń bijącego rekordy popularności zespołu Spice Girls nie przyznawała się do tego, że powiększała biust. Mówiła, że odpowiednio dobrana bielizna czyni cuda. Jednak później zdecydowała się opowiedzieć o swoich operacjach plastycznych.

8. Kim Kardashian

kim

Amerykańska celebrytka, znana głównie ze swoich krągłych pośladków i licznych romansów, robi wiele, aby media wciąż o niej pisały. Kłamała na temat swego wieku i licznych operacji plastycznych. Nick Cannon wyznał, że zerwał z Kim, ponieważ skłamała w sprawie seks taśmy – twierdziła, że nie istnieje. W lutym 2007 roku do sieci wyciekła jednak ta seks taśma.

9. Paris Hilton

peris

Paris Hilton powiedziała w jednym z najsłynniejszych amerykańskich talk show'ów Larry'ego Kinga, że zamierza wyeliminować ze swego życia złe elementy i złych przyjaciół, nie będzie brać narkotyków i pić alkohol, zacznie wspierać innych. Oczywiście nie dotrzymała obietnicy.

10. Miley Cyrus

sajrus

W 2013 roku piosenkarka w wywiadzie dla Cosmopolitan powiedziała, że wyszła za mąż za Liama Hemswortha. Później okazało się, że Miley Cyrus wszystkich oszukała.

11. Chris Brown

kris

W 2009 roku na popularnym talk show Larry'ego Kinga Chris Brown przeprosił Rihannę na oczach całej Ameryki. Jednak twierdził, że lutowej nocy dotkliwie nie pobił swoją ówczesną dziewczynę i nie groził jej śmiercią. Później jednak okazało się, że jednak pobił Rihannę.

12. P. Diddy

pi diddi

Amerykański raper przekonywał swoich fanów, że ma prywatny samolot, jednak okazało się, że kłamie.

13. Whoopi Goldberg

goldberg

Whoopi Goldberg w przeciwieństwie do większości gwiazd wcale się nie odmłodziła, ale postarzyła! W młodości chciała dostawać więcej ról dojrzałych kobiet. Gdy podawała prawdziwy wiek, mówiono jej, że jest za młoda, więc dodała sobie 6 lat.

Można byłoby powiedzieć, że to kłamstwo w dobrej wierze, jednak wygląda na to, że kłamią dla własnych korzyści. Mówienie prawdy na pewno by nie zepsuło im życia i kariery.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty